320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
    Hea pakkumine. Tänud.
    Kuid vaja oleks mingit XL ja hea oleks uus ning ideaalis Griezman.
    kurat, jooksutosse oleks sellisele mehele vaja mitte jalgpallisärki!

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      kurat, jooksutosse oleks sellisele mehele vaja mitte jalgpallisärki!
      Eh. Kus sa võtad, et ta XL laiusesse on et just jooksutosse on vaja? Äkki just pikusesse.

      Mind isiklikult jõhkralt häirib see, et enamus särkidest L suuruses (mis minu pikkuse juures oleks õige valik) on ülilaiad.

      Kommentaar


        ah ma niisama ajan kelbast vahepeal kui igav on

        Kommentaar


          Kas meie meediaväljaanded miskit vutiennustust kah pakuvad? Mitte a la "päevamäng" vaid kogu EM-i kohta ette.
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Hea pakkumine. Tänud.
            Kuid vaja oleks mingit XL ja hea oleks uus ning ideaalis Griezman.
            Ideaalis on tegelikult Griezmann,päriselt ka!

            Kommentaar


              Milano keskväljakul oli mingi kummaline pood, kus maksis sisuliselt iga mõeldava Itaalia jalgpalliklubi ja suvalise teise suure Euroopa klubi särk 85 eurot pluss nime ja numbrivalik oli tasuta. Lisaks olid mingid Roma, Napoli, kahe Milano klubi ja Juventuse eraldi boksid, kus müüdi muud träni ka. Otsisin pojale vanniparti, aga ei leidnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Milano keskväljakul oli mingi kummaline pood, kus maksis sisuliselt iga mõeldava Itaalia jalgpalliklubi ja suvalise teise suure Euroopa klubi särk 85 eurot pluss nime ja numbrivalik oli tasuta. Lisaks olid mingid Roma, Napoli, kahe Milano klubi ja Juventuse eraldi boksid, kus müüdi muud träni ka. Otsisin pojale vanniparti, aga ei leidnud.
                Krt, mees. Logi foorumist välja ja naudi hetke!

                Kommentaar


                  Tohvuu ja Dannar on kaks tüüpi, kelle puhul ma ei saa aru, et midaperset nad teevad foorumis, kui ise kusagil toredas Euroopa või muu maailma linnas reisivad. Võtke kokku ennast ja kaduge outernetti!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                    Tohvuu ja Dannar on kaks tüüpi, kelle puhul ma ei saa aru, et midaperset nad teevad foorumis, kui ise kusagil toredas Euroopa või muu maailma linnas reisivad. Võtke kokku ennast ja kaduge outernetti!
                    No ma saabusin siestaks tuppa, et juua proseccot maasikate ja jääga, kuna muidu võib õhtuks totaalväss olla ja siis ei ole mäng enam lahe. Lissabonis vist oli nii, et jõuad mängule ja siis haigutad seal.

                    Kommentaar


                      Millises MLS-i klubis Ronaldo mängima hakkab?

                      Kommentaar


                        Mis telefoninubriga tegu? Pakun, et oleks vastu võtnud, oleks telefoni arvel mingi ebameeldiv üllatus.

                        37288079##
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          +372 ees ju. Mingi maksuamet vms

                          Kommentaar


                            Algselt postitas billybob Vaata postitust
                            +372 ees ju. Mingi maksuamet vms
                            maksuamet vaevalt pühapäeval tülitab. see pommitas mingi 10+ korda. Siis tuli sms, et kohe helistab operaator, kes täpsustab mingeid tellimuse detaile. Saatja nr ei näita, aga mingi "shop online" oli saatjaks. No pole mingeid asju üleval, mida täpsustada vms, veel vähem mingi shop onlinega

                            Ühesõnaga veidi kahtlane teema ja numbri formaat ka, mida pole varem kohanud. A võibolla eksin
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Bet365 väljamakse puhul nõuab panga aadressi, mis ma swedbanki puhul sinna panen?

                              Kommentaar


                                Liivalaia 8

                                Kommentaar

                                Working...
                                X