320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Võimalik, ma isegi kunagi lugesin ühte/kahte uurimistööd, kus käsitleti põgusalt ka nime mõju inimesele.
    Mhmh. Eks me kõik ole liikuvad reklaamplakatid.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Oled kindel?
      Olenemata järjepidevast korrutamisest, siis siiski saab alati halvemaks minna.
      Sõltub mõistagi vaatenurgast - mina ei saa sittagi aru, sina aga paned peent.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Miks uue IPhone SE hind on Euroopas kallim võrreldes USA-ga? USA-s peaks hind olema 399 dollarit, mis on ca 366 eurot. Euroopas peaks eeldatav müügihind jääma veidi alla 500 euro.
        The iPhone SE 2020 is an outstanding phone for under $400, delivering fast performance and very good cameras in a compact design.


        Mind pole varem ükski telefoni release otseselt huvitanud. Aga kuivõrd hetkel tundub olevat vajadus uue telefoni järgi ning ma ei näe väga mõtet kulutada telefoni eest rohkem kui 400 eurot, siis küsikski, kas see on tavapärane, et Apple sellise hinnadiferentsi tekitab?

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          Miks uue IPhone SE hind on Euroopas kallim võrreldes USA-ga? USA-s peaks hind olema 399 dollarit, mis on ca 366 eurot. Euroopas peaks eeldatav müügihind jääma veidi alla 500 euro.
          The iPhone SE 2020 is an outstanding phone for under $400, delivering fast performance and very good cameras in a compact design.


          Mind pole varem ükski telefoni release otseselt huvitanud. Aga kuivõrd hetkel tundub olevat vajadus uue telefoni järgi ning ma ei näe väga mõtet kulutada telefoni eest rohkem kui 400 eurot, siis küsikski, kas see on tavapärane, et Apple sellise hinnadiferentsi tekitab?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Enne läheb issanda päike looja, kui kõik Palo tembud ülesloetud saab. Tema sõnavõtud riiklike üürimajade programmi, SA Tallinna Teletorni/Levira või ID-kaardi turvakriisi kohta olid tihti asjatundmatud, ettevalmistamata või lausa piinlikud. Lisa sinna ebaõnnestunud ülikiire interneti projekt ja prõua komme kasutada termineid väliskülalistega kohtudes, mille tähendust ta päris põhjalikult ei mõistnud või lausvalede levitamine nagu: "We have free internet everywhere." kuigi talle anti korduvalt mõista et lõpetagu see jutt (oli "au" paaril sellisel kohtumisel viibida ja pärast selgitada, et meil ikka pole metsas/soos tasuta netti). Selle "free interneti ämbrisse" astus korra/kaks ka Liisa Oviir, kes muidu suutis endast jätta oluliselt pädavama mulje.

            Kingost jääb Palo kilomeetri/kahega maha aga Repsi ja/või Ojulandiga asetaks ma ta küll samale joonele. Inimene, kes mängis ministrit ja ei häbenenud kordagi oma rumalusega hiilata.
            Sry, suvaline lahmimine. üürimajade programm on tegelt väga fine asi, kui nt omavalitsustega rääkida. Küsi Muhu käest nt. Lihtne on mingi Tallinna kinnisvaraärikate kommentaaride pealt lahmida, aga inimesed, kes KOVidega tegelevad teavad üsna hästi, et sellest programmist on KOVidel väga palju kasu. Kiire internetiga on kah tegelikult vähe teine lugu, siin vbla oli küss selles, et lubati natuke liiga suure suuga poliitkommus, kuna ei saadud aru, et tegu on infraprojektiga, mis nii lihtne ei ole, et vead aga kaablit mööda kraavi.

            Free internet ja e-gov oli kõigil vorstina hambus, eks me tegelikult ju tea, et e-gov oli paberivaba gov mitte online gov nagu nt Ilves kunagi rääkis.

            Ehk. Nagu ma arvasingi, siis see issanda päike on tegelikult "mulle paarist kohtumisest ja ajakirjandusest jäänud mulje". Ma ei taha päris olla nagu kasutaja, kes kannab kunagise USA kaitseministri nime, kuid Palole puude alla panemises oli ja on siiani päris palju šovinismi, seda ka tema enda sõprade seast.
            Eks arvamusi ongi erinevaid, aga natuke poliitikuid lähemalt teades, siis täitsa Harju keskmine. üldse mitte halvasti, saab alati paremini.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Kas keegi oskaks soovitada head tõlkebürood või mõnda freelancer'it, kes suudaks luua eesti-ja inglisekeelseid subtiitreid venekeelsetele videotele?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Sry, suvaline lahmimine. üürimajade programm on tegelt väga fine asi, kui nt omavalitsustega rääkida. Küsi Muhu käest nt. Lihtne on mingi Tallinna kinnisvaraärikate kommentaaride pealt lahmida, aga inimesed, kes KOVidega tegelevad teavad üsna hästi, et sellest programmist on KOVidel väga palju kasu. Kiire internetiga on kah tegelikult vähe teine lugu, siin vbla oli küss selles, et lubati natuke liiga suure suuga poliitkommus, kuna ei saadud aru, et tegu on infraprojektiga, mis nii lihtne ei ole, et vead aga kaablit mööda kraavi.

                Free internet ja e-gov oli kõigil vorstina hambus, eks me tegelikult ju tea, et e-gov oli paberivaba gov mitte online gov nagu nt Ilves kunagi rääkis.

                Ehk. Nagu ma arvasingi, siis see issanda päike on tegelikult "mulle paarist kohtumisest ja ajakirjandusest jäänud mulje". Ma ei taha päris olla nagu kasutaja, kes kannab kunagise USA kaitseministri nime, kuid Palole puude alla panemises oli ja on siiani päris palju šovinismi, seda ka tema enda sõprade seast.
                Eks arvamusi ongi erinevaid, aga natuke poliitikuid lähemalt teades, siis täitsa Harju keskmine. üldse mitte halvasti, saab alati paremini.
                Ma kindlasti ei välista olukorda, et negatiivne meelestatus tema suhtes tekkis peale katastroofilisi esimesi kohtumisi, mis tugevalt andis tooni tema tegemistele hiljem aga kindlasti ma ei lahmi ja sul ei tasu olla patroniseeriv stiilis "mulle paarist kohtumisest ja ajakirjandusest jäänud mulje".

                Liiga tihti kasutatakse šovinismi kilbina, mille taha ebapädevad aga enesekindlad naisterahvad end peidavad, mis muidugi ei tähenda et seda ei esinenud tema suhtes ka põhjuseta aga see on hoopis sügavam teema.

                Sa võid püüda vähendada minu vahetu kogemuse tähtsust/ulatust või pisendada minu võimet selliseid asju hinnata aga see ei muuda minu arvamust tema suhtes vähemalt hetkel, lisaks puudub mul motivatsioon hakata võrdlema virtuaalseid peeniseid, et kes kui tihti Toompeal käis kohvi joomas või kumb ikka struktuuride toimemehhanisme paremini hoomab.

                Ma ei püüagi sind veenda ja olen alati valmis oma arvamust muutma, kui ilmneb uusi tegureid aga Palo suutis vähemalt mulle jätta aastate jooksul äärmiselt ebapädeva inimese mulje, kelle lend kohe kindlasti ei oleks tohtinud olla nii kõrge, et ministrina maanduda. Temast on kindlasti olnud hullemaid aga see pole kunagi hea mõõdupuu või argument.

                Seega jääme eriarvamusele ja liigume rahulikult edasi.

                Kommentaar


                  Mis värk nende Chernobõli metsatulekahjudega on? Kui ohtlik see on ja kas võib meieni jõuda? Miks Eesti meedias sellest midagi ei räägita?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Mis värk nende Chernobõli metsatulekahjudega on? Kui ohtlik see on ja kas võib meieni jõuda? Miks Eesti meedias sellest midagi ei räägita?
                    Minu teada on kuskilt läbi käinud. Kas AKs ei mainitud, et saado kontrolli alla tänu suurtele vihamadele? See oli paar päeva tagasi. Aga aja arvamisega on praegu nagu on.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Mis värk nende Chernobõli metsatulekahjudega on? Kui ohtlik see on ja kas võib meieni jõuda? Miks Eesti meedias sellest midagi ei räägita?
                      Koroonast ka esimestel kuudel ei räägitud. Siis kui Eestisse jõudis, hakati iga päev rääkima.

                      Kommentaar


                        Kas Tšernobõlis pole tuumareaktorid kaetud mitte betoonisarkofaagiga nii, et ükski metsatulekahju ei tohiks sellele suurt halba teha? Kas selle tuumajaama jäätmete hoidlaga on sama lugu?

                        Kommentaar


                          teema sellest, et kardeti pinnasesse ladestunud radioaktiivsete ainete õhku paiskumist tulekahju mõjul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                            Koroonast ka esimestel kuudel ei räägitud. Siis kui Eestisse jõudis, hakati iga päev rääkima.
                            Räägiti igapäevaselt.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ma kindlasti ei välista olukorda, et negatiivne meelestatus tema suhtes tekkis peale katastroofilisi esimesi kohtumisi, mis tugevalt andis tooni tema tegemistele hiljem aga kindlasti ma ei lahmi ja sul ei tasu olla patroniseeriv stiilis "mulle paarist kohtumisest ja ajakirjandusest jäänud mulje".

                              Liiga tihti kasutatakse šovinismi kilbina, mille taha ebapädevad aga enesekindlad naisterahvad end peidavad, mis muidugi ei tähenda et seda ei esinenud tema suhtes ka põhjuseta aga see on hoopis sügavam teema.

                              Sa võid püüda vähendada minu vahetu kogemuse tähtsust/ulatust või pisendada minu võimet selliseid asju hinnata aga see ei muuda minu arvamust tema suhtes vähemalt hetkel, lisaks puudub mul motivatsioon hakata võrdlema virtuaalseid peeniseid, et kes kui tihti Toompeal käis kohvi joomas või kumb ikka struktuuride toimemehhanisme paremini hoomab.

                              Ma ei püüagi sind veenda ja olen alati valmis oma arvamust muutma, kui ilmneb uusi tegureid aga Palo suutis vähemalt mulle jätta aastate jooksul äärmiselt ebapädeva inimese mulje, kelle lend kohe kindlasti ei oleks tohtinud olla nii kõrge, et ministrina maanduda. Temast on kindlasti olnud hullemaid aga see pole kunagi hea mõõdupuu või argument.

                              Seega jääme eriarvamusele ja liigume rahulikult edasi.
                              Ei käi seal kohvi joomas, just sayin. Ministrite võimekust või pädevust võiks vähem hinnata oma kohtumiste pealt, vaid vaadata tegelikult poliitikaid, nende tulemusi, eesmärgipärasust ja seda, kas suudetakse siis neid ka valitsuses tööle panna, vähem selle pealt, mis kuskil intekas öeldakse (muidugi rahvaesindajana oluline) või mis mulje kuskil kohtumisel on (oluline on, mis selle kohtumise tagajärjel juhtub, mitte kuidas seal end väljendatakse). Kingo feilib siin igas mõttes, eks. Palo, täitsa keskmine. Ma lihtsalt tean (sic!), et mõned tema programmid, mis said räigelt puid alla kunagi teatud põhjustel, on olnud üllatavalt ettevaatavad ja sõna otses mõttes kasulikud regionaalselt.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Räägiti igapäevaselt.
                                Jummal, ma sain veel paanika kütmise eest laita ja sõimata, sest ÕL oli Eestis umbes esimene, kes sellest igapäevaselt kirjutas.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X