320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ei näe mingit põhjust miks Elisasse üle minna. 31€ eest saan 100/100 neti, põhipakett + spordikanalid + muusikakanalid + juures mõned noppekanalid. Vahel harva on vaja ruuterile või digiboksile restart teha, aga neid saab aasta jooksul ühe käe sõrmedel üles lugeda.
    No päris hea põhjus on see, et mul sama pakett umbes sama hinnaga ja ma pole 2 aasta jooksul pidanud ruuterile või digipoksile üldse mingit resa tegema.

    Ma pole 100% kindel milline on Telia telekava, aga need korrad kui ma olen pidanud seda pulti näppima, siis sellist ülevaatliku telekava nagu Elisal teil vist polegi, et 1 nupuvajutuse järel kuvab 8 kanalit ja suht mugav on ringi liikuda.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      See on ju tore kui teil üldse teenusepakkujate vahel valida on. Näiteks Kadriorus on ainuke kaabliga majja tulev internet STV oma, teised pakuvad ainult üle õhu 4G võrgu baasil, mis ei ole siin eriti variant, sest iga Lauluväljakul toimuva suurema kontserdi ajal oleks nett kohe maas. Samas, noh, STV on odav. Mõningad veidrused peab küll üle elama, näiteks arvavad nad, et Setanta Sport võiks olla lisapaketis, aga Armeenia ja Poola riiklik TV põhipaketis, aga muidu ei kurda eriti.

      Mobiilis neti osas on selgelt Elisa>Telia, 20€ eest saab 3x rohkem mahtu.

      Kommentaar


        Mida üldse tavainimene teeb 100/100 internetiga? kogu pere vaatab korraga 4k porri 5st seadmesest?

        Kommentaar


          Oi kurja, panite mind nüüd kahtlema.

          Elisa klienditoega olen isegi kokku puutund, tõesti ei tundu kõige mugavam.
          Samas kokkulepe jäi nii, et 30€ kuus ja ei mingit lock-down perioodi, seadmete ega paigaldamise eest midagi ei maksa.
          Lasen neil siis üles panna asjad ja kui mingid probleemid ilmnevad siis saan olematu notice'iga minna näiteks Teliasse üle.

          STV juures vaatasin pakette ja kanaleid ning see üldse ei kerinud, ütleme ainult nett sarnase kiiruse juures 17€ (ja arvestades et siis jätkaks Viaplay tellimusga ja + 10€ = 27€; aga poleks teisi kanaleid üldse) siis tundus Telia mõistlikum.

          Ega ma siis kedagi suurematest ära ei unustanud kui Telia, Elisa/Starman, STV niiöelda "läbi kaalutud"?

          Kommentaar


            Kas see mingi suuremahuliste veebimängurite kiirus pigem pole?

            Kommentaar


              Nii Telia kui Elisa klient oldud, mõlemad suht hiljuti. Elisa on samad teenused, sama kvaliteediga (jättes arvestamata nüüdse elamuse sünnivalud ja digiboksi vahetamise saaga), kuid arved ikkagi kuus täpselt sama teenuste eest 12 euri odavamad. Telias maksad iga teenuse eest pisut juurde ja kui kasutad netti, tv pakette (Viasat pluss tv 1000), salvestamist, järelvaatamist, siis on telial need hinnad mõned eurod kallimad, kuus pluss 12 ja aastas seega 12*12. Ülehinnatud, imho.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Mida üldse tavainimene teeb 100/100 internetiga? kogu pere vaatab korraga 4k porri 5st seadmesest?
                Laeb üles

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Laeb üles
                  või pooled laevad üles ja teine pool alla?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kas see mingi suuremahuliste veebimängurite kiirus pigem pole?
                    Mul on ka 20 Mbit/s alla ja suuri (10+ GB) faile tuleb tunde oodata.

                    Üle veebi käivad mängud ei kasuta reeglina palju neti ribalaiust ehk mahtu, enamik infost tuleb ikka kõvakettalt. Oluline on stabiilne ühendus, st mitukümmend korda sekundis liikuvad väikesed paketid peavad ühtlaselt kohale jõudma, et hakkima ei hakkaks. Samas, kui on madal ribalaius ja keegi porri vaatab või olulist seriaali alla laadib, siis võib teise inimese (nt mänguri) pakett pikalt järjekorras oodata, kuni teda teenindatakse (ehk hakkab hakkima).

                    Porri laeb sul reeglina ette ära ja siis vaatad. Mängus peab pidevalt tulema ja minema info, kuhu keegi jooksis või kes õhku lasti, mida arvuti hakkab töötlema ja sulle kuvama. Kui see info jääb pool sekundit hiljaks, pole paljusid mänge mõtet käimagi panna.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Kui pole Eestis viimase kahe aasta jooksul tööl käinud, aga oleks vaja minna eeldatavasti jalaga operatsioonile, siis haigekassat ei ole või kuidas üldse see süsteem hetkel välja näeb?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mida üldse tavainimene teeb 100/100 internetiga? kogu pere vaatab korraga 4k porri 5st seadmesest?
                        Selle ajaga kui ma endale kapist uue õlu toon peab olema 4k film kohale tiritud. Ja seda ainult juhul, kui ma käin külmkapi juures. Meibi käin vetsus. Ja loomulikult tirin ma 4k filmi alla ainult siis, kuid mõni striimi sait ei suuda mulle min. 720p striimida. See on nagu Lätist alko toomine, parem võtan pool rekkat ega kunagi ei tea millal vaja võib minna. Ja kui ei lähegi vaja siis naabrimehest ikkagi suuremat numbritega pakett

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kui pole Eestis viimase kahe aasta jooksul tööl käinud, aga oleks vaja minna eeldatavasti jalaga operatsioonile, siis haigekassat ei ole või kuidas üldse see süsteem hetkel välja näeb?
                          Mine eraarsti juurde. Või siis sinna arsti juurde, kus makse maksad.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            https://www.err.ee/744134/vooglaid-j...aasi-erinevalt kas sellest seminarist on ka kuskil videomaterjali?
                            ROHE-VALGE SURMANI

                            Kommentaar


                              Eile hommikul ja veel päeval oli veel suur avalehe uudis Postimehes kuidas auto sõitis Pakri pangalt merre. Hilisõhtuks oli alles jäänud üks pisike uudis lühidalt "Auto sõitis pangalt merre" ja nüüd praktiliselt kogu uudis kadunud uute uudiste varju.

                              Kuna inimene autost / autoomanik on kadunud, siis minuarust tegu päris suure ja olulise uudisega. Kas see mingi päästeameti poolne taktikaline soov, et sellised uudised kaoks kiirelt esilehelt kuna kohe tekivad järgmised hullud, kes võivad sarnast asja järele proovida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Eile hommikul ja veel päeval oli veel suur avalehe uudis Postimehes kuidas auto sõitis Pakri pangalt merre. Hilisõhtuks oli alles jäänud üks pisike uudis lühidalt "Auto sõitis pangalt merre" ja nüüd praktiliselt kogu uudis kadunud uute uudiste varju.

                                Kuna inimene autost / autoomanik on kadunud, siis minuarust tegu päris suure ja olulise uudisega. Kas see mingi päästeameti poolne taktikaline soov, et sellised uudised kaoks kiirelt esilehelt kuna kohe tekivad järgmised hullud, kes võivad sarnast asja järele proovida?
                                Kusjuures mitte mingist vandenõust vms rääkides, siis vahest ikka tekib täitsa küsimus tõesti, et meediat kontrollitakse ikka väga julmalt ja kaotatakse asju ära. 2 aastat tagasi kuskil Kopli Liinide juures rahulikult Sirbi baari lähistel varahommikul kahe inimese laibad kotid peal, politseid ja uurijad ja kõik olid kohal ja uudistesse ei jõudnud sellest ühtegi rida. Seda on varem ka täheldatud ja siis riigikogu liikmed ja peavad seda debiilsuseks kui rahvas vahest süüdistab, et meie uudised ja meedia ei ole demokraatlikule riigile kohaselt sõltumatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X