320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rohud võetud? Türa, see oli kõigest lambine näide, aga ma mõistan su valu, söögiplats pandi kinni ja kuidagi ei oska restos käituda.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Sama. Keskmine päevakas on väike, üle soolatud ja liha ning ülejäänud olluse kogused on vahetusse läinud, aga maitses ikka: hästi. Keskmine mittepäevakas tuleb sellise ooteajaga, et üldse on raske midagi positiivset öelda, aga maitses: hästi. Pigem võiks ettekandja tunda huvi sel ajal, kui mul sööki veel ei ole, et äkki saab tuua mingi aperitiivi või tellida kuskilt burksi vmt.

      Tippi jätan, kui meeles on. Päevakale ei jäta.
      Miks ei jäta päevakale?

      Kommentaar


        Söögiplatsi kohta ei tea, sest seal ei käi aga üheski restoranis ega kohvikus pole ealeski kelner tulnud mingisugust imalat sambaze moodi small talki' pidama laua juurde. Ilmselt sellepärast, et ma ei käi neis kohtades üksi ja see oleks väga kohatu neil ka seda teha. See kui teenindaja küsib a la "kas pakun veel midagi?" on siiski midagi muud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Sest päevakas on nagu sööklas söömine või nii. Ma ei oska paremini seletada.
          Jap. Mul endal ka pigem sama.

          Eks küsimus pigem ootustes.
          Ma ei eelda, ega oota midagi muud kui lähen kusagile lõunat süüa, et toodaks see ülessoojendatud kraam käbedalt lauda ja toodaks kiirelt arve.

          Seevastu kui bookin ette, lähen kusagile välja sööma, saan personaalse teeninduse, mitu käiku, joogid ja jutud, siis on lugu teine.
          Noh et takso vs limusiin, ikka veidi teine lugu ju?

          Kommentaar


            Algselt postitas Parlour Vaata postitust
            Söögiplatsi kohta ei tea, sest seal ei käi aga üheski restoranis ega kohvikus pole ealeski kelner tulnud mingisugust imalat sambaze moodi small talki' pidama laua juurde.
            Sest ilmselgelt on iga normaalne toitlustuskoha pidaja sellise jama ära keelanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Sest ilmselgelt on iga normaalne toitlustuskoha pidaja sellise jama ära keelanud.
              Just! Ükski normaalne klienditeenindaja, kes on saanud piisavalt koolitusi, ei küsi kliendilt isiklikke küsimusi ( millega muidu tegelete) ega räägi kliendiga usu ega poliitikateemadel, isegi kui vaated peaks kattuma
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                ah minge emmi. tanapaeva klienditeenindus on poole individuaalsem ja chillim, kui mingi mega konservatiivne, ultra viisakus ja nii edasi.

                Kommentaar


                  Kui ma olen kuskil reisil, ja istun hommikukohviga laua taga ja mult küsitakse, et yo kuskohast tuled ja mis plaanid, siis ma võin ju rääkida ja küsida, et kuhu kohalik soovitab veel minna.
                  Aga kui ma lähen pühapäeva hommikul silmnähtava pohmakaga Pepsi pannkooke sööma, siis ma tõesti ei viitsi laskuda vestlusesse, et miks mul sitt olla on, kellega , kuskohas ja kuipalju ma jõin. Ja mis mu edasised plaanid õhtuks on. Või mis ma arvan prostituutide liikumisest bordellidest erakorteritesse.

                  -e- tegelikult introverdina ei meeldi mulle eriti võõrastega suhelda. Ei meeldi kui taksojuht jutukas on. Aga kõige hullem on siis kui juuksur hakkab mingit smalltalki ajama. Selle eest ei saa ära ka joosta. Õnneks praegune juuksur sai viie minutiga aru, mis inimene olen ning meie vestlus piirdub pm tere- head aega. Mulle sobib.

                  Kommentaar


                    Jep, finnish/estonian nightmares

                    - restoteenindaja tahab rääkida
                    - taksojuht tahab rääkida
                    - juuksur tahab rääkida
                    jne

                    inimesed võiks aru saada, et kui ma rääkida tahan, siis räägin oma naisega või delfi kommentaariumis!

                    Kommentaar


                      Sambaze sugune skisofreenikust teenindaja oleks päris next level kogemus. Algul tuleb n-ö chillilt uurima, kas süüa oodates jointi ei taha ja kuidas muidu üldse läheb ja kui mõni vastus ei meeldi pistab autistlikult kriiskama et kuradi türa, võta rohud sisse

                      Kommentaar


                        sambaz tuletab mind ennast meelde ca 15 aastat tagasi, aga selle vahega, et ma sain tollal rohkem naisi

                        Kommentaar


                          Sambaz on liiga unikaalne tegelane, et kedagi meelde tuletada. rahvaspordi tegelasele ei pakuks ma isegi jointi, see oleks ilmselge raiskamine, hobekandikul ma pakuks talle uhe suure dildo.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Jep, finnish/estonian nightmares

                            - restoteenindaja tahab rääkida
                            - taksojuht tahab rääkida
                            - juuksur tahab rääkida
                            jne

                            inimesed võiks aru saada, et kui ma rääkida tahan, siis räägin oma naisega või delfi kommentaariumis!
                            Hahahaha, eestluse lühikokkuvõte

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Või mis ma arvan prostituutide liikumisest bordellidest erakorteritesse.
                              Asking the real questions here. Räägi.

                              Kommentaar


                                Fakt on aga pigem see, et jutukam teenindaja toodab tiimile rohkem tippi. Ja kiidaks neid kohtasid mis on kasutusele võtnud sellise jubina
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X