320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Mailma kõige lühem anekdoot: Kert Kingo.

    Alar Ehandi saab kindlalt kirja Robert Sarvelt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      No feministist sots ei saa seda ju tunnistada... Aga Palo klaaslagi oli ikka veidi vähem madal (?).
      Ma kunagi arvasin, et Palost hullemat pole võimalik leida aga siis roomas kuskilt kuurist välja keegi kodanik Kingo ja tõestas korduvalt, et saab ikka küll. Seega sul on ilmselt õigus: Kingo mitte lihtsalt ei põrmustanud klaasist lage võid põrutas otse kosmosesse, hävitades enda teel kõik kujuteldavad barjäärid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Alar Ehandi saab kindlalt kirja Robert Sarvelt.
        Sarvel pole aega vist sellega enam tegeleda. Ta vist saanud ise rohkem kirju Tõnismäel olevast majast?

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ma kunagi arvasin, et Palost hullemat pole võimalik leida aga siis roomas kuskilt kuurist välja keegi kodanik Kingo ja tõestas korduvalt, et saab ikka küll. Seega sul on ilmselt õigus: Kingo mitte lihtsalt ei põrmustanud klaasist lage võid põrutas otse kosmosesse, hävitades enda teel kõik kujuteldavad barjäärid.
          Räägi mulle sellest Palost ja tema uskumatust ebakompetentsusest. Tõsiselt. Ma nagu koma kolme tean midagi struktuuridest ja ei väida, et tegu on hirmus võimsa poliitikuga, aga ma ei tea kakedagi teist, kelle kohta ikka päris rohkesti on lihtsalt soppa loobitud ja seda ilmselge tagamõttega. Nii sõprade kui vaenlaste seast.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Mailma kõige lühem anekdoot: Kert Kingo.
            Olgem ausad, kui sa või ma oleks tütarlapse nimega kasvanud, siis oleks ju ise ka veelgi imelikum.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Olgem ausad, kui sa või ma oleks tütarlapse nimega kasvanud, siis oleks ju ise ka veelgi imelikum.
              Oled kindel?

              Kommentaar


                Bolt ei kolinudki Lätti?
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Alar Ehandi saab kindlalt kirja Robert Sarvelt.
                  Kes Robert Sarv on ja miks ta teema on?
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Kes Robert Sarv on ja miks ta teema on?
                    Vandeadvokaat, kes on tegelenud interneti kommentaatoritega seotud kaasustega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Olgem ausad, kui sa või ma oleks tütarlapse nimega kasvanud, siis oleks ju ise ka veelgi imelikum.
                      Võimalik, ma isegi kunagi lugesin ühte/kahte uurimistööd, kus käsitleti põgusalt ka nime mõju inimesele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Räägi mulle sellest Palost ja tema uskumatust ebakompetentsusest. Tõsiselt. Ma nagu koma kolme tean midagi struktuuridest ja ei väida, et tegu on hirmus võimsa poliitikuga, aga ma ei tea kakedagi teist, kelle kohta ikka päris rohkesti on lihtsalt soppa loobitud ja seda ilmselge tagamõttega. Nii sõprade kui vaenlaste seast.
                        Enne läheb issanda päike looja, kui kõik Palo tembud ülesloetud saab. Tema sõnavõtud riiklike üürimajade programmi, SA Tallinna Teletorni/Levira või ID-kaardi turvakriisi kohta olid tihti asjatundmatud, ettevalmistamata või lausa piinlikud. Lisa sinna ebaõnnestunud ülikiire interneti projekt ja prõua komme kasutada termineid väliskülalistega kohtudes, mille tähendust ta päris põhjalikult ei mõistnud või lausvalede levitamine nagu: "We have free internet everywhere." kuigi talle anti korduvalt mõista et lõpetagu see jutt (oli "au" paaril sellisel kohtumisel viibida ja pärast selgitada, et meil ikka pole metsas/soos tasuta netti). Selle "free interneti ämbrisse" astus korra/kaks ka Liisa Oviir, kes muidu suutis endast jätta oluliselt pädavama mulje.

                        Kingost jääb Palo kilomeetri/kahega maha aga Repsi ja/või Ojulandiga asetaks ma ta küll samale joonele. Inimene, kes mängis ministrit ja ei häbenenud kordagi oma rumalusega hiilata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Enne läheb issanda päike looja, kui kõik Palo tembud ülesloetud saab. Tema sõnavõtud riiklike üürimajade programmi, SA Tallinna Teletorni/Levira või ID-kaardi turvakriisi kohta olid tihti asjatundmatud, ettevalmistamata või lausa piinlikud. Lisa sinna ebaõnnestunud ülikiire interneti projekt ja prõua komme kasutada termineid väliskülalistega kohtudes, mille tähendust ta päris põhjalikult ei mõistnud või lausvalede levitamine nagu: "We have free internet everywhere." kuigi talle anti korduvalt mõista et lõpetagu see jutt (oli "au" paaril sellisel kohtumisel viibida ja pärast selgitada, et meil ikka pole metsas/soos tasuta netti). Selle "free interneti ämbrisse" astus korra/kaks ka Liisa Oviir, kes muidu suutis endast jätta oluliselt pädavama mulje.
                          Kas mitte free internet everywhere'ga ei käinud ka herr Rõivas kuskil USA jutusaates?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Alar Ehandi saab kindlalt kirja Robert Sarvelt.
                            Lugedes neid kommentaare, siis Alar Ehandi ilmselt ei jää ainukeseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kas mitte free internet everywhere'ga ei käinud ka herr Rõivas kuskil USA jutusaates?
                              Käis tõesti, kui minu mälu nüüd ei peta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kas mitte free internet everywhere'ga ei käinud ka herr Rõivas kuskil USA jutusaates?
                                Ta käis ikka Malaisias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X