320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sattusin jälgima LaLiga2 viimase vooru kohtumist Girona ja Zaragoza vahel, mis kujunes täielikuks loivamiseks ning mõlemad meeskonnad konkreetselt seised 90min ära, mäng lõppes 0-0. Saan aru, et Gironal polnud kaotada ega midagi võita aga Zaragoza oleks võiduga tabeliseisu parandanud küll. Lisaks kui vaatasin kahe võistkonna koefitsente, siis mängu alguses oli viiik 1,17 ja esimese poolaja järel 1,07! Mängu jooksul tehti 2 pealelööki (mõlemad mööda) ja teeniti kahe meeskonna peale 1 nurgalöök. Seletage nüüd keegi mulle ära millest kogu see jant ja kuidas kihlveokontorid oskasid koefe niimoodi sättida enne mängu?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
      Sattusin jälgima LaLiga2 viimase vooru kohtumist Girona ja Zaragoza vahel, mis kujunes täielikuks loivamiseks ning mõlemad meeskonnad konkreetselt seised 90min ära, mäng lõppes 0-0. Saan aru, et Gironal polnud kaotada ega midagi võita aga Zaragoza oleks võiduga tabeliseisu parandanud küll. Lisaks kui vaatasin kahe võistkonna koefitsente, siis mängu alguses oli viiik 1,17 ja esimese poolaja järel 1,07! Mängu jooksul tehti 2 pealelööki (mõlemad mööda) ja teeniti kahe meeskonna peale 1 nurgalöök. Seletage nüüd keegi mulle ära millest kogu see jant ja kuidas kihlveokontorid oskasid koefe niimoodi sättida enne mängu?
      Mõlemale võistkonnale sobis viik ja selline (vaikimisi) kokkulepe on Lõuna-Euroopas OK. Girona tõusis Laligasse, Zaragoza jäi püsima.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kes on need foorumlased, kes (viimase aasta-pooleteise jooksul ) lubasid nafikusse tõmmata ja enam mitte postitada? Justkui on silma jäänud nii mõnigi kambäkk.

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Kes on need foorumlased, kes (viimase aasta-pooleteise jooksul ) lubasid nafikusse tõmmata ja enam mitte postitada? Justkui on silma jäänud nii mõnigi kambäkk.
          Ratnikov, markofin ja Angelo on mingi hetk solvunud ja lubanud enam foorumisse mitte postitada.
          Mõnnar, kui sai suurimaks postitajaks.
          Ja ma ise ka kunagi ~5 aastat tagasi.
          smörri ajasin ka foorumist minema, kuigi ta pärast seda mõne postituse veel episoodiliselt tegi.

          Ja siis on mõned kahtlased kommentaarid ja lükked ja kadumised veel olnud, kuid mingeid kammbäkke väga pole.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Markofkin ei solvunud, Markofkinil sai mingil ajahetkel siiber foorumis prevaleerima hakanud türapäisusest, kus teemad kippusid olema enamjaolt isikutevahelised kätšimised (kuhu ka Markofkin ise sageli langes) ja ärapanemine, selle asemel, et jalgpallist rääkida. Mõni aeg hiljem Markofkin leebus, aga postitab varasemast kordades vähem.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ratnikov, markofin ja Angelo on mingi hetk solvunud ja lubanud enam foorumisse mitte postitada.
              Mõnnar, kui sai suurimaks postitajaks.
              Ja ma ise ka kunagi ~5 aastat tagasi.
              smörri ajasin ka foorumist minema, kuigi ta pärast seda mõne postituse veel episoodiliselt tegi.

              Ja siis on mõned kahtlased kommentaarid ja lükked ja kadumised veel olnud, kuid mingeid kammbäkke väga pole.
              Amos jäi kõigile võlgu ja põgenes.
              Plastic99 solvus ka, läks minema.

              Kommentaar


                Inglise keelne vaste "pilkude mängule"? Noh a la seriaalis inimesed põrnitsevad teineteist ja kaamera zoomib ühe silmadesse ja siis teise silmadesse..?

                Kommentaar


                  eye fucking
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Inglise keelne vaste "pilkude mängule"? Noh a la seriaalis inimesed põrnitsevad teineteist ja kaamera zoomib ühe silmadesse ja siis teise silmadesse..?
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      eye fucking
                      Ei julge mina seda googli otsingusse panna

                      Kommentaar


                        Kes see lambavai eile platsile jooksis?
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Kas keegi teab, miks on Eestis Kassi perekonnanime kandvaid inimesi sadu aga Koera nimelisi teadaolevalt pole?

                          Kommentaar


                            kellel on müüa lonely planeti los angeles, san diego, southern california raamatut?
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Kas keegi teab, kas kuskil Tallinna lähiümbruses on võimalik hankida killustikku väikeses koguses? Räägin nii sajast kilost. Nagu ma aru olen saanud, siis karjääris kipub sulle kopp tonni kaupa poetama, ma pigem kühveldaks kuskil endale vajamineva koguse ise kartulikotti vms
                              308

                              Kommentaar


                                Ehituspoodidest 25kg kotid, paar eurot tk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X