320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    aa ja mõnu, see sisse toodud näide ja võrdlus, et "kui bolti taksojuht paneb töö ajal puusse, kas siis ka ei peaks" on... ka selline, et sa ise saad aru, et see ei ole võrdväärne näide. lausa südantlõhestav, et sa nii primitiivselt üritad : (
    Kuule, mine õue, mis sa jaurad

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kuule, mine õue, mis sa jaurad
      Tartus mingi 35 kraadi väljas ma ja alates R hommik kell 6 üleval, et pigem ei!

      pigem ikka jahedas toas, tiksun õlli ja parandan maailma.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Tartus mingi 35 kraadi väljas ma ja alates R hommik kell 6 üleval, et pigem ei!

        pigem ikka jahedas toas, tiksun õlli ja parandan maailma.
        Ma olen Mariupolis, siin leebed 28. Ja lepatriinude invasioon, üks, raisk, isegi hammustas. Jah, lepatriinud hammustavad, lugesin guuglist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ma olen Mariupolis, siin leebed 28. Ja lepatriinude invasioon, üks, raisk, isegi hammustas. Jah, lepatriinud hammustavad, lugesin guuglist.
          Inglirannas oli ka mingi lepatriinude invasioon täna.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Plastik ma saaks sust aru, aga kui see Bolt Drive purjus juht on ilma lubadeta siis on ikka päris oluline firma ära märkida. Nagu tehke midagi, et lubadeta tondid ei sõidkas teile äkki? Side-jobina purjutamist võiksite ka ennetada proovida

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Plastik ma saaks sust aru, aga kui see Bolt Drive purjus juht on ilma lubadeta siis on ikka päris oluline firma ära märkida. Nagu tehke midagi, et lubadeta tondid ei sõidkas teile äkki? Side-jobina purjutamist võiksite ka ennetada proovida
              Pole seal midagi teha, kui purjus jorsil nii hea lubadega sõber on, kes laseb selle purjus jorsi rooli
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Pole seal midagi teha, kui purjus jorsil nii hea lubadega sõber on, kes laseb selle purjus jorsi rooli
                Nutiajastu. Okei pakun välja lahenduse, et juht äppi toimima saamiseks peab enesetuvastama sõrmejäljega. Esimene lambine idee mis tuli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Plastik ma saaks sust aru, aga kui see Bolt Drive purjus juht on ilma lubadeta siis on ikka päris oluline firma ära märkida. Nagu tehke midagi, et lubadeta tondid ei sõidkas teile äkki? Side-jobina purjutamist võiksite ka ennetada proovida
                  sul on bolt drive jaoks vaja juhiloa uploadimist. kui ma rendin valiidse juhiloaga nt tööreisil avisest auto ja sellega mu sõber pauku paneb ilma lubadeta, kas siis on pealkiri ka "Avise rendiauto sõitis tallinna kesklinnas üle katuse"?

                  tahaks eeldada, et ei ole, sest... see on täiesti ebaoluline ja sellel õnnetusel ei ole põhjuslikku seost Avise kui rendifirmaga. kui see nii pandaks, siis see ei suurendaks klikke. aga kui on BOLT, siis... nagu ma juba korduvalt rääkisin.

                  Kommentaar


                    CityBee paukude puhul on ju samamoodi pealkirjas ettevõtte nimi. Ei ole eriti mingit “kibestunud ajakirjanik tahab Leedu poiste asjale peale kusta” teemat siin üles kerkinud.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Pealkiri "Naine pani autoga üle katuse" ajab näiteks Vagiina Woolfi kommuuni alati kikki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        CityBee paukude puhul on ju samamoodi pealkirjas ettevõtte nimi. Ei ole eriti mingit “kibestunud ajakirjanik tahab Leedu poiste asjale peale kusta” teemat siin üles kerkinud.
                        jah, ma arvamusel, et kui keegi legaalsel viisil on rentinud citybee ning juhtub õnnetus, mis ei ole põhjuslikkuses seoses shitybii kui firmaga, siis see ei ole ok kui nii eraldi välja tuuakse. tulen tagasi selle "kui oled kunagi ise ettevõtte teinud, kas vastutad kliendi käitumise eest" jutuni, mis võib olla muidugi tõesti mitmete jaoks arusaamatu loogika.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          jah, ma arvamusel, et kui keegi legaalsel viisil on rentinud citybee ning juhtub õnnetus, mis ei ole põhjuslikkuses seoses shitybii kui firmaga, siis see ei ole ok kui nii eraldi välja tuuakse. tulen tagasi selle "kui oled kunagi ise ettevõtte teinud, kas vastutad kliendi käitumise eest" jutuni, mis võib olla muidugi tõesti mitmete jaoks arusaamatu loogika.
                          Kui oled teinud ettevõtte, aga riske mitte piisavalt maandanud, siis jah. Nt vaat kui teed panga ja keegi peseb selle kaudu raha, siis vastutad. Päriselt ka.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Kui oled teinud ettevõtte, aga riske mitte piisavalt maandanud, siis jah. Nt vaat kui teed panga ja keegi peseb selle kaudu raha, siis vastutad. Päriselt ka.
                            oi kui tore. aga tegelikult see ei ole see juhtum.

                            või jah, tõesti, "swedbanki klient tegi naabri naise rasedaks" on ok pealkiri, eksole? millele sa täpselt viitad ka?

                            Kommentaar


                              Aaa sorri, ma sain täiesti valesti aru. Bolt Drive on mingi rendi teenus, ma arvasin, et see on nagu takso äpp a.la Uber.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                oi kui tore. aga tegelikult see ei ole see juhtum.
                                Ei ole see juhtum, sest Bolti rendiautoga pauku panemine pole Bolti teenusega seotud? Või millele sa viitad ka?
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X