320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus tänapäeva vaesed inimesed Eesti uudiseid loevad? Lõpetasin detsembris DELFIle artiklite ümbertõlkimise eest raha maksmise ja tuleb välja, et tänaseks on enamus artiklid kõik tasulised - ahnusel pole piire. Otsin nüüd uut lehte, kus oleks võimalik ka artikli sisu lugeda.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        See maksab 46 milli aastas.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust

          See maksab 46 milli aastas.
          Ei ole, see on tasuta!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

            Ei ole, see on tasuta!
            Samas veel rohkem pekkis on see, et riigiteater maksab ka 46 milli aastas, aga ikka nad küsivad piletit. Võiks olla nagu Edgari bussid, et kui õhtul tuju tuleb, siis lähed vaarud joogid kaenlas uksest sisse, prantsatad Lehmani tagaritta maha ja hakkad seal üle saali Malmsteni suunas jaurama midagi lavastaja õe bängimise kohta.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Ma ikka ei jõua ära imestada, et ühe gintooniku eest ollakse nõus maksma samaväärset hinda kui kuuajase lehtede lugemisõiguse eest.
              -e- aga jah err. Seksisoovitusi ilmselt küll ei jagata ega seltskonnastaaride puhkusepilte.

              Kommentaar


                Alkohol on aus kraam. Suunamudijad seda nüüd pole.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ma ikka ei jõua ära imestada, et ühe gintooniku eest ollakse nõus maksma samaväärset hinda kui kuuajase lehtede lugemisõiguse eest.
                  -e- aga jah err.
                  Ma ei ole põhimõtteliselt nõus maksma Delfi "kahe tuletise" teenuse eest - maksad artiklite eest + veel reklaamide ärakoristamise eest. wtf!

                  Kommentaar


                    Ristsed inglise keeles?

                    Kommentaar


                      Ba-ba-baptism
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Kas need hooned Türgis-Süürias varisesid kokku ehituskvaliteedist või oleks selline magnituut ka lääne maades korraldanud sellise kaose?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Kas need hooned Türgis-Süürias varisesid kokku ehituskvaliteedist või oleks selline magnituut ka lääne maades korraldanud sellise kaose?
                          Why are there so many buildings collapsed in Turkey?
                          Poor construction is a known problem

                          Many of the collapsed buildings appear to have been built from concrete without adequate seismic reinforcement.5 tunni eest
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust

                            Why are there so many buildings collapsed in Turkey?
                            Poor construction is a known problem

                            Many of the collapsed buildings appear to have been built from concrete without adequate seismic reinforcement.5 tunni eest
                            Umbes sama teema, nagu nende Iraani maavärinatega. Tehakse mingeid reegleid ja kohustatakse, aga palju see reaalsuses muudab, see on iseasi.

                            1990 Põhja-Iraanis pauk ja 35000-50000 surnut.

                            2003 järgmine pauk ca 30k hukkunuga ning kommentaar selline:

                            The effects of the earthquake were exacerbated by the use of mud brick as the standard construction medium; many of the area's structures did not comply with earthquake regulations set in 1989.

                            2012 ligi 3000 põhjas

                            2017 ligi 9000 hukkunut Iraani/Iraagi piiri ja kommenaar umbes sama

                            In Sarpol-e Zahab, some residents blamed the widespread destruction on poor construction quality and government corruption.[11] It was noted that older buildings remained standing, while many newer blocks collapsed.


                            Ehk siis see siiski paraku üsna tavapärane ja jätkuv probleem seal piirkonnas.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Mis loogika, matemaatika nende pikkade (seitse aastat) elektrilepingute taga on?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Mis loogika, matemaatika nende pikkade (seitse aastat) elektrilepingute taga on?
                                Pakkuja tagab sissetuleku võtja tagab stabiilse väljamineku mis ei kõigu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X