320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Alates novembrist ei leia enam Ryanairi lende momondost lepingu lõpetamise tõttu. Azair kärab küll
    Täna vaatasin siis pakkus küll.

    E: Okei, paistab jah, et ainult ühe vahendaja kaudu näitab

    Kommentaar


      Kas Nikiita Andreejevil mitte kunagi suisa oma teema ei olnud?
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Kas Nikiita Andreejevil mitte kunagi suisa oma teema ei olnud?
        Olemas siianii

        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          Kas Mehed Ei Nuta saade saab Kukust kinga varsti? Arvestades, et Kuku kuulub Eesti Meedia kontserni ja antud saate juhid töötavad nüüd kõik Ekspress Grupis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
            Kas Mehed Ei Nuta saade saab Kukust kinga varsti? Arvestades, et Kuku kuulub Eesti Meedia kontserni ja antud saate juhid töötavad nüüd kõik Ekspress Grupis.
            Kuku kuulatuim saade vist. Dilemma
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Kas Mehed Ei Nuta saade saab Kukust kinga varsti? Arvestades, et Kuku kuulub Eesti Meedia kontserni ja antud saate juhid töötavad nüüd kõik Ekspress Grupis.
              Küsisime, kui Pahv lahkus: http://sport.ohtuleht.ee/784876/kuku...-pahvile-lahti

              Eks näis, kui hooaeg läbi
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Küsisime, kui Pahv lahkus: http://sport.ohtuleht.ee/784876/kuku...-pahvile-lahti

                Eks näis, kui hooaeg läbi
                Riikoja pole ju antud teemal päris see otsustaja...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Riikoja pole ju antud teemal päris see otsustaja...
                  Paremat tähist on siiski keeruline leida, kui miski hiljem muutub.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Kas ma olen ainuke, keda need "Prooviabielu" tüüpi tele projektid absoluutselt ei eruta? Pole kunagi ühtegi osa neist vaadanud.. Hetkel melu igalpool nii üleval lihtsalt, et tekkis tunne kas ma ainus imelik..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Kas ma olen ainuke, keda need "Prooviabielu" tüüpi tele projektid absoluutselt ei eruta? Pole kunagi ühtegi osa neist vaadanud.. Hetkel melu igalpool nii üleval lihtsalt, et tekkis tunne kas ma ainus imelik..
                      Sa ei tea millest sa ilma jääd. Issanda loomaaed on kirju!

                      Kommentaar


                        Ma pigem JuriM ühes paadis. Kirjeldatu põhjal oleks nagu Võsareporteri sarnased tegelased. Lihtsalt teises situatsioonis.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Arvutis on Windows10

                          Vanasti sai arvuti panna startmenüüst poweri nupu kaudu sleep või hibernate peale. Nüüd on vist mingi update jätnud sinna alles ainult shut down ja restart valikud.
                          Teistel on ka sleep ja hibernate valikud vehkat teinud sealt?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Arvutis on Windows10

                            Vanasti sai arvuti panna startmenüüst poweri nupu kaudu sleep või hibernate peale. Nüüd on vist mingi update jätnud sinna alles ainult shut down ja restart valikud.
                            Teistel on ka sleep ja hibernate valikud vehkat teinud sealt?
                            Unere˛iim on ikka alles.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Arvutis on Windows10

                              Vanasti sai arvuti panna startmenüüst poweri nupu kaudu sleep või hibernate peale. Nüüd on vist mingi update jätnud sinna alles ainult shut down ja restart valikud.
                              Teistel on ka sleep ja hibernate valikud vehkat teinud sealt?
                              Sleep peaks default alles olemas. Kae siia, äkki aitab:
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Tänud! Sain hibernate sinna valikusse tagasi selle abiga.
                                Huvitaval kombel sleepi seal valikus isegi polnud mitte aga sellel vist suurt vahet pole kas on hibernate või sleep.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X