320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi teab, kas cinnamon Tartus on remonditud lõpuks?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Üldiselt sellest lõhnast ei saada ise aru ning võib seega minna epicult hästi ja epicult halvasti. Üldiselt võiks aga eeldada, et pikas plaanis ollakse tänulikud. Lisaks, lõhn iseenesest ei pruugi olla lohakus jms, vaid tulenev mingist tervislikust olukorrast.

      Kuidas läheneda? Kindlasti mitte avalikult, vaid kutsu eraldi ruumi ja ütle kohe ära, et see on delikaatne teema, kuid vajab mainimist, sest sa ei tea põhjust. Ära unda pikalt ja ole konkreetne, kuid mitte solvav. Ehk "tra sa haised siin iga päev, pese ennast või midagi" asemel, et "mingitel päevadel on tunda midagi, mis meenutab higi lõhna, ma ei tea, miks nii on, kuid võiksid sellele tähelepanu pöörata". Kui läheb jutuks, et "nah, ma pesen ennast ja kreemitan, mida sa mölised, sitapea", siis saadki meditsiinilisele poolele viidata, et "ära pahanda, ma ei arvagi, et sa oled räpakott, vaid mul oli mure ja kuna see võib olla mingi tervislik probleem, tahtsingi sulle üks-ühes mainida".

      Et all in all nõme vestlus, kuid on võimalik pidada küll. Olen pidanud kah.

      P.S. Mingid passivagressiivsed kinkepakid on lollid ideed
      Wau, midagi konstruktiivset vahelduses naljade vahele.
      Respect (Y) .

      Aga mul tegelikult samast ampluaast küsimus, kui järele mõelda.

      Üks sõbra sõber, kellega mingitel üritustel asjatamist on (teinekord vaja ka mingeid arutelusid pidada), tema puhul on probleemiks suuhügeen. Ma ei tea what gives, kas ta üldse ei pese hambaid või mingi issue, aga see on just vestluste ajal ikka päris tõsiselt häiriv. Samas ta on intelligentne tüüp, aga pigem tundub mingis mõttes endas ebakindel. Seda enam on nagu keeruline seda teemaks võtta, võib solvuda v südamesse võtta..

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Wau, midagi konstruktiivset vahelduses naljade vahele.
        Respect (Y) .

        Aga mul tegelikult samast ampluaast küsimus, kui järele mõelda.

        Üks sõbra sõber, kellega mingitel üritustel asjatamist on (teinekord vaja ka mingeid arutelusid pidada), tema puhul on probleemiks suuhügeen. Ma ei tea what gives, kas ta üldse ei pese hambaid või mingi issue, aga see on just vestluste ajal ikka päris tõsiselt häiriv. Samas ta on intelligentne tüüp, aga pigem tundub mingis mõttes endas ebakindel. Seda enam on nagu keeruline seda teemaks võtta, võib solvuda v südamesse võtta..
        Tüüp on kindlasti stomatoloogi poolt tagaotsitav(kaaries,igemepõletik).Aga suust tulevat sitta lõhna võivad tekitada ka soolestikus olevad parasiidid-bakterid.Vahest pakkuda talle sõbramehelikult mynthonit või tikk-takki,juhuks kui Orbitit käepärast pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Kas keegi teab, kas cinnamon Tartus on remonditud lõpuks?
          Nädal tagasi oli täiesti korras

          Kommentaar


            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
            Tüüp on kindlasti stomatoloogi poolt tagaotsitav(kaaries,igemepõletik).Aga suust tulevat sitta lõhna võivad tekitada ka soolestikus olevad parasiidid-bakterid.Vahest pakkuda talle sõbramehelikult mynthonit või tikk-takki,juhuks kui Orbitit käepärast pole.
            Esimene osa superõige, lahendus muidugi jälle absurd. Et kehtib täpselt seesama jutt, mis ma haisu kohta kirjutasin.

            Inimesed lampi ei haise. Seega on alati mingi põhjus. Ja parem karta, kui hiljem kahetseda.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Wau, midagi konstruktiivset vahelduses naljade vahele.
              Respect (Y) .
              Ma üht oma lauset tegelt muudaks ehk "... asemel, et "mingitel päevadel on tunda midagi, mis meenutab higi lõhna, ma ei tea, miks nii on, kuid võiksid sellele tähelepanu pöörata".

              Higi pole mõtet mainida, sest tegelt kui peseb, siis esimene reaktsion oleks, et mine perse. Et siis pigem, et ".. on tunda mingi kummaline vms lõhn, (et äkki higi, kuid ei ütleks alati, et see). Igatahes ma tunnen muret su pärast ja kas kõik on ikka korras."

              See lõhna teema on tegelt seda olulisem, et kui see on tekkinud ja pole kogu aeg olnud. Siis see viitab mingile muutusele elus / tervises vms.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Eestlane maksab Spotify kuumakseks 6.99€
                Norrakas maksab Spotify kuumakseks 109NOK (ca. 11.5€)

                Millest selline vahe?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  Eestlane maksab Spotify kuumakseks 6.99€
                  Norrakas maksab Spotify kuumakseks 109NOK (ca. 11.5€)

                  Millest selline vahe?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    Eestlane maksab Spotify kuumakseks 6.99€
                    Norrakas maksab Spotify kuumakseks 109NOK (ca. 11.5€)

                    Millest selline vahe?
                    Soomes 9,99€
                    Brasiilias 16,9R$ (4 €)

                    Kommentaar


                      Saan aru, aga see lihtsalt üllatas, et selline vahe sees. Kas Netflixil ja teistel striimimis kanalitel ka regiooniti hinnad erinevad?
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        Saan aru, aga see lihtsalt üllatas, et selline vahe sees. Kas Netflixil ja teistel striimimis kanalitel ka regiooniti hinnad erinevad?
                        According to a new study from technology-research company Comparitech, Japan is the most cost-effective country to use Netflix in with nearly 6,000 titles. The study also found the most and least expensive countries to use Netflix in monthly.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ma üht oma lauset tegelt muudaks ehk "... asemel, et "mingitel päevadel on tunda midagi, mis meenutab higi lõhna, ma ei tea, miks nii on, kuid võiksid sellele tähelepanu pöörata".

                          Higi pole mõtet mainida, sest tegelt kui peseb, siis esimene reaktsion oleks, et mine perse. Et siis pigem, et ".. on tunda mingi kummaline vms lõhn, (et äkki higi, kuid ei ütleks alati, et see). Igatahes ma tunnen muret su pärast ja kas kõik on ikka korras."

                          See lõhna teema on tegelt seda olulisem, et kui see on tekkinud ja pole kogu aeg olnud. Siis see viitab mingile muutusele elus / tervises vms.
                          Olen sinuga päri, tuleb privaatselt ja viisakalt inimesega suhelda.

                          Kas tahad nätsu?
                          Vaatame kumb suudab kiiremini hambaid pesta?
                          Mul on igav, joome suuvett võidu?
                          Veame kihla ma viskan oma laua juurest lagritsa sulle suhu?

                          Sellises stiilis veiderdamine võib olla kuskil ministeeriumis igapäevane ning ei pruugi kahtlust äratada aga üldiselt ei toimi ja parimal juhul lahendab probleemi ainult päevaks.

                          Kommentaar


                            higipulga eluiga? mingi tüüpilise nivea men oma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              higipulga eluiga? mingi tüüpilise nivea men oma.
                              kui kaua haisu eemale hoiab või bb4 pulgal endal?
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                kui kaua haisu eemale hoiab või bb4 pulgal endal?
                                pulgal endal, mul pulk juba nii vana, et ilma pulgata on parem lõhn

                                Kommentaar

                                Working...
                                X