320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gaius Vaata postitust
    Mis siis on esmaspäevale vahetult eelnev tööpäev?
    Ta pole ju vahetult eelnev tööpäev. Vahele jääb ju nädalavahetus. Lähen uurin personalijuhi käest kuidas täpselt on.

    Edit: ei ole lühendatud tööpäev.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      See peaks olema murru jagamine? ja vastus ka murd:

      x*x+y*y
      ________ ?
      x*x-y*y

      edit: ja kui ma nii kogemuse põhjal julgen oletada, et sul on lugejas (algne avaldis) mingi märk mööda, kas ma siis eksin väga? sest sa peaks rühmitama need liikmed ja tegurdama...
      Vastus on selline jah.
      Tegelt mingi ajani see värk nagu sujus, kuni jõudsin kõik ära rühmitada, aga siis ja üks loll + märk sisse ning see nussiski kogu värgi ära.
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Ta pole ju vahetult eelnev tööpäev. Vahele jääb ju nädalavahetus. Lähen uurin personalijuhi käest kuidas täpselt on.

        Edit: ei ole lühendatud tööpäev.

        Niah ega see vaidlus suurt kuhugi ei vii. Lihtsalt minu loogika ütleb seda, et kuna ma laupäeval ja pühapäeval tööl ei käi siis onju esmaspäevale vahetult eelnev tööpäev just reede, laupäev ja pühapäev on ametlikult minul puhkepäevad. Niiet mine võta kinni

        Mõni asjaga vähe rohkem kursis olev jurist võiks muidugi seda kommenteerida...
        aga las ta siis jääb.

        Kommentaar


          no sela lugejas x*x-xy+xy*y+y*y*y on midagi mäda...Kui see ikka on originaaltehe. Äkki on see juba sinu saadud ja oled vea sisse teinud? Ma usun et seal üks märk vale.

          Kommentaar


            laupäev ja pühapäev on paljudele tööpäevad
            ja pühad samamoodi. Mina olen 25nda öösel juba tööpostil.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              selline küsimus, et kuskohas tallinas on kõige parem hüppeliigese tugede valik.. mul hüppeliiges suts haige ja ei viitsi koguaeg enne trenni teipida... tahaks mõne mugava ja elastse sideme hankida, mis ka toestaks piisavalt... mul neid igasuguseid olnud... ühed venivad paari nädalaga välja jne... siis sain härra mardna käest soodustusega ühe väga hea toe.. aga see on nii kuratlikult suur ja kohmakas, et butsa ei taha hästi jalga mahtuda... oskab keegi aidata või soovitada mõnda head poodi kust otsima minna neid. tänud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                laupäev ja pühapäev on paljudele tööpäevad
                ja pühad samamoodi. Mina olen 25nda öösel juba tööpostil.
                No ega, kui pühadel ja nädalavahetustel politsei puhkaks, siis ma ei kujutaks hästi ette mis siin toimuda võiks. Sama kehtib ka teiste operatiivteenistute kohta. Jõudu tööle!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  küsimus siis selline, et kas suvel toimuval EMil mängivad koondised täpselt samasuguste särkidega nagu valiktuniiril?
                  tahaks särgi tellida, aga samas pole nagu kindel, kas tulevad uued vormid?
                  ja kui tulevad uued, siis umbes millal neid esindatakse?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    küsimus siis selline, et kas suvel toimuval EMil mängivad koondised täpselt samasuguste särkidega nagu valiktuniiril?
                    tahaks särgi tellida, aga samas pole nagu kindel, kas tulevad uued vormid?
                    ja kui tulevad uued, siis umbes millal neid esindatakse?

                    niikuinii tulevad. uued särgid tulevad ju igal võimalusel, et sa ikka mitu särki osta saaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      selline küsimus, et kuskohas tallinas on kõige parem hüppeliigese tugede valik.. mul hüppeliiges suts haige ja ei viitsi koguaeg enne trenni teipida... tahaks mõne mugava ja elastse sideme hankida, mis ka toestaks piisavalt... mul neid igasuguseid olnud... ühed venivad paari nädalaga välja jne... siis sain härra mardna käest soodustusega ühe väga hea toe.. aga see on nii kuratlikult suur ja kohmakas, et butsa ei taha hästi jalga mahtuda... oskab keegi aidata või soovitada mõnda head poodi kust otsima minna neid. tänud.

                      Tee endale kasutatud snüüsi patjadest see tugi. Saad oma käega disainida ja puha.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        teglikult olen kah võibolla huvitatud sellise ostmisest, ehk äkki tõesti, keegi teab vastust..

                        Kommentaar


                          Kas keegi teab seda erafirmat, mida saab liiklusavarii kohale kutsuda, et nad aitaks paberite vormistamisel jne. Avariiabi sisuliselt, aga ei suuda kuidagi nende kontakte leida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Kas keegi teab seda erafirmat, mida saab liiklusavarii kohale kutsuda, et nad aitaks paberite vormistamisel jne. Avariiabi sisuliselt, aga ei suuda kuidagi nende kontakte leida.


                            üldiselt pole avarii vormistamine sugugi seeruline.
                            ütled teisele osapoolelel (eeldan et sa oled kannataja) et saate kindlustuses kokku ja kui ta mõtleb külma teha siis on homme tal politseisse/hambaarsti juurde minek

                            Kommentaar


                              viimastes mängudes olid juba päriskoondistel uued hilbud seljas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                viimastes mängudes olid juba päriskoondistel uued hilbud seljas.
                                selge, siis ma tellin ära rootsi särgi sheva ja käest ja lasen zlatan 10 ka peale
                                tänud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X