320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei üht ega teist. Kahjuks või õnneks
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      No selge. Arvasin et tudengitel just rahaga kitsam. Iseenesest töötavale inimesele see subt normaalne hind jah
      kuskil eelmine aasta vist tehti mingi (riigipoolne) uuring, et keskmisel tudengil kulub 600 € kuus.
      sellisel juhul kuluks muidugi kõik korteri peale, aga kui kahekesi seal elada, siis jääks ju õllerahaks ka 300.

      mõtlesin kohe oma tudengitest tutvusringkonna peale ja ei näinud inimest, kellel niipalju pappi muidugi oleks.
      aga noh, eks ma olen ka seal hipide poole peal ülikoolis.
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        Mingit navi äppi iphonele, mis toimiks Soomes ilma internetita?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Mingit navi äppi iphonele, mis toimiks Soomes ilma internetita?
          maps.me
          ‎Fast, detailed and entirely offline maps with turn-by-turn navigation – trusted by over 140 million travelers worldwide. OFFLINE MAPS Save mobile data; no internet is required. NAVIGATION Use driving, walking and cycle navigation anywhere in the world. TRAVEL GUIDES Save you time planning the tri…

          Kommentaar


            Esialgu tundub täitsa see mis vaja. Tänud
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kasutan ise sama. Ära unusta lisaks programmile ka kaarte tõmmata. Piirkondadel on oma kaardid. Suvel jäi väikeste mökkitiedega hätta ja linnas majade numbritega samuti. Vahepeal on muidugi update-e tulnud ehk on asi paremaks läinud. Näiteks Tallinnas leiab juba majanumbreid ka. Vähemalt on offline!
              AILTON

              Kommentaar


                Kas feministidel on see ka juba hambus, et liinile jõuavad esmalt Leiger ja Tõll, mitte Piret ega Tiiu?
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Tänu sinu postitusele arvatavasti varsti on

                  Kommentaar


                    Samas samasooliste hulgas selline asjade seis tekitab heakskiitu ja põhjuse õhtul tantsima minna!
                    Invest In Africa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Mingit navi äppi iphonele, mis toimiks Soomes ilma internetita?
                      Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                      Kasutan ise sama. Ära unusta lisaks programmile ka kaarte tõmmata. Piirkondadel on oma kaardid. Suvel jäi väikeste mökkitiedega hätta ja linnas majade numbritega samuti. Vahepeal on muidugi update-e tulnud ehk on asi paremaks läinud. Näiteks Tallinnas leiab juba majanumbreid ka. Vähemalt on offline!
                      Mina olen seda Here WeGo appi kasutanud. Offline mode peale ja kärab päris hästi.
                      Enne tuleb muidugi vastava riigi kaart alla laadida. Kuna endine Nokia värk, siis äkki Soome kaart päris ok
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        miks klubi parimaid/supertähti mängitatakse vähetähtsates/juba "tehtud" mängudes? Näiteks Ronaldo Eesti vastu? Kas on mõtet võtta vigastusriski?

                        Kommentaar


                          Kergem võimalus oma statistikat paremaks saada, kui tugevate vastatse vastu.

                          Kommentaar


                            mõtlesin üksi kinno minna, aga kas valida Doctor Strange või Arrival?

                            Kommentaar


                              Mõlemat näinud ning soovitan kindlasti Arrivalit.

                              Kommentaar


                                Mõlemad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X