320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
    Ma küsiks hoopis nii,et kas see katseaja teema on teistes pankades ka? Et kui minna konkureerivat panka painama? Või paluvad viisakalt,et sa oma asjadega neile üle koliks? Äkki on kellelgi kogemus?
    tõenäoliselt on (katseaja nõue mujal ka). sellegipoolest, mõistlik on ikka küsida pakkumisi mitmest konkureerivast pangast.
    ja ma kujutaks ette pangad reaalselt hakkavad sinu eest võitlema, kui sa tahad laenata vähemalt miljoni
    palgatööliste/eluaseme/väikelaenude protsessid on aga automatiseeritud niipalju kui võimalik.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
      Ma küsiks hoopis nii,et kas see katseaja teema on teistes pankades ka? Et kui minna konkureerivat panka painama? Või paluvad viisakalt,et sa oma asjadega neile üle koliks? Äkki on kellelgi kogemus?
      Kui sul on näpud nii põhjas, et vaja laenu võtma minna, ehk siiski ei tasuks? Kui aga tunned ennast piisavalt kindlalt, ehk ootaks siiski igaks juhuks katseaja lõpuni? See ei tähenda muidugi, et varem juba asju ajama ei võiks hakata. Siis jääb üle vaid õigel ajal tuld anda. Ja konkureerivad pakkumised tasub alati võtta, suuremate summade puhul soovitakse tõenäoliselt palga nende juurde kandmist.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kas teie puhul klapib see valem, mis väidetavalt näitab ära lapse tulevase kasvu vanemate pikkuse põhjal (sentimeetrites):
        Poiste ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus+13):2
        Tüdrukute ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus-13):2

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Kas teie puhul klapib see valem, mis väidetavalt näitab ära lapse tulevase kasvu vanemate pikkuse põhjal (sentimeetrites):
          Poiste ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus+13):2
          Tüdrukute ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus-13):2
          sentimeetri pealt.

          e: preili on ca 10 cm üle valemi

          Kommentaar


            Tuli 5 cm vähem kui tegelikult.. Enam-vähem?

            Kommentaar


              Mina olen viis sentimeetrit pikem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mina olen viis sentimeetrit pikem.
                Naabrimehe koefitsient arvesta juurde. Ma sain nii klappima igatahes.

                Kommentaar


                  Mehed ei sünnita.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Kas teie puhul klapib see valem, mis väidetavalt näitab ära lapse tulevase kasvu vanemate pikkuse põhjal (sentimeetrites):
                    Poiste ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus+13):2
                    Tüdrukute ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus-13):2
                    ei klapi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Ise olen kaks senti pikem aga ega ma millimeetri pealt vanemate kasvu ei tea.
                      Olen seda viimastel päevadel testinud sugulaste ja tuttavate peal ning mulje on jäänud, et meesterahvaste puhul see üldiselt kehtib suht täpselt, naiste puhul vähem.

                      Kommentaar


                        erasektoris nii hea elu, et sellise artikli kirjutamiseks on vaja 2 inimest?

                        Häälekalt uue magistraali ehitamise vastu astunud demonstrandid ei suuda millegipärast näha, et uut tänavat polekski vaja, kui mujal liiklust piirata.


                        #mõnuagent

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          erasektoris nii hea elu, et sellise artikli kirjutamiseks on vaja 2 inimest?

                          Häälekalt uue magistraali ehitamise vastu astunud demonstrandid ei suuda millegipärast näha, et uut tänavat polekski vaja, kui mujal liiklust piirata.


                          #mõnuagent
                          Üks ei kirjuta üldse väga. Teine kirjutas samasse lehte kaks kolmeleheküljelist suurt lugu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Kas teie puhul klapib see valem, mis väidetavalt näitab ära lapse tulevase kasvu vanemate pikkuse põhjal (sentimeetrites):
                            Poiste ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus+13):2
                            Tüdrukute ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus-13):2
                            Pmst isa/ema keskmisele liidame-lahutame Tambovi konstandi 6,5 cm.
                            Vähetõenäoline et see ühtmoodi kehtib pisikeste vietnamlaste ja norrakate/eestlaste kohta, seega kahtlustaksin - mingi lambivalem Tõenäoliselt mingi protsentuaalne kasv võiks olla ses valemis reaalsem.

                            PS. ja ei kehti minu, naise ja veel päris mitme sugulase puhul, mõne teise puhul aga kehtib... münti õhku visates saad sama tulemuse
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kas teie puhul klapib see valem, mis väidetavalt näitab ära lapse tulevase kasvu vanemate pikkuse põhjal (sentimeetrites):
                              Poiste ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus+13):2
                              Tüdrukute ennustuspikkus=(isa pikkus+ema pikkus-13):2
                              kui see valem kehtiks, peaks kõik vennad olema ühepikkused ja õed samuti

                              Kommentaar


                                Mul on Samsung X Cover 3 telefon ja ma soovin sellega vaadata jalgpalli.
                                Kas ma pean mingi playeri või plugini installima?
                                Kus ma leian need kõikse paremad lingid, kus ma saan mängude vahel valida.
                                Kas ma telefon üldse võimaldab läbi neti mänge vaadata?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X