320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiireloomuline küsimus - kus Tallinnas võiks leida normaalses konditsioonis kasutatud mööblit ? Mõtkesin, et pole kuigi nõudlik ning ei pea tingimata olema tutikas kirjutuslaud ja riiulid ja jutud...

    Ma tean et seal õnnepalee ka kandis on üks taaskasutuskeskus, mõtlesin sinna kiigata, aga kusagil veel?

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Kiireloomuline küsimus - kus Tallinnas võiks leida normaalses konditsioonis kasutatud mööblit ? Mõtkesin, et pole kuigi nõudlik ning ei pea tingimata olema tutikas kirjutuslaud ja riiulid ja jutud...

      Ma tean et seal õnnepalee ka kandis on üks taaskasutuskeskus, mõtlesin sinna kiigata, aga kusagil veel?
      Lasnamäel on ka üks taaskasutuskeskus. Mustakivis vist. JA Balti Jaama turul peaks ka mingi mööblipood olema. Vähemalt kunagi oli.

      Aga mul on selline küsimus, et kui mul on 16. märtsis soojalt maalt tagasitulekuks lennupilet Turkish Airlinesiga, kas ja kuidas ma saaksin selle lennupileti soovi korral kaks päeva hilisemaks lükata? Kas see tähendab lihtsalt uue pileti ostmist või pigem mingi väiksema summa juurdemaksmist?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Lasnamäel on ka üks taaskasutuskeskus. Mustakivis vist. JA Balti Jaama turul peaks ka mingi mööblipood olema. Vähemalt kunagi oli.

        Aga mul on selline küsimus, et kui mul on 16. märtsis soojalt maalt tagasitulekuks lennupilet Turkish Airlinesiga, kas ja kuidas ma saaksin selle lennupileti soovi korral kaks päeva hilisemaks lükata? Kas see tähendab lihtsalt uue pileti ostmist või pigem mingi väiksema summa juurdemaksmist?
        Selleks pead pileti tingimused üle vaatama, nende kodukal ntx kui oma hinnatüüpi tead
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kiireloomuline küsimus - kus Tallinnas võiks leida normaalses konditsioonis kasutatud mööblit ? Mõtkesin, et pole kuigi nõudlik ning ei pea tingimata olema tutikas kirjutuslaud ja riiulid ja jutud...

          Ma tean et seal õnnepalee ka kandis on üks taaskasutuskeskus, mõtlesin sinna kiigata, aga kusagil veel?
          Seal Kadaka tee kandis, Tähetorni ristist kagu suunas oli ka üks kasutatud mööbli koht.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Seal Kadaka tee kandis, Tähetorni ristist kagu suunas oli ka üks kasutatud mööbli koht.
            Apuneks
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Miks nii palju vanureid elab Tallinnas kui võiks müüa oma suhteliselt kalli korteri maha ja osta vähemasti poole odavam korter väikelinna, kus kõik käeulatuses, saadud vahe kindlustaks palju parema pensionipõlve?

              Kommentaar


                Algselt postitas baller Vaata postitust
                Miks nii palju vanureid elab Tallinnas kui võiks müüa oma suhteliselt kalli korteri maha ja osta vähemasti poole odavam korter väikelinna, kus kõik käeulatuses, saadud vahe kindlustaks palju parema pensionipõlve?
                Ela ise 60 aastat ühes kohas ja siis vanana hakka kolima tundmatusse linna, kus kedagi ega midagi ei tea.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Kas kool saab käskida mobiilid välja lülida ja kappi lukku panna?
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    Kas kool saab käskida mobiilid välja lülida ja kappi lukku panna?
                    Peakski nii tegema.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Millised on suurimate publikunumbritega kontserdid, mis eestis on toimunud?
                      TOP 5? 10?

                      Kommentaar


                        laulupeod ehk?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Millised on suurimate publikunumbritega kontserdid, mis eestis on toimunud?
                          TOP 5? 10?
                          Lugejad imestavad, kuidas on võimalik, et pühapäevasele laulupeo müüdi vaid 68 000 piletit, aga väljak oli triiki rahvast täis? Kas eestlased on vahepeal paksemaks läinud? Ekspressi veebitoimetus uuris, milliseid külastajate numbreid on korraldajad ajakirjandusele välja pakkunud.


                          1. Eestimaa Laul 11.september 1988 - 300 000 inimest
                          2. Michael Jacksoni kontsert 22.august 1997 - 100 000 inimest
                          3. Metallica kontsert 13.06.2006 - 78 000 inimest
                          4. Madonna kontsert 04.08.2009 - müüdud on 70 300 piletit
                          5. Öölaulupidu "Märkamisaeg" 19.08.2008 - ligi 70 000 inimest
                          6. 2009. aasta laulupeo pühapäevane kontsert 05.04.2009 - müüdi 68 000 piletit
                          7. Robbie Williams 60 000
                          8. Rolling Stones- 40 000

                          Kuskil vahel on ka Red Hot Chilli Peppers ja Madonna, aga otsida ei viitsinud. Üldiselt ei tasu neid numbreid puhta kullana võtta, sest on korraldajate poolt antud. Näiteks ühes kohas on Jacksoni publikuarv 100 000, aga mõnes kohas ka 70 000+ natuke. Et see publikuarv on sageli selline "juudi jutt". Ja no see 300 000 tundub ikka väga ulme.

                          Kommentaar


                            Mkay, tänud.
                            Ma nagu käletan ka mingit 70K + lisapiletid Jacksoni juttu.

                            Kommentaar


                              Ja Eestimaa Laul on pigem tugevalt ülepaisutatud. Kunagi rääkis kuskil raadios mingi taat,et kuidas ta igakord tuletorni ronib ja suudab rahvaarvu umbkaudselt hinnata. Isegi tema pidas seda 300 000-t ilmselgelt suureks. Samas ise kohalkäinuna peab mainima,et pole lauluväljakul hiljem kunagi niipalju rahvast näinud. Samas tundus,et kõik vaatasid kontserti,mujal eriti ei töllerdatud!
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                Esimese Rock Summeriga seoses on ka räägitud sajast tuhandest inimesest - no rohkem kui 40000 oli kindlasti. Kuna toona oli võimalus lava taga tribüünil istuda, sai sealt päris hea ülevaate - mass oli meeletu. Aga hindama seda ei kipu. Hiljem soomlaste filmi vaadates ei tundu neid seal ikka nii palju olevat kui siis koha peal tundus.
                                1988 muidugi kuulati kontserti, kiirtoiduputkade ümber jauramist toona polnud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X