320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töö Sambaz. Alati peab nõusolekut küsima!

    Kommentaar


      /naer pisarateni/
      samas jõle mage oleks, kui enda naise nimi oleks Kätlin ja elaks koos temaga Iirimaal või siis Kaidi. Küsiks otse, et kas nussisid mingi rõlliga ja Priiduga ükskord? Ja siis mõtleks edasi, kas need faktid annavad armuelule hoogu juurde või pigem pärsivad seda.

      Kommentaar


        Vabandan juba ette, kui keegi tuleb süüdistama, et ma hea teema persse keerasin.*
        Kõik trikid olid sooritatud osapoolte kokkuleppel ja professionaalide poolt.

        Sambazele ja j6u1uv4n4le 5+ et oma kogemusi jagasite.

        *tegelik süü lasub cabronil.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          /naer pisarateni/
          samas jõle mage oleks, kui enda naise nimi oleks Kätlin ja elaks koos temaga Iirimaal või siis Kaidi. Küsiks otse, et kas nussisid mingi rõlliga ja Priiduga ükskord? Ja siis mõtleks edasi, kas need faktid annavad armuelule hoogu juurde või pigem pärsivad seda.
          Mõistan hästi, et ega see esimese hooga meeldiv vast poleks aga miks see peaks tegelikult korda minema, mis enne sind oli, kui hetkel on tegemist truu ja armastava kaaslasega. Kujutan ette et kui Kätlin oleks siin seda lugu jaganud, siis tõesti vaevalt sellesse nii positiivselt suhtutaks nagu meeste puhul.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Mõistan hästi, et ega see esimese hooga meeldiv vast poleks aga miks see peaks tegelikult korda minema, mis enne sind oli, kui hetkel on tegemist truu ja armastava kaaslasega. Kujutan ette et kui Kätlin oleks siin seda lugu jaganud, siis tõesti vaevalt sellesse nii positiivselt suhtutaks nagu meeste puhul.
            Nagu vanasõna juba ütleb, siis kui naine magab mitme mehega on ta libu ja kui mees magab mitme naisega on ta tegija!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Nagu vanasõna juba ütleb, siis kui naine magab mitme mehega on ta libu ja kui mees magab mitme naisega on ta tegija!
              Nii see kipub olema tõesti.

              Mul on väga hea sõbranna, haritud, vaimukas, vormis ja väga ilus. Käime tihti lihtsalt kohvil või jalutamas, sest huumorimeel kattub ja vahel on tarvis ka tööasju arutada.
              Vanust juba 31 ja maganud hinnanguliselt 60 mehega aga kui mina oleksin tema elukaaslane, siis mulle see korda näiteks ei läheks aga päris mitmel korral on tema noormehel sellest numbrist kuuldes katus ära sõitnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Natukene moosimise ja järgmine hetk me lihtsalt nikkusime Priiduga
                See oli kogu selle Maaja 1996 stiilis loo lõbusaim osa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                  See oli kogu selle Maaja 1996 stiilis loo lõbusaim osa.
                  Nomineerime Eesti Kultuurkapitali kirjanduspreemiale?
                  Kahju, et Olavi Laido seal enam ei askelda, muidu oleksin saanud ise ühendust võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Nomineerime Eesti Kultuurkapitali kirjanduspreemiale?
                    Kahju, et Olavi Laido seal enam ei askelda, muidu oleksin saanud ise ühendust võtta.
                    Äkki peaks selle vene keelde tõlkima, oleks suurem võimalus preemia võita.
                    Samas, milline kategooria sel juhul, kas jutustus, poeem, novell, essee või hoopistükkis näidend?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                      Äkki peaks selle vene keelde tõlkima, oleks suurem võimalus preemia võita.
                      Samas, milline kategooria sel juhul, kas jutustus, poeem, novell, essee või hoopistükkis näidend?
                      "Mina ja Priit"

                      Olime linnapeal - juba siis meeldis madriidi Real.
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.
                      Kohaks Popular Cafe och Bar - silutud juuksesäbar.
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.
                      Istusime seal siis - minut, viis.
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.
                      Olin noor - painduv kui pajukoor.
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.
                      Siis veel paelus vutt aga sebitud sai tutt.
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.
                      Koju toodi kaks neidu - jagasime leidu
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.
                      Kätlin ja Kaidi vallatud - armastusega üle sai kallatud.
                      Mina ja Priit - uhke oleks alaliit.

                      Kommentaar


                        Kusjuures järgmine päev oli Priidul selline kass olla, et mis ta küll tegi ometigi. Tal oli tol hetkel mingi kiisukene silmapiiril ja olevat deitinud vms ja kahetses sitaks. Mina olin siis vaba ja vallatu ja nautisin täiega. Ma siis proovisin asja läbi nalja võtta, aga kasu ei olnud. Tänapäevaks muidugi on see naljakas lugu ja naerame selle üle, ilmselt muidugi see lugu ei lähe sinna kategooriasse, et jutustad oma lastele seda, et näed laps, issi oli ikka ilgelt kõvamees.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Priit
                          Dvai, tervita sõpra siis minu poolt.

                          Kommentaar


                            Paljud sportlased kasutavad mokatubakat, kas see sitt aitab siis sooritus võimet suurendada või mis keiss on?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Paljud sportlased kasutavad mokatubakat, kas see sitt aitab siis sooritus võimet suurendada või mis keiss on?
                              Imelik oleks spordiväljakul tossata. Või on see sootuks keelatud.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                Paljud sportlased kasutavad mokatubakat, kas see sitt aitab siis sooritus võimet suurendada või mis keiss on?
                                jep. Enne sportlikusooritust lükkad kolm Siberiani alla ja pole EPOt vajagi. Lüpsad koiki nagu rannamees rotti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X