320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bundesliga õigused on sellest hooajast Viaplay käes tõesti.

    Kommentaar


      Kuna ma pole ise autojuht, siis puudub kogemus, aga mitmendale kohale asetsevad vihatud liiklejate pingereas need djüüdid, kes jäävad ülekäigu raja juurde telefoni näppima või tuttavaga jutustama?

      Kommentaar


        1. Moraalijüngrid aka isehakanud politseinikud - katsu sa minust siin 90-ne alas mööda sõita!
        2. Suunatuli on minu jaoks.
        3. A mul suva, mis mu taga toimub aka näppijad.

        Ja siis muidugi need, keda lihtsalt teised liiklejad ei koti - nemad asetuvad kohale 1, 2 ja 3.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuna ma pole ise autojuht, siis puudub kogemus, aga mitmendale kohale asetsevad vihatud liiklejate pingereas need djüüdid, kes jäävad ülekäigu raja juurde telefoni näppima või tuttavaga jutustama?
          kui jõuad/jaksad/viitsid liikluses vihastada, siis on su muu elu suht tühi

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            kui jõuad/jaksad/viitsid liikluses vihastada, siis on su muu elu suht tühi
            Saadad selle lausega ilmselt pool Eestit psühhoteraapiasse.

            Kommentaar


              Kusagil top 100 tagumises kolmandikus. Võiks veidi rohkem teistega arvestada, aga enamasti on see ju vaid korra vaadata ja näed, et nad on hõivatud omas mullis tee ääres. Vahest kui õel tuju tuleb saab neid vastu ka kiusata

              top3 das boobi eeskujul oleks
              1. möödasõidu sihilik takistamine maanteekiirustel
              2. kamikazed rolleri, tõuksi või kondimootoriga, kelle elust ma hoolin rohkem kui nad ise
              3. auto ostsin, aga remontida ei raatsi usulahk - tahmavad diislivärdjad

              Kommentaar


                Mis siis juhtub kui Karis ei osutu valituks?

                Kommentaar


                  Esikolmik jääb samaks, ofc.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kuna ma pole ise autojuht, siis puudub kogemus, aga mitmendale kohale asetsevad vihatud liiklejate pingereas need djüüdid, kes jäävad ülekäigu raja juurde telefoni näppima või tuttavaga jutustama?
                    Veel hullemad on pigem need inimesed või ratturid, kes liiguvad autoga samas suunas, üsna kiiresti ja siis kordagi selja taha vaatamata astuvad sebrale.

                    Kommentaar


                      Mind häirivad enim:

                      1. Maanteel neljarealisel vasakus reas tiksujad.
                      2. Linnas ristmikke kinni sõitvad imbetsillid.
                      3. Isehakanud mendid oma möödasõitu takistamiste ja vahele mittelaskmistega.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mind häirivad enim:

                        3. Isehakanud mendid oma möödasõitu takistamiste ja vahele mittelaskmistega.
                        isehakanud ottänakud, kes kiirust ületades üritavad rekkarongist ja selle taga olevatest autodest mööda sõita ja siis kuhugi vahele hakkavad trügima, sundides teisi veel hoogu maha võtma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          isehakanud ottänakud, kes kiirust ületades üritavad rekkarongist ja selle taga olevatest autodest mööda sõita ja siis kuhugi vahele hakkavad trügima, sundides teisi veel hoogu maha võtma.
                          Selle vastu aitab pikivahe hoidmine, mida kolonnides harrastab meil mõni üksik juht.

                          Siis saavad sõelujad ruttu sõelutud ja kõik oma eluga edasi minna.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Selle vastu aitab pikivahe hoidmine, mida kolonnides harrastab meil mõni üksik juht.

                            Siis saavad sõelujad ruttu sõelutud ja kõik oma eluga edasi minna.
                            Jep. Kui inimesed hoiaksid pikivahet, poleks vahele trügimist.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas El President Vaata postitust
                              isehakanud ottänakud, kes kiirust ületades üritavad rekkarongist ja selle taga olevatest autodest mööda sõita ja siis kuhugi vahele hakkavad trügima, sundides teisi veel hoogu maha võtma.
                              Mind vastukaaluks needsamad oinad, kes võtavad Kernust rekale sappa ja tiksuvad seal kuni Pärnuni, kasvatades järjest oma rongi. Isegi mu ühekomakuueliitrine vabalthingav pereauto saab hakkama.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Selle vastu aitab pikivahe hoidmine, mida kolonnides harrastab meil mõni üksik juht.

                                Siis saavad sõelujad ruttu sõelutud ja kõik oma eluga edasi minna.
                                pikevahe hoidmine just selliseid jobusid käima tõmbabki, kes sõeluda ihkavad. ise muudkui taganed, et pikivahet edasi hoida. sõelujad ei saa kunagi sõelutud.

                                no ja eriline kiitus neile jobudele, kes perse kinni ronivad selle sõelumise käigus. mine slipstriimi kuskil mujal, raisk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X