320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas on eestis müügil ja kui "jah", siis kus?

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Telefoni 4G ei tööta. Väidetavalt olen offline, aga tegelikult on 4G sisse lülitatud. Uploadi nool vilgub, downloadi oma mitte. Aegajalt kaob 4G märk sootuks ära. Allalaadimise maht täis ka pole. Aparaadiks Samsung Galaxy S6 ja teenuse pakkujaks Tele 2. Telefon ostetud mullu oktoobris.
      Mul sama probleem nüüd Juulis, kui mu paketti 3Glt vastu minu tahtmist muudeti 4G´ks. Neljal päeval järjest nüüd on see 4G märk ära kadunud ja netti ka nagu pole..kuigi seadetest kõik on peal, et lihtsalt peab restardi tegema telefonile ja siis korras...kui nüüd täna v homme peaks ka ära kaduma, siis juba peaks vist tele2lt uurima mis viga.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Ma liikusin asutusega Tele2 võrku ümber paar kuud tagasi ja ma arvasin, et asi on lihtsalt Tele2-es, et ta pidevalt jamab. Olen üritanud küll eelarvamusvaba olla aga no piir hakkab vaikselt ette tulema. Kusjuures jah, on ka seda olnud, et näitab nagu 4G ühendus olemas ja andmevahetus nagu toimub aga miskit ei liigu.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Usalda veel Samsungit ja androidi
          Istu sisse oma iPhone.

          Algselt postitas Tele2
          Hetkel on interneti kasutamisel üldised tõrked. Vabandan tekkinud olukorra pärast. Teeme endast kõik oleneva, et viga saaks kõrvaldatud esimesel võimalusel.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            kas on eestis müügil ja kui "jah", siis kus?

            Kommentaar


              Kas mõnel laevafirmal praegu sooduskruiisi Helsingisse on? Läheks lustiks lõbustuspargis! Lastega...siis
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                kas on eestis müügil ja kui "jah", siis kus?
                aastake tagasi ostsin 1 pudeli järve selveri kõrval olevast alksipoest.

                Kommentaar


                  Miks Eesti pokkerifoorumid surnud on?

                  Kommentaar


                    Mul on moblaga selline keiss, et oli nüüd poolteist/kaks kuud tagasi androidi update. Pärast uuendust mobiilne internet enam ei tööta. Wi-fi töötab vabalt. Mobiilne internet lihtsalt ei püüa midagi - ei tule mingeid märke, et oleks üldse võrgus (ei 4G/download, upload nooli ega midagi).
                    Factory reset proovitud. Restart proovitud. Lennurežiim -> tavarežiim proovitud.
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                      Mul on moblaga selline keiss, et oli nüüd poolteist/kaks kuud tagasi androidi update. Pärast uuendust mobiilne internet enam ei tööta. Wi-fi töötab vabalt. Mobiilne internet lihtsalt ei püüa midagi - ei tule mingeid märke, et oleks üldse võrgus (ei 4G/download, upload nooli ega midagi).
                      Factory reset proovitud. Restart proovitud. Lennurežiim -> tavarežiim proovitud.
                      Garantii on ?
                      Teistel on sama mure ? google on abiks.
                      Custom rom äkki aitab kui garantiid pole ja muud asja abi ei saa või siis downgrade eelmisele androidi versioonile.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Miks Eesti pokkerifoorumid surnud on?
                        Kõik vennad pruulivad õlut nüüd.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas baller Vaata postitust
                          Miks Eesti pokkerifoorumid surnud on?
                          Buum sai läbi ilmselt, ei jätku enam lolle kellelt raha koorida
                          Püramiidsüsteemi tavaline lõpp.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            Buum sai läbi ilmselt, ei jätku enam lolle kellelt raha koorida
                            Püramiidsüsteemi tavaline lõpp.
                            Uued hobid äkki? Minu tutvus ringkonna suurimad "pokkeri hundid" on kõik Disc Golfi harrastajad. Muud ei kuulegi enam.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Kust Risto Mätasele see vahva Audentese võistlus välja võluti?
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Kuna muutus reegel, et keskelt lahti mängides tuli teha esimene sööt vastaste poolele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X