320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestis on 100% rohkem uberi jms sõitjaid kui soomes

    Kommentaar


      Keenias saab Uberi kaudu isegi tuctuci tellida (jutt käib Mombasast). Aga üldiselt on uber siin palju mugavam ja turvalisem liikumiseviis, kui suvavedajaga kauplejat mängida.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        On üldse nende sentide eest mõtet sõita ka või? Kliendi jaoks on muidugi soodne hind hea, aga palju teenuse osutaja üldse teenib?
        Ei tea. Ei ole arvutuskäiku läbi teinud ja ega otseselt ei oskagi. Oma silm on kuningas. Neid jutte, kuidas keegi teenib töö kõrval 500+ eurot kuus, neid ikka on. Iseasi kui sealt kulu maha arvutada, palju alles jääb.

        Kommentaar


          Sõnal sitt on uurali tüvi? Inglisekeelse vastega sarnasus on lihtsalt juhuslik kokkusattumus?

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Ei tea. Ei ole arvutuskäiku läbi teinud ja ega otseselt ei oskagi. Oma silm on kuningas. Neid jutte, kuidas keegi teenib töö kõrval 500+ eurot kuus, neid ikka on. Iseasi kui sealt kulu maha arvutada, palju alles jääb.
            Kas see on see versioon, et kolisid meile siia pealinna ja avastasid, et kuidagi kalliks on läinud elu ja lisaraha on vaja?

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Ei tea. Ei ole arvutuskäiku läbi teinud ja ega otseselt ei oskagi. Oma silm on kuningas. Neid jutte, kuidas keegi teenib töö kõrval 500+ eurot kuus, neid ikka on. Iseasi kui sealt kulu maha arvutada, palju alles jääb.
              Mulle tundub ka, et ei jääkski nagu midagi. Pole ime, et nüüd mingid vanad rümad ka sõitma lastakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kas see on see versioon, et kolisid meile siia pealinna ja avastasid, et kuidagi kalliks on läinud elu ja lisaraha on vaja?
                Fifty sixty. Üür on tõesti kallim kui artus. Artus elades käisin nädalavahetuseti maakohas, nüüd pealinnas nii tihti sinna ei satu ning auto seisab suuresti tühja (tööle saan nüüd jala käia). Ehk siis võimalus lisaraha teenida, vaba aja olemasolu ja kulutuste suurenemine on seda mõtet vahel kergitanud.

                Kommentaar


                  Tammjärv pressikal. Tavaliselt sätitakse pressikal pudelid ritta, et reklaami teha. Ei tea kas dopingupatuste pressikal soovivad joogifirmad tõesti sellist reklaami või on need mitu pudelit juhuslikult seal kenasti reas?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et need on suvalised kohaliku poe vesi+limonaad, et oleks neil midagi juua, kui suu kuivama hakkab.

                    Kommentaar


                      Kas ma saan kuskilt vaadata, kes on minuga samale aadressile sisse kirjutatud? eesti.ee? Kuskohast sealt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Kas ma saan kuskilt vaadata, kes on minuga samale aadressile sisse kirjutatud? eesti.ee? Kuskohast sealt?
                        Võibolla ma eksin, aga sellisele infole saab ligi ainult korteri/maja omanik ja 10 aasta taguse kogemuse järgi sai selle info KOV-i käest
                        308

                        Kommentaar


                          kui ma õigesti mäletan sai eesti.ee'st ka seda infot küsida läbi mingi avalduse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Võibolla ma eksin, aga sellisele infole saab ligi ainult korteri/maja omanik ja 10 aasta taguse kogemuse järgi sai selle info KOV-i käest
                            Ma tahangi enda korteri kohta. A mingi avaldusega ei viitsi nussida.

                            Kommentaar


                              Tekkis mõte hakata tegelema investeerimisega. Kust peaksin mina, kui väga võhik inimene sellel alal, alustama? Jah, olen lugenud igasuguseid tutvustusi ja õpetusi, mis lõppude lõpuks on suunanud mind kuhugi demokontosid tegema. Tegin AdmiralMarketsisse ka kasutaja ning tõmbasin mingi tarkvara alla aga see maailm seal on minu jaoks üpris tundmatu ning kirju. Keegi vähe targem inimene ehk oskab soovitada kus ja kuidas alustada ning proovida? Ennast huvitab vast kõige rohkem aktsiaturg aga ei välista ka midagi muud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                                Tekkis mõte hakata tegelema investeerimisega. Kust peaksin mina, kui väga võhik inimene sellel alal, alustama? Jah, olen lugenud igasuguseid tutvustusi ja õpetusi, mis lõppude lõpuks on suunanud mind kuhugi demokontosid tegema. Tegin AdmiralMarketsisse ka kasutaja ning tõmbasin mingi tarkvara alla aga see maailm seal on minu jaoks üpris tundmatu ning kirju. Keegi vähe targem inimene ehk oskab soovitada kus ja kuidas alustada ning proovida? Ennast huvitab vast kõige rohkem aktsiaturg aga ei välista ka midagi muud.
                                Alusta kõigepealt enese harimisega https://www.apollo.ee/kuidas-alustad...erimisega.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X