320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    ""Hardware acceleration" on sisse lülitatud". Lülita see välja. Minuteada peaks see kvaliteeti alla tõmbama just.
    pole märganud, et see pildi teravust/selgust mõjutaks, küll aga aitab videol sujuvamalt joosta.

    pigem pakun, et nende netistriimide kvaliteet ongi selline, nagu ta on (või on kellelgi parem?), aga kuna mul telekat pole, siis huvitab, kuidas seal asjad paistavad.

    Kommentaar


      Kas Argentiina on maailma kõige populaarsem jalgpallikoondis?

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kas Argentiina on maailma kõige populaarsem jalgpallikoondis?
        vähemalt sotsiaalmeedias mitte:



        Nielsen’s essential sports data hub for the FIFA World Cup 2022™ will update you on the predictions, standings, sponsorship trends and fan insights.

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
          kolin küsimusega õigesse teemasse.
          kas telekast äpi kaudu/neti teel vaadates kannatab ETV2 (ehk MMi ülekannete) pildikvaliteet kriitikat? on vahe võrreldes digiboksiga? küsin, sest arvuti/brauseriga ETV kodulehelt – või ka go3.tv-st – vaadates on pilt suhteliselt kohutav (piksliläbu täis).
          Mul on tsompuutris FF, HW kiirendus sees, üle õhu 4G Elisa nett. Pilt FFs Go3, ERR kui ka Netflixga väga ok. Filmidel kvaliteet parem kui saadetel ja ülekannetel.
          Telekas pilt parem kui baruseris, kuid see on ka arusaadav, sest teleka-kast tegeleb konkreetselt pilditöötlusega. Telekas on kõige parem pilt Netlixis ja kui algmaterjal ka kvaliteetne siis ka Youtubes. Rolli mängib tõenäoliselt nende parem signaali pakkimistehnoloogia. ERR ja Go3 kohta võib telekas jällegi öelda, et filmid on parema kvaliteediga kui saated ja ülekanded mis viitab nagu sellele et kasutatakse madalamat ribalaiust.

          Isiklikult pean digiboksi teleka ja signaaliallika vahel signaali kvaliteeti halvendavaks komponendiks.

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

            Mul on tsompuutris FF, HW kiirendus sees, üle õhu 4G Elisa nett. Pilt FFs Go3, ERR kui ka Netflixga väga ok. Filmidel kvaliteet parem kui saadetel ja ülekannetel.
            Telekas pilt parem kui baruseris, kuid see on ka arusaadav, sest teleka-kast tegeleb konkreetselt pilditöötlusega. Telekas on kõige parem pilt Netlixis ja kui algmaterjal ka kvaliteetne siis ka Youtubes. Rolli mängib tõenäoliselt nende parem signaali pakkimistehnoloogia. ERR ja Go3 kohta võib telekas jällegi öelda, et filmid on parema kvaliteediga kui saated ja ülekanded mis viitab nagu sellele et kasutatakse madalamat ribalaiust.

            Isiklikult pean digiboksi teleka ja signaaliallika vahel signaali kvaliteeti halvendavaks komponendiks.
            hea tähelepanek, et live-saated/-ülekanded on kehvema kvaliteediga. MMi ajal oli mu arust ka stuudiost parem pilt kui mängust.

            kui ütled, et sul on ERRi otsepilt brauseris väga OK, siis – sama, nagu see mu screenshot eespool? finaali järelvaatamine siin.

            Kommentaar


              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
              hea tähelepanek, et live-saated/-ülekanded on kehvema kvaliteediga. MMi ajal oli mu arust ka stuudiost parem pilt kui mängust.

              kui ütled, et sul on ERRi otsepilt brauseris väga OK, siis – sama, nagu see mu screenshot eespool? finaali järelvaatamine siin.
              See jalka striim on konkreetselt ruuduline udu. Tundub, et nad pakivad järelvaatamise asja kokku.

              Samas Jupiter 720p:

              Lõikepuhver02.jpg

              Kommentaar


                Kas foorumil otsingu funktsiooni enam polegi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Kas foorumil otsingu funktsiooni enam polegi?


                  On. Kusjuures tundub, et isegi toimib nüüd.

                  Edit: aga vist ainult pärast Soccerneti Great Reseti tehtud postituste ulatuses.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Mis on suurem, julk või junn? Sest pabul on ju kõige väiksem?

                    Kommentaar


                      Millepärast neid labidaid aint treitakse nutitelefonide maailmas? Kas saaks mingi sellise isendi ka, mida on habla pükste tasku panna?
                      Jah, mõned mudelid on, kuid suurema osa puhul on vaja portfell lisaks osta.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Millepärast neid labidaid aint treitakse nutitelefonide maailmas? Kas saaks mingi sellise isendi ka, mida on habla pükste tasku panna?
                        Jah, mõned mudelid on, kuid suurema osa puhul on vaja portfell lisaks osta.
                        Sul on väikese naise käed lihtsalt.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          mis krdi pükid nii väikse taskuga on kuhu õhuke telefon sisse ei mahu?

                          Kommentaar


                            Noku jääb ette.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kas keegi on kunagi ostnud maad/kinnisvara ukrainasse, või teab mis paberimajandus seal vaja ajada on, mis kulud kaasnevad ja kas seda on võimalik teha neti teel?

                              "Buy land AJ, cause God ain’t making any more of it.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Noku jääb ette.
                                Nokuga see teema, et kui pead ise esile tooma, siis tegelt ple vaata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X