320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aku on see, mis on...teema. Tõstad aga kotist välja ja paned lindile. Kui ta sul aga nüüd on pakitud, siis vist pead seda uuesti tegema (kindel pole).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Aasta möödas ja jõuluperioodi programm televisioonis on jätkuvalt kohutav. TÄIS PASK RAISK!

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Kas bluetoooth kõlar läheb elektroonikaseadme alla?
        Lähen jõulude ajal käsipagasiga reisile ning pagasisse sai planeeritud üks kingitus, mis hõlmab bluetooth kõlarit.
        Olen lennanud ja ei pole probleemi, vähemalt Tallinas küll kedagi see ei kottinud. Võibolla USA's ja UK's pööratakse rohkem tähelepanu.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
          Kas bluetoooth kõlar läheb elektroonikaseadme alla?
          Lähen jõulude ajal käsipagasiga reisile ning pagasisse sai planeeritud üks kingitus, mis hõlmab bluetooth kõlarit.
          Ära seda kõlarit veel sisse paki. Muidu hakkad lennujaamas jõulukingitust lahti pakkima.
          Paned koos telefoniga ja muude vidinatega eraldi kasti.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Kuidas Eesti vene nimedega ujujad elupäevad suht norm eesti keelt räägivad?
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Mis vahe on ilmateates terminitel pilves selgimistega ja vahelduv pilvisus?

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                Mis vahe on ilmateates terminitel pilves selgimistega ja vahelduv pilvisus?
                Need nagu sünonüümid, et ilmateade liiga üheülbaline poleks. Tänases Postimehes oli ka hea lõik: “pilvitus: sõna, millel on kaks risti vastupidist tähendust (pilves olek < pilvitama ja pilvitu olek < pilvitu).”
                308

                Kommentaar


                  Guugel everipadi! https://www.ilmateenistus.ee/ilm/prognoosid/legend/

                  Kommentaar


                    Kui tahta kööki elektritöid teha (juhtmestiku vahetus jne), siis kas Eesti Energiast tööde tellimine on täiesti lolliks maksmine või on kõikjal üsna sama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui tahta kööki elektritöid teha (juhtmestiku vahetus jne), siis kas Eesti Energiast tööde tellimine on täiesti lolliks maksmine või on kõikjal üsna sama?
                      Ma arvan, et kõige targem oleks küsida hinnapakkumine Eesti Energialt ja mõnelt litsenseeritud ettevõttelt/eraisikult alustuseks ja võrrelda, kuid ma olen eos kindel, et Firma nimega Eesti Energia ei saa ligilähedalegi madalale hinnale.

                      Kommentaar


                        Ma kahtlustan, et sa ei leia lihtsalt mujalt vaba elektriku, kes viitsiks tulla ja tööd ära teha.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Mis on tänasel päeval parim lahendus Android telefonist andmete (fotod, videod) sünkimiseks ja ladustamiseks pilve? Suured jurakad (Amazone, OneDrive jne) vist tahavad kõik raha või on mingi maht tasuta ka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Mis on tänasel päeval parim lahendus Android telefonist andmete (fotod, videod) sünkimiseks ja ladustamiseks pilve? Suured jurakad (Amazone, OneDrive jne) vist tahavad kõik raha või on mingi maht tasuta ka?
                            Kui ostad Samsungi, siis OneDrive peaks sulle 100GB ruumi tasuta andma.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Ma kahtlustan, et sa ei leia lihtsalt mujalt vaba elektriku, kes viitsiks tulla ja tööd ära teha.
                              Ma ise tean umbes kahte elektrikku, kes oleks nõus vabal ajal pilgu peale heitma asjale.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mis on tänasel päeval parim lahendus Android telefonist andmete (fotod, videod) sünkimiseks ja ladustamiseks pilve? Suured jurakad (Amazone, OneDrive jne) vist tahavad kõik raha või on mingi maht tasuta ka?
                                Google Drive'is 15GB tasuta mahtu. Sellest peaks telefonis asuvate fotode/videode jaoks jaguma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X