320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas nimetatakse seda küsimust, mille esitamisel sa tegelikult tead vastust ?
    ½121½

    Kommentaar


      Algselt postitas Hughes Vaata postitust
      kuidas nimetatakse seda küsimust, mille esitamisel sa tegelikult tead vastust ?
      Kontrollküsimus? Teostad enese kontrolli, et kinnitada teadmisi.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Mis saab inimese pensionifondi kogutud rahast kui ta peaks just aasta enne pensile minekut ntx auto alla jääma? ~40aastaga koguneb sinna ju ikka kena kopikas.
        Peaks pärijatele minema... vähemalt see mis on II ja III sambasse kogutud...

        Kommentaar


          onebellaiseerigem terviseks.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Hughes Vaata postitust
            kuidas nimetatakse seda küsimust, mille esitamisel sa tegelikult tead vastust ?
            see on sul mingi retooriline küsimus või?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas pluutu Vaata postitust
              Peaks pärijatele minema... vähemalt see mis on II ja III sambasse kogutud...
              Eip. Nii lihtne see polnud. Pärijad saavad sellest üsna minimaalse prossa. Vastasel korral oleksid ju kõik enne pensile minekut surijate järeltulijad korraga suhtkoht rikkad.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Eip. Nii lihtne see polnud. Pärijad saavad sellest üsna minimaalse prossa. Vastasel korral oleksid ju kõik enne pensile minekut surijate järeltulijad korraga suhtkoht rikkad.
                Eeee, mismõttes. Selle raha, mis ma ise sinna hundi suhu pannud olen, peaks ju ikka mu kaunis järglane endale saama. Või ei?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  dannar ajab jama.

                  Kas pensionifondi osakud on päritavad?

                  Jah. Kui kogumispensioniga liitunud isik sureb, on tema pensionifondi osakud päritavad. Kui isik sureb kogumisperioodil, võib pärija osakute eest raha välja võtta või lasta osakud kanda oma pensionikontole. Selleks tuleb pärijal esitada EVK-le Pensionikeskuse, Internetipanga või pangakontori kaudu vastav avaldus.
                  Kui isik sureb pensionieas pärast seda, kui ta on sõlminud kindlustuslepingu väljamaksete tegemiseks, jätkatakse väljamakseid lepingus tema poolt määratud soodustatud isikule kuni lepingus sätestatud aja lõpuni.


                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pluutu Vaata postitust
                    Peaks pärijatele minema... vähemalt see mis on II ja III sambasse kogutud...
                    pärijatele küll, aga kas mitte tulumaksu ei pea selle summa pealt maksma, kui korraga välja võtta?
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      see on sul mingi retooriline küsimus või?
                      just nimelt, tänud.
                      ½121½

                      Kommentaar


                        imageshackis näen pilte väikselt vasakus ülemises nurgas. all valgelt kirjas suur reso pixlites, kuidas ma seda näen suurena?

                        klõpsimine ei aita

                        Kommentaar


                          Soovitage mõnda head kõneoperaatorit! EMT oma kaks viiskümmend minutiga käib mulle tõsiselt juba närvidele. Oleks kena, kui tegu ei oleks kõnekaardiga, aga ootan igasugust abi.

                          Ette tänades, Kasper.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Hmm, ma ei saa su küsimusest aru...
                            aga parem kasuta: http://tinypic.com/index.php

                            Kommentaar


                              Mis siin ikka soovitada on. Eks seda vaata ise, mis sulle taskukohane on. Varsti peab sulle peldikupaberit ka muretsema hakkama või?

                              Kommentaar


                                Valik on niiii suur.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X