320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    kas saksa keele õppimine on eestlasele lihtsam kui ntx inglise keele?
    Suurt vahet pole. Lihtsalt inglise keelt tuleb igast august niikuinii peale ja kui see juba suus, siis saksa keelt omakorda on lihtsam õppida. Ma õppisin gümnaasiumis kolm aastat saksa keelt. Okei, õpetaja oli mul ka väga hea, aga mõnda aega pärast lõpetamist võisin rahus saksa ajalehti lugeda. Tänaseks on praktikat nii vähe olnud, et hetkel suudaks vist ainult vigases "Türkei-Deutsch'is" õlut tellida. Nagu mcnamara ütles, grammatika on keerulisem. Eriti just mees-, nais- ja kesksoost sõnade artiklid, mis ei allu erilisele loogikale ja need on asjad, mida lihtsalt peab pähe õppima.
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Tânase päeva kõige huvitavam guugeldus. Mitu hobujõudu on ühel hobusel?
      Ei olegi hobujõude, kilovatid on.

      116253579_974303099678588_4057971489184213021_n.jpg
      sigpic

      Kommentaar


        Keegi mingit head koristusfirmat või siis eraisikust koristusteenuse pakkujat oskab soovitada?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Keegi mingit head koristusfirmat või siis eraisikust koristusteenuse pakkujat oskab soovitada?
          Tartus?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Keegi mingit head koristusfirmat või siis eraisikust koristusteenuse pakkujat oskab soovitada?
            Mopp(.ee)
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Täpsustamata jäi, et kodukoristuseks.

              Kommentaar


                Mis see Sõõrukas seal Patareis täpselt avas? Mida näeb, mis maksab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Täpsustamata jäi, et kodukoristuseks.
                  Kodukoristuseks ideaalne
                  edit. Moppi.ee
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Mis see Sõõrukas seal Patareis täpselt avas? Mida näeb, mis maksab?
                    Nii palju nagu aru sain, kondama võib niisama minna aga kui seal üritused siis peab maksma nagu ikka.

                    Üks küsimus go3 digiboksi omanikele, et kas keegi vaatab läbi selle kanaleid ka nii, et digiboks polegi ruuteriga juhtmetpidi ühendatud vaid läbi wifi? Kas tõesti olen asjadest õigesti aru saanud ja nii täitsa võimalik?
                    Mul korteri omanik on lubanud ainult elisat kasutada aga samas mul on juba go 3e filmid + sport pakett, kus vahest vaatasin premmi. Nüüd mõtlesin vahetada TV+sport peale, et tavakanaleid ka näha (kanal 2 jne) mis on sama hinnaga kui mul see filmid+sport oli. Aga seal pakkus mul nüüd juurde ka digiboksi ja teoorias tundub päris hea lahendus minu jaoks. Ei peaks nii palju siis juurde maksma, kui läbi elisa võtaks kanaleid ja sealt lisaks spordikanalid.
                    Ja kas boksiga on ka mingi minutiline delay nagu internetis netibrowserist v telefonis vaadata go3e?
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Nii palju nagu aru sain, kondama võib niisama minna aga kui seal üritused siis peab maksma nagu ikka.

                      Üks küsimus go3 digiboksi omanikele, et kas keegi vaatab läbi selle kanaleid ka nii, et digiboks polegi ruuteriga juhtmetpidi ühendatud vaid läbi wifi? Kas tõesti olen asjadest õigesti aru saanud ja nii täitsa võimalik?
                      Mul korteri omanik on lubanud ainult elisat kasutada aga samas mul on juba go 3e filmid + sport pakett, kus vahest vaatasin premmi. Nüüd mõtlesin vahetada TV+sport peale, et tavakanaleid ka näha (kanal 2 jne) mis on sama hinnaga kui mul see filmid+sport oli. Aga seal pakkus mul nüüd juurde ka digiboksi ja teoorias tundub päris hea lahendus minu jaoks. Ei peaks nii palju siis juurde maksma, kui läbi elisa võtaks kanaleid ja sealt lisaks spordikanalid.
                      Kui sul on SmartTV nagu eeldada võib, siis miks sa lihtsalt go3 appi alla ei lae või läbi browseri ei lähe ja ei vaata? Milleks Digibokse, ruutereid, kaableid vedada jne? Tundub jubedalt selline Tallinnast Tartu sõitmine läbi Pärnu või läheb mul midagi kaduma hetkel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kui sul on SmartTV nagu eeldada võib, siis miks sa lihtsalt go3 appi alla ei lae või läbi browseri ei lähe ja ei vaata? Milleks Digibokse, ruutereid, kaableid vedada jne? Tundub jubedalt selline Tallinnast Tartu sõitmine läbi Pärnu või läheb mul midagi kaduma hetkel?
                        Smart TV olemas, LG oma aga seal marketis ainult mingi hispaania go3. Ei ole eesti äppi seal.

                        Ning tegelt peaks üldse välja uurima, et seal smart tv äppis peaks olema ka delay aga digiboksiga teoorias võiks seda delayd mitte olla ju.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Smart TV olemas, LG oma aga seal marketis ainult mingi hispaania go3. Ei ole eesti äppi seal.

                          Ning tegelt peaks üldse välja uurima, et seal smart tv äppis peaks olema ka delay aga digiboksiga teoorias võiks seda delayd mitte olla ju.
                          Delay on jah mingi ala 45 sekki. Samas kas see reaalselt häiriks? Ma pole kordagi delayist ennast häirida lasknud. Kui just jah ei taha Lives bettida ja vaadata.

                          LG, siis sul peaks olema see WEBOS. Üldjuhul need LG ja Samsad ongi oma tarkvara poolepealt, sellised.... Mul endal Sony google play sees ja go3 app ja kontoga sisse, ja teleka enda puldist lappa ringi. Sama ka vanemate Panasonicuga. LG puhul ehk saab ka appi kuidagi, aga pole kursis.

                          Kommentaar


                            Ühel teisel foorumikasutajal on LG ja äpp aga ta vaatab ka seda läbi arvuti siiski telekast, kuna äpp hangub tihtipeale ära ja on vigane

                            Ja noh siiski tore, kui delayd ka pole, mõni õhtu kui korraldab mingit ühisvaatamist siis seltskonnas alati on üks kelle telefon väriseb, kui on värav löödud.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Kuidas saab korteriomanik nõuda, et mida sa telena kasutad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuidas saab korteriomanik nõuda, et mida sa telena kasutad?
                                Ei tea, aga kui seal peab hakkama kaableid läbi seinte vedama, et teise provideri toodangut tarnida, siis ehk võib olla murekoht.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X