320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    käsi libiseb ära või on tõesti kork kinni sulatatud? Kui libe on siis võta pabertasurätt näiteks appi

    Kommentaar


      tavai, käbe.

      bedwettersi laul, akustiline tantsusaates. kes kõige kiiremini selle netti upib ning siia postitab saab minult au ja kiitust.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
        Kes jõujuurikatest tuleb aitab mul Arctic Sporti pudeli lahti keerata, tahaks ka sellised lihaseid nagu Marek Kalmusel pildil on, aga no krt, nokk kinni, saba lahti, ei jaksa pudelilt korki maha keerata, rakud on juba peos ja janu on hirmus.
        mul on sama asi juhtunud! Sain ka kätele rakud, aga siis võtsin jõu kokku ja lahti sain pudeli! tulen aitan?
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          mul on sama asi juhtunud! Sain ka kätele rakud, aga siis võtsin jõu kokku ja lahti sain pudeli!
          Salvesti purkide avamiseks peab samuti väga motiveeritud olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Evu Vaata postitust
            tavai, käbe.

            bedwettersi laul, akustiline tantsusaates. kes kõige kiiremini selle netti upib ning siia postitab saab minult au ja kiitust.
            Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              au ja kiitust sulle WeThePeople, olgu leib su laual.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                Salvesti purkide avamiseks peab samuti väga motiveeritud olema.
                igasugu keeratavate kaantega purkide avamisel on abiks pudeliavaja

                Kommentaar


                  Otsustasin lõpuks siiski pudeli avamisel kasutada jõu asemel mõistust. Abiks tuli vana klassikaline pista kork kuuma vee alla nipp, mis ka töötas ja aitab ka purgikaante korral 90% tõhususega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    igasugu keeratavate kaantega purkide avamisel on abiks pudeliavaja
                    Või lükka nuga korraks kaane serva alla
                    308

                    Kommentaar


                      just nuga kaaneserva alla...

                      Aga kui purgikaas kuuma veel alla panna siis ka tuleb lahti? Peab proovima

                      Kommentaar


                        Kuidas õhtul kiiresti uinuda? Ei tule see uni alati ja tund aega otsin mugavat asendit...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Kuidas õhtul kiiresti uinuda? Ei tule see uni alati ja tund aega otsin mugavat asendit...

                          Joo kolm pudelit õlut.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            ai pagan ma kohe vaatasin, et Rein on vastanud ja teadsin et tuleb väärt nõu

                            Kommentaar


                              või pudel viina

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                või pudel viina
                                siis tuleb kusehäda natuke väiksem
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X