320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    nojaaa. Aga püramiide vist ei ehitatud ka kolme päevaga
    Nojah - selle keskpärase roostes kopaga venitab ka 10aastase projekti välja, arvestades et vöör on 15m kaldas kinni. Ma pakun et sellesama laeva konteineris on juba möni asjalikum tööriist
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Reaalselt ikkagi laheneb see asi päevadega (one way or another)

      Kommentaar


        Kas soccernetis on mõni aktiivne nais foorumikasutaja?

        Kommentaar


          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
          Kas soccernetis on mõni aktiivne nais foorumikasutaja?
          Linnupoja käib küll hüsteeritsemas korra kuus kui see aeg käes on.

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Linnupoja käib küll hüsteeritsemas korra kuus kui see aeg käes on.
            Tal on pigem kord kuus selline rahulikum hetk.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Tal on pigem kord kuus selline rahulikum hetk.

              Siis kui mees Soomest koju tuleb?

              Kommentaar


                Ma mõtlesin, et manu fännina on tal lihtsalt pulk per**e lükatud ja hääl peenike nagu algklassi poisil, aga ei teadnudki, et tegemist naisterahvaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                  Ma mõtlesin, et manu fännina on tal lihtsalt pulk per**e lükatud ja hääl peenike nagu algklassi poisil, aga ei teadnudki, et tegemist naisterahvaga.
                  +1 Ei ole nagu väga naisterahva kõnepruuk.

                  Kommentaar


                    Täiesti häbematu käitumine Linnupoja poolt. Kuidas ta julgeb naiste mainet niiviisi kahjustada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Nojah - selle keskpärase roostes kopaga venitab ka 10aastase projekti välja, arvestades et vöör on 15m kaldas kinni. Ma pakun et sellesama laeva konteineris on juba möni asjalikum tööriist
                      Sa postitad täna öösel pilte, mis tehti esimesel päeval, kuigi usutavasti tead üsna hästi, et juba mitu päeva ei tee seal tööd see kopp, aga miskipärast üritad sa endiselt mingit jama ajada. Hea töö
                      Äkki natuke naiivne arvata, et järgmiseks päevaks oleksid pidanud süvendajad ja korralik tehnika kohal olema
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Ma mõtlesin, et manu fännina on tal lihtsalt pulk per**e lükatud ja hääl peenike nagu algklassi poisil, aga ei teadnudki, et tegemist naisterahvaga.
                        Enamus foorumlasi ilmselt Interi teemat ei loe, aga seal on veel lindurid duublisse ja triiblisse ka lükatud. Õnneks nad enamasti situvad ainult enda teemadesse. Erinevalt lindurist.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          mingi uus trend linnukale lükata?

                          suck this linnupoja. ur gay

                          Kommentaar


                            väiksena sai ajalehest loetud mis Eesti koondise fifa ränking on, et kas Eesti on tabelis langenud või tõusnud jne


                            kas FIFA ränking on siiamaani teemaks? Ma ei mäleta, et ma oleks viimase 10 aasta jooksul ühtegi artiklit sellega seoses näinud.


                            leidsin kiire guugliga midagi:

                            Eesti FIFA edetabelis 68. kohal 15. DETSEMBER 2003
                            Eesti koondis tõuseb 7. märtsil avaldatavas FIFA tabelis 50 sekka 03.03.2012



                            Millal tuleb järgmine Eesti koondise FIFA-ränkingu uudis? Siis kui TOP 100? 50?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Ma mõtlesin, et manu fännina on tal lihtsalt pulk per**e lükatud ja hääl peenike nagu algklassi poisil, aga ei teadnudki, et tegemist naisterahvaga.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                väiksena sai ajalehest loetud mis Eesti koondise fifa ränking on, et kas Eesti on tabelis langenud või tõusnud jne


                                kas FIFA ränking on siiamaani teemaks? Ma ei mäleta, et ma oleks viimase 10 aasta jooksul ühtegi artiklit sellega seoses näinud.


                                leidsin kiire guugliga midagi:

                                Eesti FIFA edetabelis 68. kohal 15. DETSEMBER 2003
                                Eesti koondis tõuseb 7. märtsil avaldatavas FIFA tabelis 50 sekka 03.03.2012



                                Millal tuleb järgmine Eesti koondise FIFA-ränkingu uudis? Siis kui TOP 100? 50?
                                Kuidas sai Eesti 2003. aastal 68. kohal olla?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X