320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    ITbussist tuleks hoida nii kaugele, et see paistab nagu väike täpp silmapiiril. Või isegi kaugemale.
    Täiesti nõus. Mul oli üks aparaat pisikese asja pärast kaks nädalat IT-bussis - sealsamas Järvel. Sain ta lõpuks tagasi, maksin raha, kodus selgus, et mitte midagi sisuliselt tehtud polnud. Uuesti selle tegelasega seal rääkides selgus, et ta ei olnud üldse aru saanud, milles viga seisnes. Sinna võib viia ainult siis kui oled nõus neile vene keeles asju selgitama.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      2006
      Rootsi
      kutt


      kust sa seda lugu tead/kuulsid?
      See oli ju viraalhitt.

      Kommentaar


        Nevermind. Tänud kes kaasa mõtlesid.
        Tulid sõnad meelde ja leidsin loo üles. Deepside deejays - never be alone oli selleks siis
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          See oli ju viraalhitt.
          yea, a ma ei saa aru miks see video ei ole 100+ milli view'ga. ilmselgelt parim variant.
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Deepside deejays - never be alone
          ei soovita muudel lugejatel seda youtuubeldada.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            ei soovita muudel lugejatel seda youtuubeldada.
            No ma sõitsin vana galantiga ringi siis. Nostalgia, mitte et ma kuulaks üldjuhul sellist muusikat
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              No ma sõitsin vana galantiga ringi siis. Nostalgia, mitte et ma kuulaks üldjuhul sellist muusikat
              jajah
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                ei soovita muudel lugejatel seda youtuubeldada.
                Tegin seda. Hõuli fakk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  No ma sõitsin vana galantiga ringi siis. Nostalgia, mitte et ma kuulaks üldjuhul sellist muusikat
                  Aga kuidas Galant sellega seotud on?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Aga kuidas Galant sellega seotud on?
                    Sest see 89 aasta auto oli üle prahi. Kahetsen siiani selle müüki
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Kuskil Eestis on võimalik Kermit the frog nukku osta?
                      .

                      Kommentaar


                        Kurat, mulle ei tule meelde üks (tele)etendus (või eelkõige selles osalenud naisnäitleja nimi).

                        Kunagi vaatasin ETVst, ilmselt oli tegu telelavastusega. Etenduses oli kaks tegelast
                        - haige (vanemapoolne) ema, kes oli kas ratastoolis või ei suutnud eriti liikuda
                        - tema poeg (pmst võimalik et ka tütar, aga pigem meenuks nagu oleks siiski meesterahvas), kes tema eest hoolt kannab (mitte eriti hästi though)

                        Etenduse algusepoole on rohkem dialoogi ja isegi üsna palju konflikti nende kahe tegelase vahel, aga lõpus ema vist ei räägi, vist kukkus. Võimalik, et üldse viimases vaatuses oli mingi poja hoolitsuse tõttu juba tegelikult surnud.
                        Nad elasid üsna kehvades tingimustes ja see oli ka üks konflikti põhjustest.

                        Jõle vähe on meeles, aga äkki kellelgi lööb lambikese põlema? Oleks tänulik.

                        Kommentaar


                          Silm sinine - kodused vahendid, et paistetust vähendada?

                          Kommentaar


                            jää või suvaline jääkülm lihatükk või pelmeen (Y)

                            Kommentaar


                              pelmeeni ümber peaks hapukoort olema, muidu ei toimi
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Parem kui pelmeen on veel pooleks lõigatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X