320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Rändom mõte:
    Why does Black Lives Matter have to answer for Looters. But the NRA doesn't have to answer for School Shooters.

    Tänases kontekstis võib school shooters asendada selle 17 aastase terroristiga, kes 2 maha lasi ja ühe haiglasse saatis.
    Sa tahad öelda, et BLM tüübid ei varasta ega laamenda?
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      sinusugused rassistid võiks siit foorumist bani saada.
      Official Video for ”Cry Me A River” by Justin TimberlakeListen to Justin Timberlake: https://JustinTimberlake.lnk.to/listenYDWatch more videos by Justin Timb...

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Sa tahad öelda, et BLM tüübid ei varasta ega laamenda?
        Kas pean eesti keelde tõlkima või sa loed uuesti ja saad äkki mõttest aru seekord?

        Kommentaar


          Kas NRA on kunagi õigustanud koolitulistamisi või mis iganes massitulistamisi? Et noh vaadake puude taga metsa, tegelikult tulistajat ju ka kiusati ja lapsepõlv oli kole, sest vanemad jõid ja õpetaja tegi võibolla kehalise tunnis brutäälitit
          Täiesti ära pööranud olete oma fantaasiamaailmaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Kas pean eesti keelde tõlkima või sa loed uuesti ja saad äkki mõttest aru seekord?
            Okei ma vastan sulle lihtsalt - sest BLM aktivistid on needsamad varastajad ja laamendajad, aga NRA liikmed koolitulistajad mitte. BLM toetab laamendamist, NRA koolitulistamist mitte. kuidas sellise jama peale üldse tulla saab on beyond me
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Kõik kes te siin jaurate, palun lugege see läbi

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Mida peab see politseinik tegema, kes saab väljakutse ohtliku relvastatud mustanahalise isiku peale, kes korraldustele ei allu ja juhuslikult need viimased 5 korda kui sinu kolleegi on tulistatud või mahalastud, oli kirjeldus täpselt sama?
                Et... must?
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Okei ma vastan sulle lihtsalt - sest BLM aktivistid on needsamad varastajad ja laamendajad, aga NRA liikmed koolitulistajad mitte. BLM toetab laamendamist, NRA koolitulistamist mitte. kuidas sellise jama peale üldse tulla saab on beyond me
                  kuidas saab jõuda järeldusele et BLM toetab laamendamist on jällegi beyond me. Aga noh, elame faktijärgses ajastus.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Et... must?
                    Jah. Kui üks punt tekitab kordades rohkem probleeme kui teised, on loomulik, et tekib eelarvamus. basic pattern recognition
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      kuidas saab jõuda järeldusele et BLM toetab laamendamist on jällegi beyond me. Aga noh, elame faktijärgses ajastus.
                      nad seda päris avalikult isegi toetanud. Reparations nagu nad selle kohta ütlevad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        kuidas saab jõuda järeldusele et BLM toetab laamendamist on jällegi beyond me. Aga noh, elame faktijärgses ajastus.
                        Eeee, kui veel märganud pole, siis googeldada ka ei viitsinud?

                        Black Lives Matter co-founder Patrisse Cullors said that capitalism is “tragic" and praised business owners willing to “take that L" after having their storefronts vandalized and shelves looted.

                        She defended violent protesters as “real people who are expressing righteous rage."



                        What’s your take on the police shooting in Englewood and the subsequent looting downtown?
                        Ariel Atkins: A lot of people are really attacking our pages. They’re like, ‘Oh, you support the looters.’ And yeah, we do, 100%. That’s reparations. And like however people choose to protest, especially if it was definitely in line with what happened with the shooting, which would be powerful to see people reacting … without organizers just being like, ‘We’re angry and this is what we’re gonna do. We’re gonna take the power back.’

                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Soovides ennetada kohe alguses ilmselget vastureaktsiooni, toon kohe ise esile, et, iga õige rassisti lause algab, et "ma ei ole rassist, aga...". Et noh, seda mu vastu kasutada ei saaks.

                          Et ma ei ole siis rassist, aga... osade siinsete arvamus on juba liiga naeruväärselt sinna leeri, et kuna enda naine ja suvaline 50 eur hiljuti Lesothost tulnud lits on täiesti vaakumis ühtemoodi naised, siis ei tohiks mingite tunnuste järgi neid klassifitseerida ning täitsa vabalt võib neile mõlemale ilma kummita väänata. Ja jumal hoidku, kui keegi nende ameti järgi oma käitumismaneere accordingly muuta võiks.

                          ja siis vaatame kõik rõõmsalt LeeRomeno comicsit, räägime, et see on hoopiski ajalooline taak ja
                          amügdala error, 2020. a on asjad juba teistmoodi, meil nüüd loogiline mõtlemine (kas see koomiks ikka tõestas, mida tahtsid tõestada?). Nüüd on naine naine (või mees) ning ghetos elav varasemalt 9x karistatud 130 mustanahaline on politsei jaoks täpselt samasugust riski kandev nagu 60kg üliõpilane Jaapanist Harvardi ühikas.

                          Et jah. Võime nagu mõistlikud olla, aga natuke full retardi tundub see "hea pool" ka minemas viimasel ajal.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Kõik kes te siin jaurate, palun lugege see läbi
                            https://theoatmeal.com/comics/believe
                            Väga pull multikas!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ma olen üle keskmise pikem, ei kaldu ülekaalulisusele ja ma pole päris selline ürgtalent nagu Mürka, et käed põlvedeni, aga pikemad on mul nad ka. Väga raske on korraliku triiksärki leida, mille käised ei lõpe poole randme peal. Sangaris on valida kahe särgi ja vahel ja need mul juba on. Oskab keegi soovitada? Eelistaks mansetid aukudega.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Ei tea, kas see aasta Black Friday üldse toimub, mustad on juba mitu kuud 100% soodustusega promokoodi GEORGE FLOYD kasutanud ja poed tuhjaks tassinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X