320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Sest, et tegemist ei ole vastuse vaid küsimusega. Vastus on see, mis tuleb nö ekraanile.
    On ju vastusega tegu? Viimases voorus ütleb saatejuht, et kirjutage oma vastused tahvlile?

    edit: aaaa, googel aitas välja, youre right.

    Küsimus ekraanil on tegelikult vastus. Sina pead leidma küsimuse millele see vastus sobib..

    redditist:
    The guy who invented jeopardy was on the daily show once, and he explained it as follows.

    He said that jeopardy was one of the first attempts to have a real quiz show after the big quiz show scandals earlier in the 20th century. Those involved shows were the producers would give one of the contestants the answers in advance, to guarantee "interesting" winners.

    When he was trying to pitch jeopardy, TV executives were still wary of these kinds of scandals---not that they thought jeopardy would involve cheating, but that people wouldn't watch trivia because they'd assume it was rigged---and so he came up with the idea of "answering in the form of a question." It allowed them to do gimmicky ads saying that you didn't have to worry about cheating because everyone got the answer already (in the clue on the board), and they weren't looking for answers, they were looking for questions.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Jep, suht mõttetu nagu ma arvasingi.

      Aga ok.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kus mingi normaalne puzzle valik on Tallinnas, kus ma saaks ukse vaibaks astuda ja osta midagi homme õhtul?

        Kommentaar


          lugesin kusagilt et toitu peaks närima ca 32 korda enne kui alla neelata. Keegi seda rakendanud ka siit ja kuidas on?

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            lugesin kusagilt et toitu peaks närima ca 32 korda enne kui alla neelata. Keegi seda rakendanud ka siit ja kuidas on?
            Ma olen täheldanud, et naised eelistavad otse alla neelata, kuna siis ei pidavat maitset niiväga tundma.
            Ergo, tuleb rohkem ananassi süüa

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Ma olen täheldanud, et naised eelistavad otse alla neelata, kuna siis ei pidavat maitset niiväga tundma.
              Ergo, tuleb rohkem ananassi süüa
              See oleks päris hea troll mingi naise poolt, et näribki 32 korda läbi...

              Kommentaar


                Mul on persetäis pappi kappide ja teleka jms ümbert kogunenud ja tarvis ära viia. Viimsi rohelised konteinerid on ääreni täis ja jäätmejaam kinni. Mis variandid veel on peale tagaaias põletamise?

                Kommentaar


                  Järgmise poe/kaubanduskeskuse jurde sõitmine kuniks tühjema leiad? Või helista äraviijale ning uuri millal tühjendavad.

                  Kommentaar


                    Lase mõnel neelata.

                    Aga miks Marko kinga sai?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Lase mõnel neelata.

                      Aga miks Marko kinga sai?
                      https://m.sport.delfi.ee/article.php?id=89328071
                      Kui ikkagi tema sektor täiesti ära kaob, siis mis temaga ikka teha. Ega PM pole ERR, kus kui raha puudu, siia võetakse eelarvest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Lase mõnel neelata.

                        Aga miks Marko kinga sai?
                        https://m.sport.delfi.ee/article.php?id=89328071
                        No sporti ju maailmas enne sügist ei tehta.

                        Kommentaar


                          Aga see tähendab siis seda, et Kanal 2 ja 12ga on ka tuuga? Muidu seda ralliasja seal tegi, kuigi jah, näis palju rallietappe üldse toimumas on ja ilmselt ainult seepärast pole ka teda mõtet pidada.

                          Kommentaar


                            Kas seda Go3 saab vaadata ka läbi teleka äpi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas qrat Vaata postitust
                              Kas seda Go3 saab vaadata ka läbi teleka äpi?
                              Jah......
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Kui ajakirjanik vms tahab saada mingit konkreetsemat laadi vastust, kas siis ainukene võimalus selleks on ise olla agressiivse loomuga?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X