320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Mis selle paksu korvpalluri nimi on kes 90ndate lõpus eesti ml kossu mängis?
    Kim Erik Küttis?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Mis selle paksu korvpalluri nimi on kes 90ndate lõpus eesti ml kossu mängis?
      tahaks pakkuda Kim Erik Küttis, kuid vaevalt?

      Kommentaar


        Küttis sõidab praegu taksot. Ma mingi hetk sattusin temaga sõitma ja see oli nagu mingi tõeline fännikohtumine:
        Mina: "Vabandust, aga kas sa oled SEE Kim-Erik Küttis, kes omal ajal kossu mängis Baltikas?"
        Kim-Erik (endal põlved pmst kurgu all, auto polnud ka väga suur): "Mina jah."
        Mina: "Oossom!"

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Küttis sõidab praegu taksot. Ma mingi hetk sattusin temaga sõitma ja see oli nagu mingi tõeline fännikohtumine:
          Mina: "Vabandust, aga kas sa oled SEE Kim-Erik Küttis, kes omal ajal kossu mängis Baltikas?"
          Kim-Erik (endal põlved pmst kurgu all, auto polnud ka väga suur): "Mina jah."
          Mina: "Oossom!"
          sama dialoog temaga olnud. samas see muidugi omamoodi convo starter, et... näed nime, mis on küllaltki eripärane, seostad inimese korvpalliga ära, näed, et vend on põlved roolis ja siis "ega te juhuslikult see kim erik ei ole" nagu seal oleks mitmeid alternatiive.

          Kommentaar


            On keegi tellinud midagi www.01.ee poest? Positiivseid/negatiivseid kogemusi?

            Kommentaar


              Kim-Erik on legend,Piiteris jooksis miilitsate eest nagu nipsti ära! Kollase linnaliini Ikarusega käidi Black Sabbathil! Kunagi tagus ka Nömme kuldis mingis bändis trumme,kossuketsid jalas!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Panen siia ka:

                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Meil on firmaga teisipäeviti Wismari hallis (wismari 15a) kell 19.15 jalkatrennid. Kahjuks on täna erinevatel põhjustel tulemas 5-6 inimest. Kas siin oleks mõni (soovitavalt) rahvaliiga, madalamate liigade või sõpradepunt väikest treeningmängu mängima.


                Maksma ei pea midagi. Kui on huvi võtke enne 12-t ühendust palun.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  On keegi tellinud midagi www.01.ee poest? Positiivseid/negatiivseid kogemusi?
                  Äkki kedagi huvitab.

                  Hommikul maksin ära, õhtul käisin kaubal järgi. Kõik OK.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Äkki kedagi huvitab.

                    Hommikul maksin ära, õhtul käisin kaubal järgi. Kõik OK.
                    cannuman, kuidas 01.ee käivitamine ka läinud on?

                    Kommentaar


                      Kes see Nelli Teataja FB seinale asju genereerib?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kas Rahvus Raamatukogu majas Endla tänava pool on mingi raamatupood? Kui jah, mis selle nimi on?

                        Kommentaar


                          Kui ajaleht avaldab loo, mis on 1:1 tõlgitud mõnest välismaisest artiklist ja nad küsivad selle eest raha, siis kui palju sellest makstud rahast läheb originaalartikli kirjutajale?
                          Näide: https://ekspress.delfi.ee/kuum/kokai...ru?id=85201443
                          vs
                          ‘They’re sophisticated, clever – and they always deliver’: from the ports of Europe to the streets of London, one criminal network is now at the top of the UK’s £5bn trade

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Kui ajaleht avaldab loo, mis on 1:1 tõlgitud mõnest välismaisest artiklist ja nad küsivad selle eest raha, siis kui palju sellest makstud rahast läheb originaalartikli kirjutajale?
                            Näide: https://ekspress.delfi.ee/kuum/kokai...ru?id=85201443
                            vs
                            https://www.theguardian.com/world/20...uk-drugs-crime
                            sama küsimust võiks küsida kõigilt ENSV superstaaridelt, kes häbematult välismaalugusid varastasid ja siis nüüd oma toodangut ikka müüvad (Joala pärijad näiteks)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              sama küsimust võiks küsida kõigilt ENSV superstaaridelt, kes häbematult välismaalugusid varastasid ja siis nüüd oma toodangut ikka müüvad (Joala pärijad näiteks)
                              Eriti hea on muidugi see, et Guardian tasuta oma asju jagab.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Kui ajaleht avaldab loo, mis on 1:1 tõlgitud mõnest välismaisest artiklist ja nad küsivad selle eest raha, siis kui palju sellest makstud rahast läheb originaalartikli kirjutajale?
                                Näide: https://ekspress.delfi.ee/kuum/kokai...ru?id=85201443
                                vs
                                https://www.theguardian.com/world/20...uk-drugs-crime
                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                sama küsimust võiks küsida kõigilt ENSV superstaaridelt, kes häbematult välismaalugusid varastasid ja siis nüüd oma toodangut ikka müüvad (Joala pärijad näiteks)
                                see pole ilmselt päriselt varastamine, kuna artikli autoriks ongi märgitud ju Guardiani ajakirjanik ja kopiraidile ka viide - küllap on mingi levitamise diil tehtud, mille eest midagi makstakse. klikitulu läheb ikka Ekspressile arvatavasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X