320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
    Tead lähemalt sellest midagi, mis nad siis teha saavad? Juhul kui eluase ära ostetud, aga laenumakse laekub, siis loogika järgi ei tohiks ju probleemi olla.
    Algselt postitas Fouree Vaata postitust
    Vahemärkusena mainin, et see on täiesti haiglane süsteem. Endal lähisuguvõsas oli selline situatsioon, et inimene võttis Nordeast laenu, maksis ilusti igakuiselt laenumakseid, probleeme polnud. Läks Norrasse tööle, kuid puudus võimalus (ja oleks täiesti absurdne olnud) seal elades palk kuskile Eesti Nordeasse suunata. Iga kuu siis kandis laenumakse summa Nordeasse, Eesti arvele ja laenusumma läks ilusti automaatselt maha iga kuu. Järsku mingi aasta pärast kutsuti nö vaibale, et mis jama on. Inimene üritas igatpidi selgitada, et laenumakseid on faking 8 aastat ilusti tasutud ja nüüd on mingi probleem palga pärast. Pakkus isegi välja, et võib siis nii palju igakuiselt kanda Nordeasse, kui ta varasemalt Eestis teenis. Siis pandi mingisugune komisjon kokku ja löödi intress kahekordseks ehk lõppsummale löödi siuke pauk otsa, et omalajal polnud ükski teine pank nii kõrge intressiga, juurde tuli ikka tuhandeid eurosid intressi. Teha pole midagi, lepingus punkt selline.
    Ise ei oska kommenteerida.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ise ei oska kommenteerida.
      Ehk siis, kui vähegi kannatab, ära võta laenu enda kodupangast. Minul on näiteks nii, et kodupank on Swed, aga kodulaenu võtsin SEB-st ja vähemalt minult ei nõudnud keegi seda, et palk peab edaspidi SEB arvele hakkama laekuma. Palk laekub kenasti Swedi arvele edasi ja minu asi on tagada see, et maksepäeval oleks piisav summa SEB kontol. Boonuseks ongi see, et SEB ei saa jälgida, mis minu laekumistega Swedi kontole vahepeal toimub.

      Kommentaar


        Algselt postitas check Vaata postitust
        Ehk siis, kui vähegi kannatab, ära võta laenu enda kodupangast. Minul on näiteks nii, et kodupank on Swed, aga kodulaenu võtsin SEB-st ja vähemalt minult ei nõudnud keegi seda, et palk peab edaspidi SEB arvele hakkama laekuma. Palk laekub kenasti Swedi arvele edasi ja minu asi on tagada see, et maksepäeval oleks piisav summa SEB kontol. Boonuseks ongi see, et SEB ei saa jälgida, mis minu laekumistega Swedi kontole vahepeal toimub.
        Kui me käisime pankades pakkumisi küsimas, siis enamus tahtsid, et palk laekuks nende panka.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Siis pandi mingisugune komisjon kokku ja löödi intress kahekordseks ehk lõppsummale löödi siuke pauk otsa, et omalajal polnud ükski teine pank nii kõrge intressiga, juurde tuli ikka tuhandeid eurosid intressi. Teha pole midagi, lepingus punkt selline
          soovitaks küsida pakkumisi teistest pankadest. võib vabalt juhtuda et ca poole aastaga oled üleminekukulud tagasi saanud.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Veidi ülevalpool vestlusest inspireeritud rumal küsimus: oletame, et ostan kinnisvara alles nn ehitatava projektina e maja alles ehitatakse, aga tahaks seal korteri ette osta. Ostu finantseeriksin osaliselt kodulaenuga- kas siis enne kodulaenu hakkaks tagasi maksma juba kodulaene lepingu sõlmimisest ja korteri ostmisest või ikkagi sellest ajast, kui korterisse reaalselt sisse kolid (et senini paned nt üüri ja kodulaenu paralleelselt) ?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kui me käisime pankades pakkumisi küsimas, siis enamus tahtsid, et palk laekuks nende panka.
              Mul just see teema, et laenuvõimalus on olemas, aga tahtmine on millalgi õppima minna, et samal erialal veel kõrgemale saada.
              Üürida ka korterit ei taha, kuna mõttetu niisama maksta. Mina ise muidugi tean, et piisav summa on olemas, et laenumakseid garanteerida, aga pangale ei pruugi sellest piisata.
              Töö kõrvalt ei kannata väga õppida statsionaarselt.

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Veidi ülevalpool vestlusest inspireeritud rumal küsimus: oletame, et ostan kinnisvara alles nn ehitatava projektina e maja alles ehitatakse, aga tahaks seal korteri ette osta. Ostu finantseeriksin osaliselt kodulaenuga- kas siis enne kodulaenu hakkaks tagasi maksma juba kodulaene lepingu sõlmimisest ja korteri ostmisest või ikkagi sellest ajast, kui korterisse reaalselt sisse kolid (et senini paned nt üüri ja kodulaenu paralleelselt) ?
                Laenuotsus tehakse ära, lepingule allkirjad paned alla siis, kui hakkad sisse kolima. Tollest hetkest hakkad ka maksma. Broneerimistasuga ei mäleta kuidas oli. Hea oleks vist, kui saad enda rahadega hakkama.

                Üldiselt on vist mõistlikum neid küsimusi pangast küsida, saad konkreetse vastuse

                Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                Mul just see teema, et laenuvõimalus on olemas, aga tahtmine on millalgi õppima minna, et samal erialal veel kõrgemale saada.
                Üürida ka korterit ei taha, kuna mõttetu niisama maksta. Mina ise muidugi tean, et piisav summa on olemas, et laenumakseid garanteerida, aga pangale ei pruugi sellest piisata.
                Töö kõrvalt ei kannata väga õppida statsionaarselt.
                Sa võid ju pangas rääkimas käia
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Laenu annab pank sulle alles siis kui sa saad korteri välja osta. Sa võid küll ära broneerida, sõlmida võlaõigusliku lepingu, maksta sissemaksu otse müüjale (kui pangale see variant sobib) jne aga laenu nad sulle enne ei anna kui nad ei saa vastu tagatiseks ostetavat korterit (juhul kui muidugi tagatiseks läheb hoopis mingi muu kinnisvara, siis ehk teisiti). Oluline on ilmselt see, et oleks moodustatud korteriomand ja ehitus kui selline alati ei ole oluline. Sõltuvalt pangast ja komisjonist võib olla vajalik ka kasutusluba korteril. Laenu hakkad tagasi maksma sellest hetkest kui laenu kätte saad.

                  Kommentaar


                    Kus oleks laupäeval Pärnus hea suurelt ekraanilt EM mänge vaadata?

                    Kommentaar




                      See tabel on lõplik meistrite liiga ennustusel?

                      Kommentaar


                        Kuni 100 euri eest on meeste käekelli võimalik pealinnas saada? Kui jah, siis kust?

                        Tegelikult võib soovitada ka puidust käekelli, et kust neid saab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Kuni 100 euri eest on meeste käekelli võimalik pealinnas saada? Kui jah, siis kust?
                          igalt poolt. Suvalises kauanduskeskuses. Või noh tule osta minu kell kasvõi ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                            Tegelikult võib soovitada ka puidust käekelli, et kust neid saab.

                            järgmiseks soovitab mõni puidust autosid, puidust arvuteid, ja puidust moblasid
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust

                              järgmiseks soovitab mõni puidust autosid, puidust arvuteid, ja puidust moblasid
                              Puidust kikilipsust ikka oled kuulnud?

                              Keenja - vaata, kas TRIWA omad võivad sellesse piiri jääda. Paar nädalat tagasi olid allahinnatud Solarises mingis poes kus müüakse New Balanci tosse ja mingeid kotte.
                              Puidust leiab ilmselt Tali poest või kuskilt Telliskivist. Aga ma pigem usun, et need maksavad 100 plus eurot. Eesti disain n shit. Juba selle sõna kasutamine maksab sotnik.

                              Kommentaar


                                Triwat selle raha eest ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X