320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Siin lõpus on mäng alates kuskil 23 minutist. Mis selle mängu nimi on või oskab keegi mulle selle kuskilt interneedusest online mänguna üles leida?

    Kommentaar


      Quoridor on sarnane mäng. Googeldades ehk leiad online versiooni ka.

      Kommentaar


        Tänud

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mis riigiteatajal viga on? Super hea leht ju. Eriti siis, kui pead regulaarselt välismaa kohtulahendeid otsima. Väga mõnus on näiteks pärast Saksamaa lahendite otsimist riigiteatajat kasutada. Jääb arusaamatuks, mis põhjusel mingit alternatiivi peaks soovima.
          Sest varasem variant oli parem. Praegu on otsingusùsteem nii ebakindel, et paljude nimedega ei anna vasteidki.

          Kommentaar


            Keegi miskit Hollandist tellinud? Teab öelda kiire kohalik POSTNL on, siia eestisse saadetuna?

            Kommentaar


              Ära telli, jääd vahele veel!
              Sagenenud on interneti teel postipakiga narkootikumide tellimine. Pakendamise osas ollakse leidlikud ja kogused varieeruvad mõnest grammist kilodeni.   Kaius Mölder   Viimastel aastatel on postifirma kogu oma töö ümber korraldanud ja omaaegsed postkontorid on asendatud mugavate ja turvaliste pakiautomaatide võrgustikuga. Inimese jaoks on elu tehtud võimalikult mugavaks ning postisaadetised jõuavad kiiresti ühest automaadist teise. Seda […]
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Lapsele tõukeratast vaja...Teemat valdava müüjaga kauplust palun!
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Kas soomlaste VeikkausTV on midagi Viaplay sarnast?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar




                    A mida teha, kui partner sureb juba enne seksi?
                    Kas siis, kui partner keset seksi sureb, kas siis on õiglane ise ikka ära lõpetada?

                    Kommentaar


                      VeikkausTV on nagu unibetTV või misiganes kihlveokontori ülekande kanal. Erinevus on vist selles, et sinna veikkaus.fi kontorisse saavad mu meelest teha konto ainult Soomes elavad inimesed.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Huvitav, kui teha Eestis hääletus ELi jäämise kohta, siis mis tulemused tuleksid? Ma ise arvan, et oleks rohkem jääda soovijaid, kui alguses liitujaid. Samas ei ole ilmselgelt ma massidega ühel arvamusel.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Huvitav, kui teha Eestis hääletus ELi jäämise kohta, siis mis tulemused tuleksid? Ma ise arvan, et oleks rohkem jääda soovijaid, kui alguses liitujaid. Samas ei ole ilmselgelt ma massidega ühel arvamusel.
                          Arvestades viimase aja "ekrestumist" pole ma sugugi kindel selles. Kaks kõige hullemat asja tuleb ju EList - kooseluseadus ja 30 vms pagulast. Saaks nendest asjadest lahti + EList ka kiirelt välja siis oleks elu lill. Ei usu, et meie keskmine IQ brittide omast väga kõrgem on.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Sellised tuleks ekskursioonile Bulgaariasse või Rumeeniasse viia.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kas interweebis on saadaval/nähtavad Circle K (Eesti) reklaamid?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ma ei teadnud, et neil reklaamidki ringlevad
                                Aga juutuubis on nt sellist kraami, mingid kütuselisandi taolisi videosi ka neil kanalis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X