320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui palju võib maksma minna saab 9000 3.0 mootoririhma vahetus? kas ise on võimalik teha? mootor on sama mis opel omega MV6-l peal olev 3.0
    AILTON

    Kommentaar




      ehk leiad sealt väärt infot
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Oskab keegi öelda, kust saaks Samsung SGH-E250 kõrvaklappe?
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          veel üks küsimus
          kas down. speed loeb programmist või torrentist?
          esmapilgul ei ole kõige kiirem down. speed
          mis on normaalne down. speed kiirus?
          enda netiühendus on mingi 600kb/s
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            loeb ka sellest kas pordid on kinni või lahti.

            Kommentaar


              Ei oska öelda, aga suurel osal Samsungitest on kõrvaklapid standardsed, nii et sa ei pea tikutulega just selle mudeli omasid taga ajama.

              Kommentaar


                Mul on starmani digi-tv ja mul kah pordid kinni ,et kuidas saaks neid avada ? azureusiga tõmbab mingi 8-10kb/s kuigi peaks ikka oma 400-600kb/s tõmbama :S

                Kommentaar


                  tahaks kogeda rohelist nägu azureusis downloadides
                  soosvitas mul NAT probleemi ära lahendada.
                  lülitasin välja "universal plug and play" läks kiiremaks, aga mitte olulilselt
                  midagi veel?
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    tahaks kogeda rohelist nägu azureusis downloadides
                    soosvitas mul NAT probleemi ära lahendada.
                    lülitasin välja "universal plug and play" läks kiiremaks, aga mitte olulilselt
                    midagi veel?
                    Loe see korralikult läbi, et saada abi NAT probleemi lahendamisel (et saada roheline nägu). Ning kui see saavutatud, siis vastavalt sellele tabelile pane paika oma seaded, et saavutada parimad kiirused torrentite allalaadimisel.

                    Ma eeldan hetkel, et sul on ruuter, mis internetti jagab ja seetõttu ei saa sa ka rohelist nägu. Näiteks minul, vajas selle lahendamine järgmisi samme:
                    * Ruuteri konfiguratsioonis tuleb avada vastavad TCP ja UDP pordid, mis on seadistatud Azureuse seadetes. (selleks, et konfigureerida ruuterit, vaata ruuteri manuaali - tavaliselt saad kätte, kui brauseris lähed aadressile 192.168.1.1)
                    * Mul on Kaspersky Internet Security installitud, millel on olemas tarkvaraline tulemüür. Seal ma lubasin nendele samadele TCP ja UDP portidele ligipääsu arvutisse.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Loe see korralikult läbi, et saada abi NAT probleemi lahendamisel (et saada roheline nägu). Ning kui see saavutatud, siis vastavalt sellele tabelile pane paika oma seaded, et saavutada parimad kiirused torrentite allalaadimisel.

                      Ma eeldan hetkel, et sul on ruuter, mis internetti jagab ja seetõttu ei saa sa ka rohelist nägu. Näiteks minul, vajas selle lahendamine järgmisi samme:
                      * Ruuteri konfiguratsioonis tuleb avada vastavad TCP ja UDP pordid, mis on seadistatud Azureuse seadetes. (selleks, et konfigureerida ruuterit, vaata ruuteri manuaali - tavaliselt saad kätte, kui brauseris lähed aadressile 192.168.1.1)
                      * Mul on Kaspersky Internet Security installitud, millel on olemas tarkvaraline tulemüür. Seal ma lubasin nendele samadele TCP ja UDP portidele ligipääsu arvutisse.
                      Mul on sama jama, kuid kiirused on seni okei olnud, mistõttu pole väga virisenud. Elioni Digi TV.

                      On keegi sellega lahendanud?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Elionil võib see olla, et pordid on kinni. Seal saab liitumisel valida, kas pordid on avatud või suletud. Neilt saab vist tellida, et pordid avataks.
                        Täpsemalt ei oska kommenteerida, ei ole Elioni klient.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Elionil võib see olla, et pordid on kinni. Seal saab liitumisel valida, kas pordid on avatud või suletud. Neilt saab vist tellida, et pordid avataks.
                          Täpsemalt ei oska kommenteerida, ei ole Elioni klient.
                          Need palusin ma ammu lahti teha, peaks ka olema. Kuid eks tuleb uuesti üle kontrollida, see on ikka paras sitateenindus.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Need palusin ma ammu lahti teha, peaks ka olema. Kuid eks tuleb uuesti üle kontrollida, see on ikka paras sitateenindus.
                            No muud võimalused on, et sul on mingi tulemüür ees, kas siis ruuteri näol või tarkvaraline. Vastavalt sellele saab õiged pordid lahti teha. Kui neid kumbagi pole, siis tasub lugeda seda Azureuswiki artiklit NAT probleemi kohta, mis ma kaks posti tagasi jagasin.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Mul on Elioni digi millel peaks olema port 113 automaatselt lahti. Läbi selle on ka ilus roheline.

                              Kommentaar


                                Seoses Korni tulekuga, sai avastatud, et vana adidase pusa kadnud!

                                elik nüüd ootaks odavaid kohti, kust adidase retrokaid saada(soovitavalt kasvõi kaltsukad!)?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X