320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pidasin silmas ettevõtte vaatenurka, sest turg on viimasel aastal olnud volatiilsem, kui krüpto ja seitse aastat on sellises olukorras nagu koera-aastad (ehk x7).
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Eks ikka kindlus. Saab oma ärimudeli ilusti läbi kalkuleerida, kuna kulud selged. Julged teha investeeringuid. Kui sa ei tea mis ulme hinda sul elektri eest äkki maksta tuleb, siis ei hakka mingi elektrimahukat tootmist püsti panema näiteks.


      Elektritooja vaates sama. Sa ei taha investeerida näiteks tuuleparki, kui ei tea et pärast piisavalt kõrge hinnaga oma toodangu saad maha müüa.

      Kommentaar


        Hmm. EVs tuulepargi püstipanek ja/või uuenduste sisse viimine kipub nagu võtma palju aega. Veits kiusatakse või nii. Siin vast seitsmest aastast jääb vajaka.

        Samas ega me ainukesena elektrit tooda ja hinda määra.


        Tarbija pool mind antud küsimuses ikkagi ei koti.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Küsimus liisingu osas. Plaan võtta esimest korda auto liisingusse ja ilmselt kasutaks kapitalirenti.
          Variant on ka kasutusrent, aga ma ei saa hästi pointist aru. Ses mõttes, et igakuised liisingumaksed ja autot endale lõpuks ei saa, see on klaar. Aga mille pagana pärast ma siis peaksin nö sissemakse tegema nt ostuhinnast 20% kui minust ei saa pärast isegi auto omanikku?

          Kommentaar


            Algselt postitas ltltl Vaata postitust
            Küsimus liisingu osas. Plaan võtta esimest korda auto liisingusse ja ilmselt kasutaks kapitalirenti.
            Variant on ka kasutusrent, aga ma ei saa hästi pointist aru. Ses mõttes, et igakuised liisingumaksed ja autot endale lõpuks ei saa, see on klaar. Aga mille pagana pärast ma siis peaksin nö sissemakse tegema nt ostuhinnast 20% kui minust ei saa pärast isegi auto omanikku?
            Parandage kui eksin aga kasutuse puhul saad ka jäägi pärast liisingusse võtta kui soovid auto pärast omandada. Kapitalirendi puhul maksad auto nulli, kasutuse puhul on jääk mille saad siis välja osta või siis auto maha müüa. Sellest tingituna on kasutusrendi kuumaks soodsam (mida kallim auto, seda suurem kuumaksuvõit).

            Kommentaar


              Kas Priit Pullerits on Mehis Viru ihuajakirjanik?


              Suvistel kergejõustiku MM-võistlustel USAs õhutasid Eesti kergejõustikuliidu juhid alaliidu presidendi Erich Teigamäe korraldatud õhtusöögil kõrgushüppes 7. koha saanud 17-aastast Karmen Bruusi korduvalt tarvitama alkoholi, mis on karistatav nii Eestis kui teo toimepaneku kohas Oregoni osariigis kehtivate seadustega.

              Treener Mehis Viru ütleb, et Eesti kergejõustikuliidu distsiplinaarkomisjoni otsus, mis puudutab tema suhtlust kõrgushüppaja Karmen Bruusi ning veel kolme, anonüümseks jäänud sportlasega, on kallutatud ja püüab teda näidata väga negatiivselt, mistõttu ta plaanib enda kaitseks minna kohtusse.

              Kommentaar


                Pulleka ja Viru vahel Tartus vähe paremad suhted ka.

                Kommentaar


                  kas need teenetemärgid ongi mingi lasteaaia auhinnad? või kas keegi suudaks rumalale selgitada näiteks mis teenete eest viktoria ladõnskaja kubits selle sai?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    kas need teenetemärgid ongi mingi lasteaaia auhinnad? või kas keegi suudaks rumalale selgitada näiteks mis teenete eest viktoria ladõnskaja kubits selle sai?
                    Saar ja Ladõnskaja-Kubits täidavad poliitikute kvooti. Enne valimisi ei tahetud kandideerivatele isikutele anta, siis said riigikogust lahkuvad isikud.

                    Kommentaar


                      ITimehed.
                      Mul on praegu WiFi ruuter ja selle taga istub hunnik IoT asju. Nüüd on vaja ruuter välja vahetada. Kui ma panen uue ruuteri wifi nimeks sama, mis oli vana ja ka vana parooli, siis kas need ennem ühendatud asjad töötavad probleemideta edasi? Mõlemal puhul 2,4Ghz ühendus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        ITimehed.
                        Mul on praegu WiFi ruuter ja selle taga istub hunnik IoT asju. Nüüd on vaja ruuter välja vahetada. Kui ma panen uue ruuteri wifi nimeks sama, mis oli vana ja ka vana parooli, siis kas need ennem ühendatud asjad töötavad probleemideta edasi? Mõlemal puhul 2,4Ghz ühendus.
                        mul ei töötanud, aga ma võib-olla tegin midagi valesti kah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          ITimehed.
                          Mul on praegu WiFi ruuter ja selle taga istub hunnik IoT asju. Nüüd on vaja ruuter välja vahetada. Kui ma panen uue ruuteri wifi nimeks sama, mis oli vana ja ka vana parooli, siis kas need ennem ühendatud asjad töötavad probleemideta edasi? Mõlemal puhul 2,4Ghz ühendus.
                          (veidi poolik nõuanne/hoiatus)

                          Kuidas su IoT-id* oma IP aadressi saavad/on saanud? Kui DHCP abil, siis võib olla vajalik neile taaskäivitus teha. Kui on määratud staatilised IP-d, siis peab vaatama, et uus ruuter jääks samasse alamvõrku ega jõuaks (juhul kui on DHCP serveriks) mõnel IoT vidinal kasutusel olevat IP aadressi mõnele teisele seadmele ära jagada.


                          *teadlik värdkeelend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gaskoff Vaata postitust

                            (veidi poolik nõuanne/hoiatus)

                            Kuidas su IoT-id* oma IP aadressi saavad/on saanud? Kui DHCP abil, siis võib olla vajalik neile taaskäivitus teha. Kui on määratud staatilised IP-d, siis peab vaatama, et uus ruuter jääks samasse alamvõrku ega jõuaks (juhul kui on DHCP serveriks) mõnel IoT vidinal kasutusel olevat IP aadressi mõnele teisele seadmele ära jagada.


                            *teadlik värdkeelend
                            DHCP kaudu jah.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              ITimehed.
                              Mul on praegu WiFi ruuter ja selle taga istub hunnik IoT asju. Nüüd on vaja ruuter välja vahetada. Kui ma panen uue ruuteri wifi nimeks sama, mis oli vana ja ka vana parooli, siis kas need ennem ühendatud asjad töötavad probleemideta edasi? Mõlemal puhul 2,4Ghz ühendus.
                              Toimib küll nii

                              Kommentaar


                                Väike eellugu enne küsimuse küsimist see, et passin tööalaselt hotellis suhteliselt kainena ja…

                                Sattusin vaatama Hundi ja Häberli asja ning siis vaatasin seoses suuskamisega läbi kõik delfi Eigo Kaljuranna (ta vist oli foorumlane ka?) intekad delfis.

                                Et rumal küsimus on see, kas EK on ka ajakirjandust õppinud? Ma siirat loodan, et ei ole, sest tõestaks mu pointi eriti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X