320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kaubamaja polnud?
    Hmm

    Kommentaar


      Jep, esimene niinimetatud hüpermarket oli 1994 avatud Tihniku Maksimarket, aga 90'ndatel olid Tallinnas ja Tartus "Kaupmees" hulgikauplused, kuhu asja oli vaid kliendikaardi omanikel ja seda tol ajal vist niisama ei jagatud.
      Õnnestus seal aastal 2000 ühe kliendikaarti omava tuttavaga käia, kes seal suuremat toidukaupade šhoppingut tegi, aga kõrged ootused langesid põrmu Megasuur kauplus, aga see hulgi on odavam seal küll töötavat ei paistnud, sest hinnad olid üsna sarnased tavakaupluste omaga. Mina sealt midagi ei ostnud, seega ei teagi, võibolla sai alet alles kassas
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Tihniku Maksimarket oli vist ikka enne?

        -e- Jõuti ette.

        Olid ajad.

        Mäletan, et sinna sõitis isegi eraldi Maksimarketi buss.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Laagri maksimarket ilmselt jah. Või mõni REMA 1000. Ehki need vast olid väiksemad.

          -e- kas seal vanalinnas, kus kunagi oli Kaubahall (või mis iganes ta nimi oli) oli ka mingi jätkupood? Kus veneajal "Pikka saia" müüdi.
          Aus pood oli.

          Algselt postitas sarvedega eesti mees Vaata postitust
          Esimene Maksimarket Tihniku tänaval
          Mis aastat sa silmas pead?

          Järveotsa Pood oli ka täiesti uskumatu kaubavalikuga koht, vähemalt niipalju kui minu väikese maapoisi mälu nendest aegadest mäletab. Omanik või vähemalt üks niiditõmbajatest oli sama, mis Kaubahallil. Oh, olid ajad

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Tirsi oli da best.
            tirsi fenomen... teades teaustalugu ja... siis mehed, kes selle tegid... väga pikalt järgi mõeldes, ega tartus ilma erastamata ja h*****ta väga palju kõvemaid vendi ei olnud. ameerikas oleks sellest filmid ammu loodud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Mis asi too MyHits Awards on? R2 aastahiti ja EMA auhindade mängumaale trügiv “gala”?
              Vaatasin esimese reklaamipausini, rohkem ei suutnud. Liiga juustune ja liigne üritamine olla välismaa.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                h*****ta
                hooramata? mis see taustalugu on siis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  hooramata? mis see taustalugu on siis?
                  Huiamata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Markko Vaata postitust
                    Mis asi too MyHits Awards on?
                    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                    Nüüd võib küll öelda, et Eesti Meedia on siinsel turul vägagi jõuliselt lammutama hakanud

                    MyHits on Eesti Meediale kuuluv raadiojaam, mida kontserni töötajad hüüavad hellitavalt mühitsaks
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vahem kui nadala parast peaks mul valjuma lend Hollandisse Ryanairiga. Paar paeva tagasi tuli Ryanairit aga kiri justkui oleksin ma palunud refundi ning tana tuli ka raha ule, kuigi ma mingit refundi noudnud pole. Hetkel on ka Ryanairi leht maas. On kellelgi sarnaseid kogemusi voi oskab oelda mis see asi endast kujutab?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Kas kellegil on kogemust, et kas TV-Interneti pakkujatega toimib sama asi nagu mobiilipakkujatega, et hetkel olen Elisas (Vana starman) ja arved iga kuu on suhteliselt suured ning mõtlesin, et kui ma võtaks Teliast pakkumise ja hakkaks lahkuma,et kas helistatakse ka ja tehakse odavam pakkumine või ei? Kui ma mobiiliga pendeldasin Telia-Tele 2-Elisa vahet nagu prostituut, et kes parema pakkumist teeb, siis kas seal valitseb samasugune poliitika?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kas kellegil on kogemust, et kas TV-Interneti pakkujatega toimib sama asi nagu mobiilipakkujatega, et hetkel olen Elisas (Vana starman) ja arved iga kuu on suhteliselt suured ning mõtlesin, et kui ma võtaks Teliast pakkumise ja hakkaks lahkuma,et kas helistatakse ka ja tehakse odavam pakkumine või ei? Kui ma mobiiliga pendeldasin Telia-Tele 2-Elisa vahet nagu prostituut, et kes parema pakkumist teeb, siis kas seal valitseb samasugune poliitika?
                          Minuteada mitte.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kas kellegil on kogemust, et kas TV-Interneti pakkujatega toimib sama asi nagu mobiilipakkujatega, et hetkel olen Elisas (Vana starman) ja arved iga kuu on suhteliselt suured ning mõtlesin, et kui ma võtaks Teliast pakkumise ja hakkaks lahkuma,et kas helistatakse ka ja tehakse odavam pakkumine või ei? Kui ma mobiiliga pendeldasin Telia-Tele 2-Elisa vahet nagu prostituut, et kes parema pakkumist teeb, siis kas seal valitseb samasugune poliitika?
                            Mu sõber helistas hiljuti Elisasse ja küsis, et kas tal on veel tähtajaline leping või mitte (tv-internet). Öeldi, et ei ole, millest selline küsimus? Vastas, et kui ei ole, siis tahab maad kuulata teiste pakkujate käest, et midagi odavamat. Elisa pakkus selle peale talle aastaks ajaks sama paketi poole hinnaga.
                            Ehk midagi kannatab liigutada küll.
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Seda reklaami leiab keegi?
                              Ühispank on Bondi-reklaami seifist välja võtnud. "Õhtuleht" käis pikalt seisnud reklaamklippi, kus mängis Desmond Llewelyn - Bondi-filmide leiutaja Q - , vaatamas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Seda näudati pidevalt meistrite nädala päeviku vahele...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X