320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu üha suureneva istraaltšakra tõttu vajus mul diivanil üks osa ära. Ehk siis mitte vedrustus ega midagi muud sellist, vaid mingi puitosa tuli teisest lahti ja seetõttu vajub diivan keskel alla. Kas sellise parandusega tegeleb ka sadulsepp (kuigi nende kodulehtedel räägitakse tavaliselt diivanikatte vahetusest) või on sellisteks asjadeks mõni muu asjamees?
    Mul just paar päeva tagasi ukse peale kleepsuga. (Peaks kogu Tallinnas tegutsema)

    Kommentaar


      Kas vana nimega Starmani lepingu saab ka kuidagi online lõpetada? VÕi peab kuhugi ELisa esindusse ronima või kuidas sellega nüüd on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Fouree Vaata postitust
        Mul just paar päeva tagasi ukse peale kleepsuga. (Peaks kogu Tallinnas tegutsema)

        https://www.upload.ee/image/8121268/...302_155202.jpg
        Tänud. Esmaspäeval tuleb kohale. Kui kolki ei anna ja telekat ära ei vii, siis on kõik jee!

        Kommentaar


          Mis põhjustel saab Trad Attack nii palju reklaami massimeedias, olgu selleks erakanalid või err, kuidagi eriti tüütu on viimasel lehti lugeda ja tundub, et meil muid bände ei olegi enam kui see üsnagi igavat asja tegev etnokäkk.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Kas vana nimega Starmani lepingu saab ka kuidagi online lõpetada? VÕi peab kuhugi ELisa esindusse ronima või kuidas sellega nüüd on?
            Iseteeninduses täitsa saab(sai). Seadmed pead pärast esindusse viima, kui need rendis.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kas vana nimega Starmani lepingu saab ka kuidagi online lõpetada? VÕi peab kuhugi ELisa esindusse ronima või kuidas sellega nüüd on?
              Nagu risto ütles, saab. Mingit kinnitust ei tule meilile ega kuhugi. Meile helistas teenindaja 8 päeva hiljem kell 17:30 ja ütles, et nüüd leping lõpetatud ja tooge täna kõik seadmed esindusse Seda ma muidugi ei teinud. Viisin paar päeva hiljem.

              PS! Vaata, et sa kõik kaablid viid. Isegi need valged jämedad.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Grazie.

                Kommentaar


                  Kui pikk on Elisa klienditeeninduse reageerimisaeg?
                  Samamoodi sai Starmanist sinna liigutud. Naine kirjutas jaanuari alguses kirja, ei tulnud vastust. Veebruari alguses kirjutas uuesti, ikka ei tulnud vastust. Ehk siis kummalegi kirjale pole vastatud. Telo otsas sai ka korra ca 5 min oodatud, siis ei viitsinud enam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Kui pikk on Elisa klienditeeninduse reageerimisaeg?
                    Samamoodi sai Starmanist sinna liigutud. Naine kirjutas jaanuari alguses kirja, ei tulnud vastust. Veebruari alguses kirjutas uuesti, ikka ei tulnud vastust. Ehk siis kummalegi kirjale pole vastatud. Telo otsas sai ka korra ca 5 min oodatud, siis ei viitsinud enam.
                    E-mailidele vastamine - olematu.
                    Helistamisel - ooteaeg min 10 minutit
                    Kohale minemise - mingi 15 mintsa läheb.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      "Eesti lood" on esmaspäeval asendunud "Kultuuriaasta tähtedega", aga ma ei mäleta et oleks näinud Eesti lugu DJ Heikist. Kas see saade on veel varus või olen lihtsalt maha maganud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kyps Vaata postitust
                        "Eesti lood" on esmaspäeval asendunud "Kultuuriaasta tähtedega", aga ma ei mäleta et oleks näinud Eesti lugu DJ Heikist. Kas see saade on veel varus või olen lihtsalt maha maganud?
                        9. märts, kell 21.00 @ ETV2

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Kui pikk on Elisa klienditeeninduse reageerimisaeg?
                          Samamoodi sai Starmanist sinna liigutud. Naine kirjutas jaanuari alguses kirja, ei tulnud vastust. Veebruari alguses kirjutas uuesti, ikka ei tulnud vastust. Ehk siis kummalegi kirjale pole vastatud. Telo otsas sai ka korra ca 5 min oodatud, siis ei viitsinud enam.
                          Soovitan sul läbi FB suhelda. Üldjuhul tuleb siis vastus suhteliselt kiiresti.
                          Lisaks soovitan Teliasse üle kolida. See pisku raha, mis seal rohkem maksad on seda väärt.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kas Tallinnas kuskil müüakse mingit laia valikuga autonodi, eelkõige topsi- ja telefonihoidjaid jne?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Motonet
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Soovitan sul läbi FB suhelda. Üldjuhul tuleb siis vastus suhteliselt kiiresti.
                                Lisaks soovitan Teliasse üle kolida. See pisku raha, mis seal rohkem maksad on seda väärt.
                                +1
                                Ma olen ammu juba loobunud mingitest meilidest, kui on kohe ja nüüd vaja lahendust firmadega, kirjutad fb ja üsna kiirelt vastatud ka, alati.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X