320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    oled liiga palju siiessaid vaadand vä. palju õnne. on sul raudne närv?
    No uurija on ju normaalsem ka. Saad enamvähem normaalseid riideid kanda, mitte mingit mundrit. Vaat mendisarjades on ka uurijaid ikka way lahedamad, kui tavalised tänavavellod. Räpases mäckeys näiteks - Julien oligi ainus cool tavamundris vend.

    Kommentaar


      kas kujutad ette et teele on nagu räpane mäki... kiilakas bõkk, kes sitta ei võta ja paneb kohe molli...

      ei tea.. mul naismentide suhtes retsept puudub. sry.

      Kommentaar


        Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
        Tegelikult ma ei tahaks politseinikuks hakata, vaid uurijaks, aga nagu ma aru olen saanud, siis enne peab vist polkuks õppima.
        kle tegelt kaa! prokurör on ikka way better! ja pappi saab vist ka rohkem
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          No uurija on ju normaalsem ka. Saad enamvähem normaalseid riideid kanda, mitte mingit mundrit. Vaat mendisarjades on ka uurijaid ikka way lahedamad, kui tavalised tänavavellod. Räpases mäckeys näiteks - Julien oligi ainus cool tavamundris vend.
          officer Barbrady on ka täiesti ok tegelane.
          lahe sell kelle võib vabalt omale ka päriselus eeskujuks võtta

          Kommentaar


            Algselt postitas ek Vaata postitust
            officer Barbrady on ka täiesti ok tegelane
            Jup. There's nothing to see here.

            Kommentaar


              kriminaalromantikud
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                kas ma olen ainus kes ei salli bedwetterist? minu arust samasugune värk nendega nagu oleks uus arnold oksmaa tulnud

                Kommentaar


                  mind jätavad lihtsalt külmaks...ma isegi ei tea seda lugu, mille eest nad oma "oskari" said

                  Kommentaar


                    Ei ole liiga palju CSI-d vms vaadanud, omad põhjused miks sellele alale minna tahan. Muidugi oleks prokurör ka hea variant, aga õigusteadus... et jah.

                    Tegelikult mõtlesin alguses uurijaks ja siis hiljem juba õigusteadust edasi/juurde minna õppima. Vot.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mind jätavad lihtsalt külmaks...ma isegi ei tea seda lugu, mille eest nad oma "oskari" said
                      noo täpselt

                      Kommentaar


                        mingi foorumi tüüp madalamate liigade teemas defineeris üks foorumi kasutaja spetsialisti/asjatundja mõiste juba hästi...keegi oskab aidata sellega mis ta kirjutas?

                        Kommentaar


                          Mis toimus 03-06-07 kell 22:15?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Mis toimus 03-06-07 kell 22:15?
                            kus riigis?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              pohhui pole vä?
                              küllap mingi mäng vms, peale mida tuli rahvas muljetama... näiteks Eesti-Inglismaa.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Mis toimus 03-06-07 kell 22:15?
                                rekord arv kasutajaid soccernet.ee foorumit lugemas
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X