320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Ilmselge vihje, et tahab presidendiks saada. Tema ässitas kindlasti koerad jürka kallale.
    Mul ei vea veel vanus välja.

    Kommentaar


      Siin peaks piirissaar sekkuma
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Mul üks küsimus. Kas enamik downi sündroomiga inimesi on ühte nägu? Ma olen selliseid nägusi eestis tänava peal näinud..
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          See on fc flora fännirühm ju?

          Kommentaar


            Millega Kristjan Kasearu tänapäeval tegeleb? Kunagi tegi bändi, osales telesarjades ja ilmselt tegeles omajagu naistega. Nüüd kuhugi kadunud.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Millega Kristjan Kasearu tänapäeval tegeleb? Kunagi tegi bändi, osales telesarjades ja ilmselt tegeles omajagu naistega. Nüüd kuhugi kadunud.
              Nu instast vaadates nagu rohkem modellitööd ajanud, lisaks meenutab ta välimus Keanu Reevesi.

              Kommentaar


                Ortopeedi visiidile vaja minna.

                On läbi perearsti/haigekassa mõtet jebida või on järjekorrad meeletud? Kui erasse, siis on mõnda nime soovitada Tallinnas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Ortopeedi visiidile vaja minna.

                  On läbi perearsti/haigekassa mõtet jebida või on järjekorrad meeletud? Kui erasse, siis on mõnda nime soovitada Tallinnas?
                  Sportomedica ja Kaspar Rõivassepp

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Ortopeedi visiidile vaja minna.

                    On läbi perearsti/haigekassa mõtet jebida või on järjekorrad meeletud? Kui erasse, siis on mõnda nime soovitada Tallinnas?
                    Mu kogemus eelmise aasta sügisest. Suutsin ACLi ja meniski ära lõhkuda ja läks järgnevalt:

                    Umbes-täpselt kahe kuuga sain saatekirjaga aja. Võtsin esimese vaba aja PERHis, sealt suunas mind Kadri Kaldas juba peale MRT'd Timo Rahneli juurde ja edasi opile. Vaatasin huvi pärast digiloost järgi, raviarvete summa haigekassale oli 4075€. Siin on kindlasti pädevamad inimesed vastama, aga erasse minnes uuringute eest pead ise tasuma, operatsiooni osas ma täpselt ei tea.

                    Ainult positiivne kogemus, magneti aeg orgunniti nädalavahetuseks ja operatsioon oli 2,5 nädalat peale kirurgi vastuvõttu.

                    Kommentaar


                      Yea. Võta saatekiri ja saad järtsu. Endal joppas, et sisuliselt 2,5 kuu kaugusel olnud aja asemel sain lauale ca 2ndl hiljem, kuna keegi oli haigestunud ja ei saanud minna.

                      Kommentaar


                        Lingard EM koondisse ei mahtunud ,aga täna on Austriaga sõprusmängus algkoosseisus . Mis sellise asja mõte täpsemalt on ??

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                          Lingard EM koondisse ei mahtunud ,aga täna on Austriaga sõprusmängus algkoosseisus . Mis sellise asja mõte täpsemalt on ??
                          Suurklubide poisid on kõik eemal. Ja anti poistele ka cap kirja.

                          Kommentaar


                            EM-i ettevalmistusest Southgatel pohhui ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                              EM-i ettevalmistusest Southgatel pohhui ?
                              No Man City, Man Utd ja Chelsea mehi polnud. Siis oli veidi vaja neid poisse ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Sportomedica ja Kaspar Rõivassepp
                                + 1

                                Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                                Siin on kindlasti pädevamad inimesed vastama, aga erasse minnes uuringute eest pead ise tasuma, operatsiooni osas ma täpselt ei tea.
                                Helistad Rõivasseppale, maksad 45€ visiiditasu, käid uuringutel, ja kui vaja opereerida, siis haigekassa tuleb appi.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X