320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks foorum järsku firefoxiga täiesti teistsugune välja näeb? IE-ga on sama mis varem.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Miks foorum järsku firefoxiga täiesti teistsugune välja näeb? IE-ga on sama mis varem.
      ? sama nagu alati mul
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Mingil kummalisel põhjusel arvab foorum, et ma olen mobiilse seadega, kui firefoxi kasutan. Praktikas on Sama läpakas mingi 3a juba

        Kommentaar


          Lase küpsised ja cache tühjaks foorumi jaoks.
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Mingil kummalisel põhjusel arvab foorum, et ma olen mobiilse seadega, kui firefoxi kasutan. Praktikas on Sama läpakas mingi 3a juba

          Kommentaar


            tegin 2x, lõpuks toimis. #bockforshparkz

            Kommentaar


              Soov on teha 3-4 min video erinevatest klippidest. GoPro filmituna umbes 4-5 sekilised klipid ja muusika taha.
              Millist programmi soovitate? Oluline, et lihtne kasutada kuna päris IT kallakuga ei ole. Võiks olla võimalus slowmotionit kasutada ja tasuta.

              Kommentaar


                Algselt postitas krizto Vaata postitust
                Soov on teha 3-4 min video erinevatest klippidest. GoPro filmituna umbes 4-5 sekilised klipid ja muusika taha.
                Millist programmi soovitate? Oluline, et lihtne kasutada kuna päris IT kallakuga ei ole. Võiks olla võimalus slowmotionit kasutada ja tasuta.
                Pole küll ise kasutanud aga Shortcut tundub mõistlik ning on saanud päris normaalset tagasisidet.
                Enamus videotöötlus tarkvarad on suht sama ülesehitusega, nii et kui oled kunagi ühte proovinud saad ka teistest aru. Igasusguste vidinate ja lisafunktsioonide kasutamine on muidugi teine teema. Isiklikult olen kasutanud Cyberlink Powerdirectorit aga see ei ole tasuta ja noh alati on olemas ka Adobe Premier mis on vast kõige levinum aga ka tasuline.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krizto Vaata postitust
                  Soov on teha 3-4 min video erinevatest klippidest. GoPro filmituna umbes 4-5 sekilised klipid ja muusika taha.
                  Millist programmi soovitate? Oluline, et lihtne kasutada kuna päris IT kallakuga ei ole. Võiks olla võimalus slowmotionit kasutada ja tasuta.
                  Ise olen aastaid kasutanud Camtasiat, sellega filmides ja siis ka editades. Vahepeal näppisin ka Sony Vegas Pro'd aga see oli tiba mõttetu.

                  Kommentaar


                    Mina olen Sony Vegasega kõik tehtud saanud, aga ei välista, et midagi paremat võib ka olemas olla.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ise olen ka Sony Vegasege üht-teist ikka tehtud saanud. Powerdirector on ka sarnase loogikaga ja üsna kiirelt õpitav. Adobe Premiere on pigem keerulisem juba ja algajale käib üle jõu.

                      Kommentaar


                        Kui keegi sattus Nukumaja vaatama, siis kostus seal monus kitarri muusika-pala pidevalt taustaks. Akki on see mingist loost inspireeritud? Kui jah, siis mis lugu...

                        Kommentaar


                          intro?


                          sari siin - http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=76590
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zizi Vaata postitust
                            Kui keegi sattus Nukumaja vaatama, siis kostus seal monus kitarri muusika-pala pidevalt taustaks. Akki on see mingist loost inspireeritud? Kui jah, siis mis lugu...
                            Mauno Meesit peaks helilooja olema seal.

                            This is the official YouTube channel of Estonian music artist Mauno Meesit.

                            ‘Varjudemaa’ album out now on Grainy Records More info www.maunomeesit.com Bookings: hello(at)maunomeesit.com

                            Kommentaar


                              oleks nagu tema :O, aga paraku ei leidnud sealt (ei oska vist kuulata :P)

                              http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=76590 (lugu siis 07.14-07.40)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007
                                Kas keegi tunneb sellist inimest nagu Daniel Raissar? Öelge talle, et ma otsin teda.
                                Me ei saa välistada, et see on su alterego ja see on mingi ""peen" huumor" jälle.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X