320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dno kas MM on hea koht sellise muudatuse testimiseks. See on nö priced in juba nii kaua, et mängu lõpuks seisev meeskond venitab jne. Fännid ka harjunud, siis tead, et 3-4 min veel jäänud ja järsku tuleb mingi 15 otsa. Aga teoorias miks mitte, kuid siis peaks olema selge reeglistik või loogiline raam. Muidu on see selline suva pealt antud aeg. Olgu siis kasvõi mingi konkreetne "30 min mänguaega ning siis rünnak lõpuni kuni pallikaotuseni" või muud sarnast. Praegu tundub jälle selline poole persega lahendus, mida testitakse MM-l, mis nagunii sitaks vastuoluline.

    Kommentaar


      Must reede tulemas.
      Oleks vaja läpakat.

      Pigem ostaks mingi äriklassi aparaatumi, aga lolliks ei raatsi ka maksta. Kas tunduks realistlik saada mingi 750-800 EURiga midagi adekvaatset. A'la HP EliteBook seeria või mingi kabedam Dell Latitude? Ilmselt Lenovo ThinkPad jääb sellest hinnaklassist välja.

      Vanus juba selline, et päriselt oleks oluline see, et aku peaks, masin vastu peaks, office ja brausereid jookseks. Mänge ei mängi. Pigem eelistaks 16 GB ram'i kui see on variant.

      Andke nõu. Eks kui on mõjuvaid põhjuseid siis võib hinnaklassi ülespoole nihutada. Ei taha kahe aasta pärast uut ostma minna.... Eelmise ringiga sai mindud madalama otsa Dell Latitude peale mis oli tehase poolt "refurbished" ja kahjuks totaalfeil. Aku suri ära, kiirelt jäi aeglaseks ja muidu ka pettumus paraku..

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Must reede tulemas.
        Oleks vaja läpakat.

        Pigem ostaks mingi äriklassi aparaatumi, aga lolliks ei raatsi ka maksta. Kas tunduks realistlik saada mingi 750-800 EURiga midagi adekvaatset. A'la HP EliteBook seeria või mingi kabedam Dell Latitude? Ilmselt Lenovo ThinkPad jääb sellest hinnaklassist välja.

        Vanus juba selline, et päriselt oleks oluline see, et aku peaks, masin vastu peaks, office ja brausereid jookseks. Mänge ei mängi. Pigem eelistaks 16 GB ram'i kui see on variant.

        Andke nõu. Eks kui on mõjuvaid põhjuseid siis võib hinnaklassi ülespoole nihutada. Ei taha kahe aasta pärast uut ostma minna.... Eelmise ringiga sai mindud madalama otsa Dell Latitude peale mis oli tehase poolt "refurbished" ja kahjuks totaalfeil. Aku suri ära, kiirelt jäi aeglaseks ja muidu ka pettumus paraku..
        Nagu telefonide puhul - macbook. Aku peab. Mul on tööarvuteid olnud 3 samal ajal kui macbooke endal üks. Maksad natukene rohkem, aga ei ole mingi kelbas koguaeg.

        Ja tööarvutit muuseas hoian nagu kulda versus enda arvuti.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Must reede tulemas.
          Oleks vaja läpakat.

          Pigem ostaks mingi äriklassi aparaatumi, aga lolliks ei raatsi ka maksta. Kas tunduks realistlik saada mingi 750-800 EURiga midagi adekvaatset. A'la HP EliteBook seeria või mingi kabedam Dell Latitude? Ilmselt Lenovo ThinkPad jääb sellest hinnaklassist välja.

          Vanus juba selline, et päriselt oleks oluline see, et aku peaks, masin vastu peaks, office ja brausereid jookseks. Mänge ei mängi. Pigem eelistaks 16 GB ram'i kui see on variant.

          Andke nõu. Eks kui on mõjuvaid põhjuseid siis võib hinnaklassi ülespoole nihutada. Ei taha kahe aasta pärast uut ostma minna.... Eelmise ringiga sai mindud madalama otsa Dell Latitude peale mis oli tehase poolt "refurbished" ja kahjuks totaalfeil. Aku suri ära, kiirelt jäi aeglaseks ja muidu ka pettumus paraku..
          M1 macbook Air on sellises vajaduse klassis hetkel täiesti asendamatu, M1 protsessorile vastast ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Must reede tulemas.
            Oleks vaja läpakat.

            Pigem ostaks mingi äriklassi aparaatumi, aga lolliks ei raatsi ka maksta. Kas tunduks realistlik saada mingi 750-800 EURiga midagi adekvaatset. A'la HP EliteBook seeria või mingi kabedam Dell Latitude? Ilmselt Lenovo ThinkPad jääb sellest hinnaklassist välja.

            Vanus juba selline, et päriselt oleks oluline see, et aku peaks, masin vastu peaks, office ja brausereid jookseks. Mänge ei mängi. Pigem eelistaks 16 GB ram'i kui see on variant.

            Andke nõu. Eks kui on mõjuvaid põhjuseid siis võib hinnaklassi ülespoole nihutada. Ei taha kahe aasta pärast uut ostma minna.... Eelmise ringiga sai mindud madalama otsa Dell Latitude peale mis oli tehase poolt "refurbished" ja kahjuks totaalfeil. Aku suri ära, kiirelt jäi aeglaseks ja muidu ka pettumus paraku..
            Pane veits juurde ja M1 protsessor annab sulle jõudlust viimse päevani.

            Pane vähe rohkem juurde ja HP Spectre x360 annab ilu, naudingu, funktsioone ja jõudlust ka. Tõenäoliselt viimaste aastate üks parimatest aparaatidest, kui kaasaegsem kraam meeltmööda.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Jep viskan ka mütsi Macbook air M1. Tahtsin isiklikku arvutit mida hea igalpool kaasas kanda, kerge, vastupidava akuga, saaks kõike teha jne
              Ületas minu ootusi igatipidi. Ma päris tihti kasutan arvutit süles ja see isegi soojaks läheb väga harva. Jõudlus väga hea, aku kestvus minu jaoks täiesti müstiline. Igaljuhul hinna-kvaliteedi suhe väga paigas.
              Äriklassi Dell'e on omajagu olnud aga koguaeg mingid jamad/lagunevad kiirelt ja aku ei pea nagu lubatud.

              Kommentaar


                M1 Macid on head, jah. Kui ma poolteist aastat tagasi läpakat otsisin, siis enam-vähem sarnaste parameetritega Windowsid olid veel kallimad. Samas tasub arvestada, et Airil pole jahutust ehk kui sa kavatsed arvutile mingilgi määral "kuuma anda", pane parem paarsada eurot juurde ja osta Pro.

                Kommentaar


                  Kurat, kirjuta veel unise peaga.

                  See välistus jäi lisamata, et puudub soov Apple'i toodetega tegemist teha.
                  Tahan, et täna ja homme oleks tööarvuti ja isiklik arvuti täielikult asendatavad, ehk kui tegelen mingi failiga Excelis, siis tahan, et saan selle saata vajadusel tööarvutist isiklikku ja tagasi.

                  Minu paha, et see mainimata jäi, aga ootaks pakkumisi väljaspool Apple'i maailma. Telefon on ja jääb Androidiks ja arvutite osas puudub huvi ja viitsimine uue OP-süsteemiga ennast kurssi viia.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kurat, kirjuta veel unise peaga.

                    See välistus jäi lisamata, et puudub soov Apple'i toodetega tegemist teha.
                    Tahan, et täna ja homme oleks tööarvuti ja isiklik arvuti täielikult asendatavad, ehk kui tegelen mingi failiga Excelis, siis tahan, et saan selle saata vajadusel tööarvutist isiklikku ja tagasi.

                    Minu paha, et see mainimata jäi, aga ootaks pakkumisi väljaspool Apple'i maailma. Telefon on ja jääb Androidiks ja arvutite osas puudub huvi ja viitsimine uue OP-süsteemiga ennast kurssi viia.
                    osta sama bränd (aga sobivam mudel), mis tööarvuti. siis on õppekurv väiksem ja saab sama doki-laadijaga mõlemat kasutada, juhul kui kuvari(te) ja hiire-klaveriga töölaud ka kodus üles pandud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust

                      osta sama bränd (aga sobivam mudel), mis tööarvuti. siis on õppekurv väiksem ja saab sama doki-laadijaga mõlemat kasutada, juhul kui kuvari(te) ja hiire-klaveriga töölaud ka kodus üles pandud.
                      Dafak? Sama doki taga saab kasutada nii Windowsit kui Maci. Rääkimata kahest eri Windowsi tootja arvutitest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                        Dafak? Sama doki taga saab kasutada nii Windowsit kui Maci. Rääkimata kahest eri Windowsi tootja arvutitest.
                        Djüüd, sa võtsid minu laadija töölt, et komandeeringusse minna!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                          Dafak? Sama doki taga saab kasutada nii Windowsit kui Maci. Rääkimata kahest eri Windowsi tootja arvutitest.
                          sõltub arvutist, sõltub dokist, sõltub laadijast. igasugu ühilduvuse jamasid võib ette tulla ristkasutusega. mida odavam arvuti, seda suurem tõenäosus. maci maailm on tõesti lihtne, sest ainult üks tootja. windowsil on tootjaspetsiifilised asjad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust

                            sõltub arvutist, sõltub dokist, sõltub laadijast. igasugu ühilduvuse jamasid võib ette tulla ristkasutusega. mida odavam arvuti, seda suurem tõenäosus. maci maailm on tõesti lihtne, sest ainult üks tootja. windowsil on tootjaspetsiifilised asjad.
                            Reaalselt on veel kuskil mõni tootja, kes USB-C’d ei kasuta?
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              Djüüd, sa võtsid minu laadija töölt, et komandeeringusse minna!
                              Noh, mul polegi ühtegi laadijat, sest kodus laen dokist, tööl laen dokist. Aga see tõestab mu väidet, sest ma laadisin su Delli laadijaga Maci!

                              Tööarvuti laadija ehk leiaks kuskilt üles, aga ma ei viitsi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust

                                Reaalselt on veel kuskil mõni tootja, kes USB-C’d ei kasuta?
                                enamasti probleem pole füüsilises usb-c ühenduses, vaid selles, mis kapoti all jookseb (draiverid jms). thunderbolti protokolli ka kõigil pole. mõne doki külge käib mõni läppar isegi topelt usb-c ühendusega. ehk siis tasub ikka enne üle uurida, kas ja mis ühildub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X