320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selverist.

    Kommentaar


      Milline oleks normaalne/hea valik laserprinteritest koju aga see koju ei tähenda, et trükikvaliteet tohiks saast olla. Kasvõi firma poolegi suunata ning kas need kombainid, kus on ka skanner ja koopiamasin kuskile kõlbavad. Seni ainult töö omasid kasutanud viimased 5a aga nende hinnaga ma koju ei osta ega ka ilmselgelt nii suurt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Parlour Vaata postitust
        Milline oleks normaalne/hea valik laserprinteritest koju aga see koju ei tähenda, et trükikvaliteet tohiks saast olla. Kasvõi firma poolegi suunata ning kas need kombainid, kus on ka skanner ja koopiamasin kuskile kõlbavad. Seni ainult töö omasid kasutanud viimased 5a aga nende hinnaga ma koju ei osta ega ka ilmselgelt nii suurt.
        no eks see sõltub vist ka palju trükid (ja mis lehe omahinda sa taga ajad st paber/tahm/trummeli ressurss). ja kas on vaja just kombaini.
        Tavaliste printerite osas HP on läbiaegade olnud vast kvaliteediliider, samsung nii ja naa, igasugused brothers'id ja canon'id & sõbrad - pagan seda teab. ise hoiduksin, kuigi võibolla on nad ka õppinud tegema pikalt ja kvaliteetselt töötavaid asju. ei osta neid ju teab mis tihti.
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Teadmata asja tagamaad ja tuginedes selles artiklis kirjutatule, sis WADA ei suuda tõestada, millal seda aint tarbiti. Test tehti pärast keelu kehtima hakkamist (2016 algus), aga tarvitamine võis olla 2015a lõpus nagu bulgaarlanna väidab. Ehk siis ei tarvitanud dopingut. Test näitab et kehas on vastav aine aga ei ütle millal tarvitati.

          Kommentaar


            WADA otsustas jääknähud lubada. Kõigi nende 170+ positiivse proovi andnute näitude analüüsimisel leidsid, et need, kelle jaanuaris ja veebruaris antud proovis oli alla 1 mg, pääsevad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui ma näen metssiga, kas ma peaks siis kuskile helistama ja talle mõrva tellima? Oli teine selline pigilinnu moodi, vettinud ja loid, tõenäoliselt depressioonis.
              Ju paneb ise paela kaela endale varsti. Ära muretse.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Aga muidu peaks metssigadest teatama kuskile? Ma ei teadnud isegi, kus ma olen (Põltsa-Jõgeva vahel kuskil), rääkimata jahiseltsi numbrist.
                Perekooli foorumisse peab teatama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Aga muidu peaks metssigadest teatama kuskile? Ma ei teadnud isegi, kus ma olen (Põltsa-Jõgeva vahel kuskil), rääkimata jahiseltsi numbrist.
                  Kui pantvangi langed, siis helista politseisse.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kas pangainimesed tegelikult kah kontrollivad kui kaua ma oma praegusel töökohal töötanud olen? Et kas 2 või 12 kuud?
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Kas pangainimesed tegelikult kah kontrollivad kui kaua ma oma praegusel töökohal töötanud olen? Et kas 2 või 12 kuud?
                      viimase kuue kuu konto väljavõtet tahavad näha, kuhu sul sissetulek jookseb

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                        Kas pangainimesed tegelikult kah kontrollivad kui kaua ma oma praegusel töökohal töötanud olen? Et kas 2 või 12 kuud?
                        Pangainimesed on vastupidi levinud arvamusele suht tore ja asjalik rahvas.
                        Mingite suht standardsete soovide korral, a la miski eluasemelaen tuntud piirkonda, või miski <10-inimese firmale miski tehnika soetamise käib suht automaatselt.
                        Küll aga kui tekivad miskid makseraskused vms, siis käiakse vähe tihedama rehaga üle, kes või mis sa oled ja milles probleem on.
                        Ja kui selgub et oled miskitpidi üritanud panka huiata siis suhtumine sinusse saab ka olema väheke teistsugune. Pakuks et enamvähem kõik need nutulaulud mis ajakirjandusest läbi on käinud a la üüä-ää, paha ja kole pank võttis kodu käest ära (no ei ole see sinu kodu kui laen on üleval, see on panga "oma") - on enamvähem sama keiss, et kodanik üritas mingit oma skeemikest punuda, ja pank tõmbas vee peale (tavaliselt peale aasta-paarist mõistuse pähe panemise tulutuid katseid), leidis miski vettpidava juriidika, millega peedistada (kuigi esialgne põhjus ei pruugi üldse see olla!) ja tehakse karmid otsused.

                        Idee poolest need 6-kuu konto väljavõte jms nõuded on ikka inimeste enda jaoks, et liiga uljalt ei üritataks miskit.
                        Panka huvitab ikka korrapäraselt laenumakseid tasuv klient, mitte kellegi eraelu detailid vms
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Vähemalt Swedbank selgitas mulle nii, et neil on oluline, et sul igakuine laenumakse kindlasti ülejäägis oleks muude kohustuste kõrvalt (igapäevaseid toiminguid ei vaadata, vaid kindlaid fikseeritud kohustusi) ja töölepingu poole pealt, et katseaeg läbi oleks (see oleneb lepingust, tavaliselt kahest kuust nelja kuuni vms).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                            Vähemalt Swedbank selgitas mulle nii, et neil on oluline, et sul igakuine laenumakse kindlasti ülejäägis oleks muude kohustuste kõrvalt (igapäevaseid toiminguid ei vaadata, vaid kindlaid fikseeritud kohustusi) ja töölepingu poole pealt, et katseaeg läbi oleks (see oleneb lepingust, tavaliselt kahest kuust nelja kuuni vms).
                            See pigem soovitatav ikka. Palju kuus nutsu reaalselt saad on be all end all. Ja kuus kuud tahavad tööaega.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Ma küsiks hoopis nii,et kas see katseaja teema on teistes pankades ka? Et kui minna konkureerivat panka painama? Või paluvad viisakalt,et sa oma asjadega neile üle koliks? Äkki on kellelgi kogemus?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
                                Ma küsiks hoopis nii,et kas see katseaja teema on teistes pankades ka? Et kui minna konkureerivat panka painama? Või paluvad viisakalt,et sa oma asjadega neile üle koliks? Äkki on kellelgi kogemus?
                                Praegu, vähemalt mul vestlemas käies, oli neil sest üllatavalt suva kas oled/tuled neile või ei. Katseaja ületatud tööstaaži tahetakse vast igal pool.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X