320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Meeste ja naiste vaheline sõprus on küll pigem utoopia.
    ei ole, kui füüsiline tõmme puudub.

    aga sõprusest on antud situatsioon küll valgusaasta kaugusel. sõbrad räägivad asjad omavahel selgeks, mitte ei tule foorumisse abi paluma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
      ei ole, kui füüsiline tõmme puudub.
      Kui nüüd omasooiharad ja muidu segase seksuaalsusega inimesed välja jätta, siis kui juba vaimne tõmme/side on, siis füüsiline meeldivus ootab kõige kaugemal järgmise nurga taga.

      Meeste ja naiste vahel saame pigem rääkida austusest. Ja kui sa kedagi austad, siis ütledki, et minu kotte sa ei pea imema (kui tal on kellegi teise omad pihus).
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kui nüüd omasooiharad ja muidu segase seksuaalsusega inimesed välja jätta, siis kui juba vaimne tõmme/side on, siis füüsiline meeldivus ootab kõige kaugemal järgmise nurga taga.

        Meeste ja naiste vahel saame pigem rääkida austusest. Ja kui sa kedagi austad, siis ütledki, et minu kotte sa ei pea imema (kui tal on kellegi teise omad pihus).
        mu kogemus on teine.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kui nüüd omasooiharad ja muidu segase seksuaalsusega inimesed välja jätta, siis kui juba vaimne tõmme/side on, siis füüsiline meeldivus ootab kõige kaugemal järgmise nurga taga.

          Meeste ja naiste vahel saame pigem rääkida austusest. Ja kui sa kedagi austad, siis ütledki, et minu kotte sa ei pea imema (kui tal on kellegi teise omad pihus).
          Liverpooli logoga vend oskab reaalselt tarka ja asjalikku juttu ka ajada

          Kommentaar


            Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
            mu kogemus on teine.
            Ma nõustun sinuga. Mul endalgi on olemas üks selline sõprus. Ja kumbki pole kunagi soovinud midagi enamat. Ja ei ole kummalgi midagi viga ka. Mu abikaasa ütles, et meie hoiakud üksteise suhtes on nagu õel ja vennal. Aga pole sugulased ka mitte.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ma nõustun sinuga. Mul endalgi on olemas üks selline sõprus. Ja kumbki pole kunagi soovinud midagi enamat. Ja ei ole kummalgi midagi viga ka. Mu abikaasa ütles, et meie hoiakud üksteise suhtes on nagu õel ja vennal. Aga pole sugulased ka mitte.
              sõprus on tõesti võimalik!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                See on mingi elupõlise nikuvenna arvamus, et sõprus pole võimalik.

                Kommentaar


                  vana hea "nagu õde ja vend". ise täiseas mehed... mix petate ennast nii

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Meeste ja naiste vaheline sõprus on küll pigem utoopia.
                    Kui kõrgelt sa täpselt kukkunud oled?

                    Kommentaar


                      Jõulvändal on õigus, ta teeb seda nagunii.
                      Mees, tee mis õigeks pead aga ära avasta ennast üks päev mõtlemast: " Perse, mul oli võimalus and i just didn`t take it..."
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Meeste ja naiste sõprus on muidugi võimalik, see on ikka inimese enda tahtes ja enesekontrollis ka kinni. Kui lased oma peenisel, mitte ajul oma elu juhtida, siis muidugi mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Jõulvändal on õigus, ta teeb seda nagunii.
                          Mees, tee mis õigeks pead aga ära avasta ennast üks päev mõtlemast: " Perse, mul oli võimalus and i just didn`t take it..."
                          Jah.. "mul oli võimalus lõhkuda ära üks perekond ja tekitada lapsele trauma, mis saadab teda suuremal või vähemal määral terve elu."
                          Selle naisega peaks kindlasti enne läbi rääkima, kas ta tõesti adub mida ta teeb või lihtsalt tahab halli veebruarikuusse vürtsi, pärast mida ta pettub endas iga kord kui enda näolappi peeglist vaatab. Kahju on tegelikult lapsest, kes kannataks selle tagajärjel enim ja kelle nägemus stabiilsest koduelust ning perekonnast saab noores eas põntsu

                          Kommentaar


                            Aga oled sa nii kindel, et just see selle perekonna lõhub?
                            Mis seis selles suhtes üldse on?
                            Ehk on härral juba mõni patt hingel?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Aga oled sa nii kindel, et just see selle perekonna lõhub?
                              Mis seis selles suhtes üldse on?
                              Ehk on härral juba mõni patt hingel?
                              tavapäraselt venitatakse poolkõva mehega ilma petmata ära. naised lähevad petuteele, kui mees on neid kuidagimoodi reetnud (kas ise petnud, tekitas naises tunde, et too pole kõige tähtsam, a la läks üksi reisile jne).
                              Aga kokkuvõttes soovitan ära proovida, mingit nice guyd, kes teeb arusaaja nägu ja tahab vestelda 3h naise probleemidest, pole mõtet ka mängida - ainuke oht on see, et naine võib ära kiinduda ja hakata pommitama kõikvõimalikul moel ja siis on juba ebamugav.
                              NB! ükski enesest lugupidav naine seda pommitamist ei tee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                tavapäraselt venitatakse poolkõva mehega ilma petmata ära. naised lähevad petuteele, kui mees on neid kuidagimoodi reetnud (kas ise petnud, tekitas naises tunde, et too pole kõige tähtsam, a la läks üksi reisile jne).
                                Aga kokkuvõttes soovitan ära proovida, mingit nice guyd, kes teeb arusaaja nägu ja tahab vestelda 3h naise probleemidest, pole mõtet ka mängida - ainuke oht on see, et naine võib ära kiinduda ja hakata pommitama kõikvõimalikul moel ja siis on juba ebamugav.
                                NB! ükski enesest lugupidav naine seda pommitamist ei tee
                                Cabron, mis maailmas sina elad... Naised ei lähe petuteele mitte sellepärast, et sa käid korra üksi reisil ega mingi hingelise huinamuina pärast, vaid sellepärast, et sa ei kepi teda piisavalt ja loodus tühja auku ei salli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X