320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kuidas on talvisel ajal Narva-Peterburi tee hooldatud? Kas kvaliteet on oluliselt kehvem kui Eestis? Tuleks nael alla panna? Sileda lamelliga pigem ei riskiks?
    Sileda lamelliga ära sõida kuhugi. Naelad alla.
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
      Sileda lamelliga ära sõida kuhugi. Naelad alla.
      Rehvid 205/50/17

      Bridgestone Blizzak Spike 01 oleks okei valik?


      Või on kellelgi võrdlusmoment olemas ning ütleb, et midagi muud on raudselt parem?

      Ahjaa - boonusküsimus. Kui mu autol on tavaline liikluskindlustus, siis tahaks lühikeseks perioodiks midagi kangemat teha, mis Venemaa avarustes samuti kehtiks. Kasko lühikeseks perioodiks, mis Venemaal ka kehtiks? Või on mingisugused muud varindid selleks?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Rehvid 205/50/17

        Bridgestone Blizzak Spike 01 oleks okei valik?


        Või on kellelgi võrdlusmoment olemas ning ütleb, et midagi muud on raudselt parem?
        Mul on küll teisete mõõtmetega, aga samad rehvid. Pole probleeme olnud. Teevad küll suht tugevat lärmi.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Continental ice contact 2. Soomlaste tehnikamaailma testivõitja ja puha. Hakkapeliitta 8 ja 9 peaks ka suht kindla peale minek olema.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Ahjaa - boonusküsimus. Kui mu autol on tavaline liikluskindlustus, siis tahaks lühikeseks perioodiks midagi kangemat teha, mis Venemaa avarustes samuti kehtiks. Kasko lühikeseks perioodiks, mis Venemaal ka kehtiks? Või on mingisugused muud varindid selleks?
            Selleks mine oma kindlustuse juurde ja võta roheline kaart.
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Selline hariv küsimus mida nooremad arvatavasti ei tea. Kust tuleb nimetus "Surma grupp" ehk "grupo de la muerte"?
              See aasta seda MMi loosimisel ei juhtunud, aga kuskilt see ju alguse sai

              PS. Vastust tegelt tean

              1970 aasta MM. Alagruppi loositi Rumeenia,Inglismaa,Tšehhoslovakkia,Brasiilia. Üks ajakirjanik ristis selle "surmagrupiks". Sealt hakkas asi külge. Vist. Või on Sinul mingi parem varjant?

              Kommentaar


                nii see oli. Mehhiko reporter täpsemalt oli see nimetuse autor
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Kuhu kõrtsidesse ma reede õhtu pealinnas suunduma peaks, kui sooviks mitteturistikat ja veidi alternatiivsema muusikaga kohta? Nagu Tartus on Underground, Illegaard või Pahad Poisid. Tean vist ainult Woodstocki ja Tapperit.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Selleks mine oma kindlustuse juurde ja võta roheline kaart.
                    Roheline kaart katab ka selle ära, kui mu auto rotti pannakse Venemaal?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Levist väljas.
                      Tänud, lähen kaen üle.
                      Kui mingid kohad veel, kuhu kesklinna kandis peaks minema, siis tulistage, sest viin kaks Leedsi scumi kärakale.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                        Tänud, lähen kaen üle.
                        Kui mingid kohad veel, kuhu kesklinna kandis peaks minema, siis tulistage, sest viin kaks Leedsi scumi kärakale.
                        Kui üritusi/üritustega kohti sihtida, siis võid reedel neile kahele asjale silma peale panna. Peaks mõne nö alternatiivsema peo üles leidma küll.


                        ja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                          Tänud, lähen kaen üle.
                          Kui mingid kohad veel, kuhu kesklinna kandis peaks minema, siis tulistage, sest viin kaks Leedsi scumi kärakale.
                          Kelm, Von Krahl, Pudel (Telliskivis), BrewDog (Rotermannis), ...

                          Red Emperor on päris äge!

                          Levikas on minu arust ammu alla käinud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Roheline kaart katab ka selle ära, kui mu auto rotti pannakse Venemaal?
                            Ainult siis, kui kaardi enne Edgari juures ära valideerid.

                            Ma tegelt ei oska öelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              Kelm, Von Krahl, Pudel (Telliskivis), BrewDog (Rotermannis), ...

                              Red Emperor on päris äge!

                              Levikas on minu arust ammu alla käinud
                              Jep, levikas is deeeed. Kuigi Red Emperorist ma aru ei saa. Pea alati halb muusika ja segu backpacker turistidest ja it's-a-trap noortest. Kunagi pole seal lahe olnd. Pudel, Krahl ja Kelm on aga kõik coolid ja erinevad, niiet võtke oma seitsmevarbalised rännakule.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Ostsin eile endale uue Aceri läpaka, kus proovisin veidi ka fifa17 mängida. Erinevalt eelmistest fifa seeriatest ei töötanud siin kolme nupu kombo, näiteks vajutan alla alumise ja parema noole ning tahan peale lüüa, siis ei funka. On see mingi uus fifa eripära või mu uue läpaka probleem?
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X