320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poodides täitsa müügil mingid Nivead v Rexonad vms, millel konkreetselt peal kirje/pilt, et valge/mustaga kandmiseks. Need ei jäta jälgi, vähemalt selliseid mis närvi ajaks.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kas sellised higipulkasi ka müügil on, mis ei jäta neid rõvedaid valgeid rante? Olen kasutanud nii odavamaid kui kallimaid, tulemusi endiselt sama ja päris närvi ajav pseudoprobleem on tekkinud sellest. Kellegil mingeid soovituse vms või võitleb sama probleemiga?

      Kaubamaja ilumilfid soovitasid osta 43 eurose higipulga( mingi uhke Prantsuse ökovärk, aga no ei osta ju 43 eurost higipulka)
      Osta soolapulk - ei jäta rante, nahk hingab (s.t higi ei võta kinni, küll aga hävitab lõhna), töötab pikalt, ca 3€ pulk on tilluke, s.t reisija sõbralik ning kulub äärmiselt aeglaselt (suisa tüütu, sest harjunud iga kuu-kahe tagant uut ostma).

      Näiteks
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Lisaks soolapulgale ka läbipaistva sisuga higipulgad. Lumene toodab näiteks sellist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Osta soolapulk - ei jäta rante, nahk hingab (s.t higi ei võta kinni, küll aga hävitab lõhna), töötab pikalt, ca 3€ pulk on tilluke, s.t reisija sõbralik ning kulub äärmiselt aeglaselt (suisa tüütu, sest harjunud iga kuu-kahe tagant uut ostma).

          Näiteks
          Ostetud! Mingi ajapärast teatan tulemusest.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Ostetud! Mingi ajapärast teatan tulemusest.
            Pildid ka kindlasti. Tavalised vs see soolajunn
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Pildid ka kindlasti. Tavalised vs see soolajunn
              Diil. Eksperiment koosneb:

              1- Higipulk mis on ostetud selverist, hinnaks 3,90 ( nivea men invisible for black and white)
              2- Higipulk mis on ostetud kaubamaja ilumaailmast, hinnaks oli 2,80( Daz Boobi soovitusel ostetud CRYSTAL- mineraal ja värv/kemikaalide vaba)
              3- Täiesti puhas Must T särk
              4- Välja minekust, paari tunnisest baaris olemisest, mis sisaldab, õllesi, liikumisi ja sotsiaalseid suhtlemisi.
              5- Kannan ühe toote ühele kaenla alla ja teise teisele
              6- Eksperimendi tulemuse võidab higipulk, millel on vähem rante.

              Kommentaar


                Kas kummiliimi nuusutamine on noorte hulgas moest ära läinud? Kunagi (10 aastat tagasi või nii) kirjutati ajalehtedest suht palju sellest. Tänapäeval sipitakse leani ja popitakse mollyt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Kas kummiliimi nuusutamine on noorte hulgas moest ära läinud? Kunagi (10 aastat tagasi või nii) kirjutati ajalehtedest suht palju sellest. Tänapäeval sipitakse leani ja popitakse mollyt?
                  Sipitakse leani ja popitakse mollyt? Kas nüüd on minu see hetk reaalselt elus käes, kus ma pean tõdema, et ma hakkan liiga ajale jalgu jääma ja ma kuulen reaalselt esimest korda sellistest asjadest?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sipitakse leani ja popitakse mollyt? Kas nüüd on minu see hetk reaalselt elus käes, kus ma pean tõdema, et ma hakkan liiga ajale jalgu jääma ja ma kuulen reaalselt esimest korda sellistest asjadest?
                    +1 Ma ei saanud ka aru, millest jutt käib. Või noh, siiamaani ei saa.

                    Kommentaar


                      Molly't ma tean. Kuid mis asi see lean on?

                      e: dr. googel ütleb, et lean on mingi kange köhasiirupi ja karastusjoogi segu - kõlab nämmalt
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Tänapäeval sipitakse leani ja popitakse mollyt?

                        Kommentaar


                          Kuulake rohkem mõminaräppi, muud ma ei oska öelda.
                          Aga minu esimese küsimuse juurde tagasi tulles - kuhu on kadunud kummiliiminuusutajad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            Kuulake rohkem mõminaräppi, muud ma ei oska öelda.
                            Aga minu esimese küsimuse juurde tagasi tulles - kuhu on kadunud kummiliiminuusutajad?
                            Andesta, aga mis on mõminaräpp?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Andesta, aga mis on mõminaräpp?
                              trap...
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                                trap...
                                tore. heameel, et mu valikus on slayer, megadeth ja edasi karvased. elagu rokenroll!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X