320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Mis asjaga on tegu?
    massaazilaud

    Kommentaar


      Mul on pöial kipsis. Kuidas ma mingi pusa või jaki saan selga tõmmata ilma kipsi demonteerimata?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Mul on pöial kipsis. Kuidas ma mingi pusa või jaki saan selga tõmmata ilma kipsi demonteerimata?
        Osta vest
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Mul üks vana töökaaslane kukkus kord joomatuuril nii,et murdis mõlemad pöidlad. Helistas siis mees koos juba kipsis pöialdega oma napsukaaslasele,et detaile uurida. Loodetud kaastunde asemel oli torust kostnud küsimus,et kuidas sa nüüd perset pühid?

          selline lugu siis....
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
            Mul üks vana töökaaslane kukkus kord joomatuuril nii,et murdis mõlemad pöidlad. Helistas siis mees koos juba kipsis pöialdega oma napsukaaslasele,et detaile uurida. Loodetud kaastunde asemel oli torust kostnud küsimus,et kuidas sa nüüd perset pühid?

            selline lugu siis....
            äärmiselt kohane mure, mu meelest. kuidas siis pühkis?
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Huvitav, mille alusel nt Delfi otsustab, milliseid surmauudiseid laseb kommenteerida ja milliseid mitte? Onu Bella puhul on kommentaarium lahkelt avatud, mis viimasel ajal on pigem harv praktika. Näiteks Signe Lahtheina või Volli Kalmu surmast teatava uudise puhul oli suletud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Huvitav, mille alusel nt Delfi otsustab, milliseid surmauudiseid laseb kommenteerida ja milliseid mitte? Onu Bella puhul on kommentaarium lahkelt avatud, mis viimasel ajal on pigem harv praktika. Näiteks Signe Lahtheina või Volli Kalmu surmast teatava uudise puhul oli suletud.
                Ilmselt selle alusel, kas kommentaaridesse võib ilmuda mõni selline otsekohene lause mis linnainimese punastama paneb.

                Kommentaar


                  Selline mure, et telefonis Google'i otsingut kasutades ei saa ühegi saidi puhul enam mobiiliversiooni, vaid ainult tavaversioonid. Milles võib asi olla?
                  Telefon on Sony Xperia L1.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Selline mure, et telefonis Google'i otsingut kasutades ei saa ühegi saidi puhul enam mobiiliversiooni, vaid ainult tavaversioonid. Milles võib asi olla?
                    Telefon on Sony Xperia L1.
                    Dekstop mode linnuke?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Dekstop mode linnuke?
                      Ei leia sellist kohta.
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                        Ei leia sellist kohta.
                        Üleval paremas nurgas kolm täpikest. Vajutad sinna ja tuleb rippmenüü. Kusagil alumises otsas peaks olema desktop site linnuke.

                        Kommentaar


                          Kas Eesti spordipoodides müüakse erinevate koondiste särke? Kui kallid nad on?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Kas Eesti spordipoodides müüakse erinevate koondiste särke? Kui kallid nad on?
                            Mis spordialast juttu on, jalka? Sportland Football Lilleküla staadionil on ilmselt parima valikuga. Keegi võib parandada kuid minu mäletamist mööda nad olid 60-80 euri vahemikus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Mis spordialast juttu on, jalka? Sportland Football Lilleküla staadionil on ilmselt parima valikuga. Keegi võib parandada kuid minu mäletamist mööda nad olid 60-80 euri vahemikus.
                              Just, jalkaomasid küsin. Tänud!
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Just, jalkaomasid küsin. Tänud!
                                Muide ma just käisin seal 2 tundi tagasi. Ostsin uue Reali särgi, hind oli mõnusalt krõbe, et lausa 98 eurot pidin sheerima. Ja seal koondiste särke nägin ma täiesti mõnusas koguses, erinevat sorti. Mingi päris suur allahindluste nurk oli ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X