320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Keegi citybeed ka kasutanud on? Mul on küss säärane, et seal on ette nähtud km tasu + auto kasutamise eest kasseeritav summa. Kui kasutan autot ütleme 30 minti, seejärel 2h seisab a siis jälle 30 minti, kas ta loeb siis kasutusajaks 1h või kõik kokku ja 3h?
    Kui sa lõpetad äpist sõidu, siis ikka see aeg. Küll ei saa siis nt asju sisse laadida jms kui kaubik vms.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Miks Jordan Petersoni intervjuu Skavlani saates on Norra, Rootsi ja Soome meediakanalitest kustutatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Miks Jordan Petersoni intervjuu Skavlani saates on Norra, Rootsi ja Soome meediakanalitest kustutatud?
        Mis värk selle Petersoniga üldse on? Ca kuu tagasi panin tähele, kuidas Youtube'i algo hakkas mulle äkitselt tüüpi promoma, pikkides mu vaatamistele sisse tema seisukohti tutvustavaid videoid kanalitelt, mis näivad muidu tegelevat rohkem vandenõuteooriatega. Videote setting oli ka väga Kuuuurija, sisaldades punnitavat häält tegevat pealelugejagat ja puha.

        Et miks? Mis ajast? Kelle rahade pealt? Kuulasin huvi pärast ühe ta loengu ära, aga minu jaoks jäi sealt kõlama vaid paar faktidega põhjendatud mõttekäiku. 99% oli lihtsalt demagoogiline BS, mis ühe endast lugupidava professorihärra imidžiga hästi haakuda ei tahtnud.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          See O-Zone tüüp ju teadis, et see neiu lavale tuleb ja nad olid ennem seda lugu koos harjutanud, eks?

          Kommentaar


            kuidas kõige parema kvaliteediga saada siit Reim ja Bulganin "Suitsupakk" ("Patška sigaret")? (eeldatavalt audiona)
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              See O-Zone tüüp ju teadis, et see neiu lavale tuleb ja nad olid ennem seda lugu koos harjutanud, eks?
              Kui s versioon on natukenegi sarnane kõikide teiste riikide samade saadetega, siis ei ole lauljal isegi võimalust valida seda laulu mis ta kohtunikele esitab.
              Väga väga ette tehtud saade, ehk pakuks 99% kindlusega olid nad seda varem harjutanud.. kasvõi eraldi.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                kolisin uude elamisse mõni aeg tagasi ja päris kohutav mis hunnik tolmu siin tekib kiiresti. Ma üldiselt hoian elamise korras ja eriti aega kodus nagunii ei veeda, aga kui korralikult tolmulapiga kõik üle käia siis paari päeva pärast juba asi päris halb jälle.

                on muidu müügil mingeid õhupuhasteid või asju, mis ehk aitaks veidi olukorda leevendada. Ise võiks veel lapiga kogu aeg üle käia a see arvuti puhastamine on väsitav

                Kommentaar


                  Mõtlen korteri ostu peale, mis tähendab seda, et peaksin võtma pangast laenu. Kunagi sai aga täbaras olukorras kiirlaen võetud. Kas see välistab laenu saamise või võivad mingid probleemid tekkida või peab mingi aeg möödas sellest olema? On kellelgi ehk kogemusi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                    Mõtlen korteri ostu peale, mis tähendab seda, et peaksin võtma pangast laenu. Kunagi sai aga täbaras olukorras kiirlaen võetud. Kas see välistab laenu saamise või võivad mingid probleemid tekkida või peab mingi aeg möödas sellest olema? On kellelgi ehk kogemusi?
                    Tee kõikidesse pankadesse taotlus. Kui kiirlaen sai õigel ajal makstud ja suudad loogilise põhjuse neile öelda, siis ei tohiks probleeme olla. Coop on selliste asjade pealt kõige andestavam.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      kolisin uude elamisse mõni aeg tagasi ja päris kohutav mis hunnik tolmu siin tekib kiiresti. Ma üldiselt hoian elamise korras ja eriti aega kodus nagunii ei veeda, aga kui korralikult tolmulapiga kõik üle käia siis paari päeva pärast juba asi päris halb jälle.

                      on muidu müügil mingeid õhupuhasteid või asju, mis ehk aitaks veidi olukorda leevendada. Ise võiks veel lapiga kogu aeg üle käia a see arvuti puhastamine on väsitav
                      Mul see. Elan ka tiheda liiklusega tänava ääres ja vähemalt autode väljaheidete lõhna enam ei tunne ja tolmu kogunemine on mõnevõrra aeglustunud. Suhtkoht vaikne masin on ka.
                      https://www.amazon.com/dp/B07GKVS2N8

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Üldjuhul tegelikult vahet ei ole, hiinlased või sakslased. Ulme kui palju inimesed suudavad hommikuti süüa hotelli hommikusöögi laudades. Nagu kuradima viimane päev oleks käes. Selle kasutamisest ei ole ma kunagi aru saanud näiteks.
                        6 minuti muna

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                          Mõtlen korteri ostu peale, mis tähendab seda, et peaksin võtma pangast laenu. Kunagi sai aga täbaras olukorras kiirlaen võetud. Kas see välistab laenu saamise või võivad mingid probleemid tekkida või peab mingi aeg möödas sellest olema? On kellelgi ehk kogemusi?
                          Eks mine ja küsi lihtsalt, muudmoodi teada ei saa. Päris karmid ollakse tänapäeval, olen kuulnud ka ekstreemsemaid juhtumeid, kus vaadatakse, et oled võtnud sularaha välja automaadist, mis asub kasiino lähedal. Kui sul praeguseks kõiksugu asjadega korras, ei tohiks tegelikult probleemi olla, aga mine sa neid tea. Ja alati küsi teistest pankadest ka, kui sellest kus oled.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, et ta oleks sellisel seminaril käinud?
                            https://ekspress.delfi.ee/elu/targak...ne?id=88161567
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Jep..
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Kas Jari Litmanen eesti keeles ka suhtleb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X