320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna ma asjadest miskit ei tea ja mu lagi on 5555, siis seetõttu ka abi palun, ega kogu summat pea ära kulutama, kui saab odavama ja korraliku jääb mulle õlleraha ka (B)
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
      Kuna ma asjadest miskit ei tea ja mu lagi on 5555, siis seetõttu ka abi palun, ega kogu summat pea ära kulutama, kui saab odavama ja korraliku jääb mulle õlleraha ka (B)
      logi msni :P ja hinnavaatlus abiks

      Kommentaar


        üleüldiselt soovitaks näiteks digit või maatriksit lugeda

        Kommentaar




          Ise soovitan seda, endal samast seeriast ja olen väga rahul. Väga väike jne.

          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            Väga sümpaatsed minu arust on ka HP isendid.

            Kommentaar


              kõige tähtsam on meeles pidada, et välimus on alati tähtsam kui pakutavad funktsioonid

              Kommentaar


                nahhui sa siis saabiga sõidad?





                ... hehe just kid....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                  Ma küll ei mõista mida ütleb ja mida aitab mulle nõu andmise juures see, kui ütlen kellele läheb, kuid mis seal ikka ehk aitab Katrin Luts on saaja.
                  Äkki öeldakse mulle, mida saaja teada saamine juurde andis?
                  Pildistada tahetakse lihtsalt elus ette tulevaid sündmusi, ei miskit profesionaalsust aeta taga.
                  Abi oleks olnud sellest, kui sa oleks öelnud, et naisterahavas ja näiteks kas noor või vana jne
                  Siis teab soovitada, et kas läheb mingi noorele, kes teeb reidikaid jne või kas oleks vaja mingi veekindlat või millele eriliselt rõhku oleks vaja pöörata jne
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Abi oleks olnud sellest, kui sa oleks öelnud, et naisterahavas ja näiteks kas noor või vana jne
                    Siis teab soovitada, et kas läheb mingi noorele, kes teeb reidikaid jne või kas oleks vaja mingi veekindlat või millele eriliselt rõhku oleks vaja pöörata jne
                    Minu arvates ma ei saanud täpsemalt vastata kellele läheb kui nimeliselt. Kui vanus/sugu/vms huvitas oleks nii saanud ka küsida.
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      no krt! :S nii pedant ikka ei oleks ju! :S

                      Aga okei. Oletame siis, et on selline keskmiselt noor naisterahvas ja tal vaja niisama klõpsida üritusi ja seltskonda ja vbl oma kodulooma jne.









                      Näiteks sulle mingi valim, normaalsetest asjadest.

                      Aga üldiselt ei tohiks liiga suurt vahet olla, mis kauba valid, sest selline sihtrühm (ma loodan, et panin selllega täppi siis) vast peaks omale sobiva leidma suht igasugusest kraamist mis kingid. Soovitav muidugi oleks selline keskmisest natuke väiksem ehk kinkida, mis ilusti naisterahval käekotti mahuks ka jne.
                      Kui see abi, mis siit saad ei sobi, siis ma usun, et korralikes poodides on väga abivalmid töötajad, kes saavad sind sinu mures alati välja aidata
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                        Kuna ma asjadest miskit ei tea ja mu lagi on 5555, siis seetõttu ka abi palun, ega kogu summat pea ära kulutama, kui saab odavama ja korraliku jääb mulle õlleraha ka (B)
                        Kindlasti võiks digikaga koos osta 1-2 GB suuruse mälukaardi (tavaliselt on kaasas 32mb suurune kaart, kuhu mahub u 5 pilti) ning akude+laadija komplekti (juhul kui valitud digikas töötab AA-tüüpi akudega). Umbes 800 krooni lisakulu. Nende asjade kohta küsi juba müüjalt kui digika mudel välja valitud.

                        Olen kindel, et kingisaaja oleks rahul, kui ta ei pea oma digika mugavaks kasutamiseks kohe poodi tormama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          no krt! :S nii pedant ikka ei oleks ju! :S

                          Aga okei. Oletame siis, et on selline keskmiselt noor naisterahvas ja tal vaja niisama klõpsida üritusi ja seltskonda ja vbl oma kodulooma jne.









                          Näiteks sulle mingi valim, normaalsetest asjadest.

                          Aga üldiselt ei tohiks liiga suurt vahet olla, mis kauba valid, sest selline sihtrühm (ma loodan, et panin selllega täppi siis) vast peaks omale sobiva leidma suht igasugusest kraamist mis kingid. Soovitav muidugi oleks selline keskmisest natuke väiksem ehk kinkida, mis ilusti naisterahval käekotti mahuks ka jne.
                          Kui see abi, mis siit saad ei sobi, siis ma usun, et korralikes poodides on väga abivalmid töötajad, kes saavad sind sinu mures alati välja aidata
                          Aitäh, siit juba päris mitu asja jäid silma.
                          Seega saba rõngasse ja esmaspäeval poodi
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            2 soovi!

                            1) mida tähendab kreeka keeles nada sin ti?

                            2) kust ma võiksin enda sülearvutile emaplaati leida? kas näiteks kautatud emaplaati on mõtet läparisse sokutada?
                            AILTON

                            Kommentaar


                              emaplaadi asjus külasta hinnavaatluse foorumit.

                              Kommentaar


                                Kes jõujuurikatest tuleb aitab mul Arctic Sporti pudeli lahti keerata, tahaks ka sellised lihaseid nagu Marek Kalmusel pildil on, aga no krt, nokk kinni, saba lahti, ei jaksa pudelilt korki maha keerata, rakud on juba peos ja janu on hirmus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X