320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Peab mainima, et 10 aastat tagasi oli foorum tublisti kihvtim koht. Debiilikuid oli justkui vähem. Täna käib siin ränk läbu, a la Saver Liverpooli teemas.
    See mu tagasihoidlik kaks senti ja ei tule kuidagi kellelegi seletama, kuidas oma maja pidada, aga lihtsalt säärase väikese mõttena, et kas mitte säärased rängad läbustajad lihtsalt kõrvaldada foorumist ja asi läheks sujuvamalt edasi? Keegi ei jää millestki ilma ja midagi igatsema.
    (Pole küll sama mastaap, aga mulle meeldib näiteks RAWKi lugeda, kus iga kakipritsija saadetakse kohe ukse suunas ja nii säilib kvaliteet.)
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ei mõelnud sind, vaid üldiselt seda suhtumist "ma olen olnud aasta, aga tahan olla klassi parim". Sinuga isiklikult ei mäleta väga selliseid hetki, aga mul on muidugi üsna kehv mälu ka.
      eks ma saan sinu seisukohast ka aru ja eks selliseid vendasid, kes tulevad ja on kohe kõige targemad endaarust on alati. Minu seisukoht on alati olnud see, et ma avaldan kuskil arvamusi enda seisukohast ja lähtudes endale teadaolevate faktide kohaselt. Paljud lähevad kohe jube isiklikuks, sest arvavadki vb, et kohe hakatakse õpetama. Selle foorumi suurim probleem on see, et ei ole enam heatahtlike diskussioone ja vaidlemisi. Kohe läheb kõik mega isiklikuks ja tahetakse sitalt teisele ära panna. See probleem on nii uute kui vanade seas.Selle foorumi suurim eesmärk, mis peaks olema Eesti jalkasõprade arutlemise ja mõttetekoht on vajunud vaata, et lausa tahaplaanile ja esikohal on paljudes teemades enda tavaelu egoliste puuduste kompenseerimine läbi teise kasutaja debiilikuks tembeldamise.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        See mu tagasihoidlik kaks senti ja ei tule kuidagi kellelegi seletama, kuidas oma maja pidada, aga lihtsalt säärase väikese mõttena, et kas mitte säärased rängad läbustajad lihtsalt kõrvaldada foorumist ja asi läheks sujuvamalt edasi? Keegi ei jää millestki ilma ja midagi igatsema.
        (Pole küll sama mastaap, aga mulle meeldib näiteks RAWKi lugeda, kus iga kakipritsija saadetakse kohe ukse suunas ja nii säilib kvaliteet.)
        Mida sa pead ränga läbustamise all silmas?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Mida sa pead ränga läbustamise all silmas?
          Kõiki teisi, peale iseenda.
          Benitez: "In football, everything is a lie".

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Minu seisukoht on alati olnud see, et ma avaldan kuskil arvamusi enda seisukohast ja lähtudes endale teadaolevate faktide kohaselt. Paljud lähevad kohe jube isiklikuks, sest arvavadki vb, et kohe hakatakse õpetama. Selle foorumi suurim probleem on see, et ei ole enam heatahtlike diskussioone ja vaidlemisi.
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            ei saagi olla üllatav, sest uus peatreener peab olema pohlakuga varem seotud ja ta peab saama teda usaldada. Läbinähtav skeem, et võimaliku leket EJL ja tema tütarettevõtte vahe varjata.
            Pole esimene postitus sel teemal!
            Mida siin heatahtlikult diskuteerida?
            Samasuguse tühja paugutamise lükkas Mihkel liidu töötajana ümber aga ikka lasid samamoodi edasi rääkides mingitest ainult sulle teadaolevatest faktidest!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Sa võid oma sarkasmi sisse istuda ja Aivari võmpa edasi imeda kloun.
              Tähemärgid
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Mis on see Urmas Oti suur saladus,mida Vahur Kersna teab ja mida teised teadma ei pea?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                  Mis on see Urmas Oti suur saladus,mida Vahur Kersna teab ja mida teised teadma ei pea?
                  Ma pakun et see on seotud ühe kollektsiooniga...
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    aegajalt ilmub meedias siin ja seal numbreid erinevate spordialade harrastajaskonna kohta, eksole. kuidas need arvud saadakse? klubid ise ütlevad palju neil mingi kindla ajaühiku (aasta, poolaasta, hooaeg, vms)jooksul liikmeid oli?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      aegajalt ilmub meedias siin ja seal numbreid erinevate spordialade harrastajaskonna kohta, eksole. kuidas need arvud saadakse? klubid ise ütlevad palju neil mingi kindla ajaühiku (aasta, poolaasta, hooaeg, vms)jooksul liikmeid oli?


                      Põhimõte on see, et kui Sa üksi metsavahel iga päev jooksed ilma klubiliseta kuuluvuseta, siis sind seal registris ei ole. Harrastajakonda loetakse ainult klubide poolt edastatavaid numbreid. Fun fact on see, et Eesti üks populaarseim spordiala on võimlemine, sest iga tavaline Bob, kes näiteks Spartas käib kaardiga, loetakse võimlejaks.

                      Kommentaar


                        just jah, see mul küsimuse tegelikult tekitaski, et aegajalt vehitakse nende numbritega ja tihti tekitavad imestust, et päriselt selline ala ja nii palju harrastajaid või kuidas nii vähe. aga selge seega, et need ei ole just eriti täpsed andmed, millele tähelepanu pöörata, vaid ilmelt sõltuvad palju ala spetsiifikast, klubide, alaliitude jms eripärast ja mõnel juhul ka ettevõtlikusest.

                        Tänud reageerimast ja vastamast!

                        Kommentaar


                          Kuidas elukaaslasest lahkuminekust üle saada kõige paremini? Kellelgi oma kogemusest äkki nõuandeid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                            Kuidas elukaaslasest lahkuminekust üle saada kõige paremini? Kellelgi oma kogemusest äkki nõuandeid.
                            Otsi endale suurel hulgal hobisid mis sind tegevuses hoiavad. Hakka sporti tegema. Veeda võimalikult palju aega sõpradega mitte üksi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                              Kuidas elukaaslasest lahkuminekust üle saada kõige paremini? Kellelgi oma kogemusest äkki nõuandeid.
                              Ega siin ühte ja õiget vastust polegi, kõik sõltub konkreetsest olukorrast aga olen kasutaja zeleega päri suuresti. Võta aega endale, mine spasse, vaata mõnda head filmi, käi trennis, suhtle sõpradega jne. Võid ka oma mõtted/emotsioonid kirja panna paberile ja siis selle ribadeks kiskuda, ehk saad negatiivsed tunded südamelt ära.
                              Kõlab tobedalt aga aeg tõesti parandab kõik haavad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                                Kuidas elukaaslasest lahkuminekust üle saada kõige paremini? Kellelgi oma kogemusest äkki nõuandeid.
                                Ma kolisin ühe tuntud foorumlase juurde ja käisin teise tuntud foorumlasega pidudel. Ja jõin palju. Aga ma polnud ka murtud südamega, et ma ei tea, kas see sind aitab.
                                Aga üldiselt sõbrad aitavad ja nendega mingite asjade koos tegemine. Kodus aknast välja kaugusesse vahtimine nukral pilgul ei aita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X