320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust saaks neid poolpikki kunstmuru pükse, ilgelt tahaks noh.
    tehnika on põhiline

    Kommentaar


      Mul selline suht loll mure: Kas keegi viitsib ühe tehte ära lahendada, näidates ka lahenduskäiku.

      x*x-xy+xy*y+y*y*y
      --------------------
      y(x+y)(x-y)

      vastus peaks olema x*x+y*y
      --------
      x*x-y*y
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Algselt postitas coconutz Vaata postitust
        Kust saaks neid poolpikki kunstmuru pükse, ilgelt tahaks noh.

        Võta minuga PM kaudu ühendust.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          See peaks olema murru jagamine? ja vastus ka murd:

          x*x+y*y
          ________ ?
          x*x-y*y

          edit: ja kui ma nii kogemuse põhjal julgen oletada, et sul on lugejas (algne avaldis) mingi märk mööda, kas ma siis eksin väga? sest sa peaks rühmitama need liikmed ja tegurdama...

          Kommentaar


            Kas 21. detsember on lühendatud tööpäev?
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Kas 21. detsember on lühendatud tööpäev?
              ei tohiks olla, sest 24. pole ju riigipüha. 25 on.

              Kommentaar


                Alates eelmisest aastast on 24. riigipüha. Kasu saame sest aga esimest korda alles nüüd, kuna eelmisel aastal oli see pühapäeval.

                Seega peaks olema vastus "jah"?
                Supplies!

                Kommentaar


                  ma ei tea, kui universaalselt kehtiv see on, aga

                  "Reede, 21.12.2007 - õppetöö ja tööpäev kuni kl 13", ütleb minu kalli kõrgkooli akadeemiline kalender.

                  Kommentaar


                    Mul oleks endal selline küsimus, et kümmekond aastat tagasi (1998) oli mingi Eesti laul Jupist/Yuppie'st. Mees laulis. Keegi äkki mäletab, et mis bändi nimeks võis olla?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Alates eelmisest aastast on 24. riigipüha. Kasu saame sest aga esimest korda alles nüüd, kuna eelmisel aastal oli see pühapäeval.

                      Seega peaks olema vastus "jah"?

                      Vastus siiski "Ei":

                      "
                      § 25. Tööpäeva lühendamine rahvuspühale ja riigipühale eelneval päeval
                      Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnevat tööpäeva lühendatakse kolme tunni võrra."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Mul oleks endal selline küsimus, et kümmekond aastat tagasi (1998) oli mingi Eesti laul Jupist/Yuppie'st. Mees laulis. Keegi äkki mäletab, et mis bändi nimeks võis olla?
                        Friday's Deal, "Jupi".
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                          Vastus siiski "Ei":

                          "
                          § 25. Tööpäeva lühendamine rahvuspühale ja riigipühale eelneval päeval
                          Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnevat tööpäeva lühendatakse kolme tunni võrra."
                          Tõlgendamise küsimus: 24.dets. vahetult eelnev tööpäev ongi ju 21 dets. Ehk esmaspäevale vahetult eelnev tööpäev ongi reede.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gaius Vaata postitust
                            Tõlgendamise küsimus: 24.dets. vahetult eelnev tööpäev ongi ju 21 dets. Ehk esmaspäevale vahetult eelnev tööpäev ongi reede.

                            Kuna reede pole mu arust vahetult esmaspäevale eelnev tööpäev, siis mina saan küll nii aru, et ei tohiks olla lühendatud tööpäev.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kuna reede pole mu arust vahetult esmaspäevale eelnev tööpäev, siis mina saan küll nii aru, et ei tohiks olla lühendatud tööpäev.
                              Mis siis on esmaspäevale vahetult eelnev tööpäev?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gaius Vaata postitust
                                Tõlgendamise küsimus: 24.dets. vahetult eelnev tööpäev ongi ju 21 dets. Ehk esmaspäevale vahetult eelnev tööpäev ongi reede.

                                Sellisel juhul ei oleks sõna "vahetult" seadusesse üldse kirjutatud.
                                Aga eks igal ettevõtel on vaba voli teha oma raha eest lühemaid päevi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X