320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts





    eston, osta lamell... ja juttu jätkub kauemaks.


    kui ilusasti palud, siis ehk saad natsa odavamalt poe hinast... ütleme nii "lao hinnaga" anna oma mõõdud ja uurin, mis saadaval on

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      kas ma olen ainuke, kellel msn streigib? mingisugune tõrkekood 80048831
      guugeldades on selgunud, et password on aegunud või aegumas ning tuleb ära vahetada aga selleks, et seda teha tuleb ju sisse logida aga see ei ole ju võimalik, fakkt app süsteem.

      Kommentaar


        lamellid on väikestele tüdrukutele

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          guugeldades on selgunud, et password on aegunud või aegumas ning tuleb ära vahetada aga selleks, et seda teha tuleb ju sisse logida aga see ei ole ju võimalik, fakkt app süsteem.
          salasõna saad uuendada näiteks www.hotmail.com-is. kui sul seal konto on muidugi

          Kommentaar


            nojah, kuhugi sinna kanti ma lõpuks jõudsingi ning probleem on lahendatud

            Kommentaar


              lamell on parem kui naast.

              Kommentaar


                lase uus password saata

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  jep valutabki.

                  huvitav kas peaks hambaarsti või kellegi teise juurde pöörduma kui neid välja tahan saada? ilged tüütused on
                  hambaarsti juurde kuhu siis veel. a selle valutamisega on nii, et väga ei pruugi, minul oli asi näiteks minimaalse valuga.

                  Kommentaar


                    mul oli jube valu
                    nädala aega minimaalselt läheb
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      hambaarsti juurde kuhu siis veel. a selle valutamisega on nii, et väga ei pruugi, minul oli asi näiteks minimaalse valuga.
                      noh mingi muu sepp hakkab seda ju välja opereerima, mitte seesama hambaarst? või olen ma millestki valesti aru saanud?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kas keegi teab kust leiaks sellise andmebaasi/otsingumootori/lehekülje, kust saaks leida näiteks Barcelona tulemused Inglismaa klubide vastu..või siis näiteks üldse Hispaania klubide tulemused Inglise klubide vastu (Meistrite liigas)...Kannikas ja Mardikas alati armastasid enne mänge välja tuua seda statistikat..Oskab siis keegi mingi lingi visata?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          noh mingi muu sepp hakkab seda ju välja opereerima, mitte seesama hambaarst? või olen ma millestki valesti aru saanud?
                          niivõinaa, hambaarst peaks esialgse otsuse tegema, järsku jätab alles .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            niivõinaa, hambaarst peaks esialgse otsuse tegema, järsku jätab alles .

                            head vennikesed. Teie arvates siis opereerib seda günekoloog??? Hambaarst ikka, hambaarst.


                            Endal ei valutanud kui tarkusehambad kasvasid. Mul on nendega teine jama. Nimelt ei mahu mul kaks tarkusehammast pessa ära ja siis tuleb sinna aastas kaks -kolm korda põletik sisse. Muud ei aita kui käin hambaarsti juures lõikamas. Koguaeg ähvardavad, et järgmine kord opereerime sul need hambad välja . Õnneks pole seda siiani teinud
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Kas keegi teab kust leiaks sellise andmebaasi/otsingumootori/lehekülje, kust saaks leida näiteks Barcelona tulemused Inglismaa klubide vastu..või siis näiteks üldse Hispaania klubide tulemused Inglise klubide vastu (Meistrite liigas)...Kannikas ja Mardikas alati armastasid enne mänge välja tuua seda statistikat..Oskab siis keegi mingi lingi visata?
                              selline statistika on pea alati mängude eelvaadetes Eurospordis ja Uefas. Eks sealt mardikas ja Kannikas need krabasidki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                head vennikesed. Teie arvates siis opereerib seda günekoloog??? Hambaarst ikka, hambaarst.


                                Endal ei valutanud kui tarkusehambad kasvasid. Mul on nendega teine jama. Nimelt ei mahu mul kaks tarkusehammast pessa ära ja siis tuleb sinna aastas kaks -kolm korda põletik sisse. Muud ei aita kui käin hambaarsti juures lõikamas. Koguaeg ähvardavad, et järgmine kord opereerime sul need hambad välja . Õnneks pole seda siiani teinud
                                Tarkusehammaste eemaldamisel kasutatakse spetsiaalseid kirurgilisi tehnikaid, sõltuvalt konkreetsest juhust. Tarkusehammaste eemaldamist õppinud hambaarsti nimetatakse suu- või näo-lõualuu kirurgiks.

                                in joor feissss!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X