320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Elvisele (Brauer/Liivamägi) Eesti Jalgpalli Liidu poolt määratud tähtajatu mängimise, juhendamise ja ametiisikuna tegutsemise keeld ei kehti enam?

    Protokoll:

    21. juunil kell 18.00 Kernu Põhikooli staadionil

    Tallinna FC Zenit - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM 3:1 (0:0)

    Zenit: Rasmus Mücker, Trevor Elhi, Margus Korju (90+1. Marko Truusalu), Marten Mütt, Elvis Brauer, Andre Talivee, Bruno Gomes (61. Lauri Välja), Heiko Tamm, Rasmus Tomson (61. Alan Arruda), Tarmo Kink, Tarmo Neemelo.
    Varus: Marko Truusalu, Alan Arruda, Lauri Välja, Taavi Sulamägi, Toomas Wilson.​

    Edit: Sain juba vastuse.

    Kolme pika mängukeeluga endise vutimehe karistust leevendati (parandatud)

    Kommentaar


      Miks Eestis non-EU elanikud KOV valida saavad, aga Lätis näiteks mitte. Suht sama seis venelastega ju. Ise vastata ei oska, erinevalt Pintsust (ei viitsi)
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Kas Elvisele (Brauer/Liivamägi) Eesti Jalgpalli Liidu poolt määratud tähtajatu mängimise, juhendamise ja ametiisikuna tegutsemise keeld ei kehti enam?

        Protokoll:

        21. juunil kell 18.00 Kernu Põhikooli staadionil

        Tallinna FC Zenit - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM 3:1 (0:0)

        Zenit: Rasmus Mücker, Trevor Elhi, Margus Korju (90+1. Marko Truusalu), Marten Mütt, Elvis Brauer, Andre Talivee, Bruno Gomes (61. Lauri Välja), Heiko Tamm, Rasmus Tomson (61. Alan Arruda), Tarmo Kink, Tarmo Neemelo.
        Varus: Marko Truusalu, Alan Arruda, Lauri Välja, Taavi Sulamägi, Toomas Wilson.​

        Edit: Sain juba vastuse.

        Kolme pika mängukeeluga endise vutimehe karistust leevendati (parandatud)

        Vaadati ilmselt, et mis pettusi see Brauer III liigas ikka suudab korraldada, kui panustamistubades max panus on 5 EUR vms

        Kommentaar


          Milline kanal Saudi Araabia liigat näitama hakkab?

          Kommentaar


            Kes need head venelased on?

            "Head" vöib isegi ära jätta, ikka ei teaks vastust.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Kui kaua peab vastomandatud korteris elama, enne kui selle tulumaksuvabalt müüki saab panna?

              Kommentaar


                2 aastat

                e: tulumaks arvestatakse siis kasumi pealt. Ehk. Kui näitad, et oled teinud antud kinnisvara parendamiseks, uuendamiseks jne kulutusi, siis saad need n.ö kasumist maha arvestada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas baller Vaata postitust
                  Kui kaua peab vastomandatud korteris elama, enne kui selle tulumaksuvabalt müüki saab panna?
                  Hinnad langevad ja kui varsti odavamalt müüd, siis maksab hoopis riik sulle soetusmaksumuse ja võõrandamismaksumuse vahe pealt tulumaksu!

                  Kommentaar


                    Kellelgi kogemusi, kaua võtab orienteeruvalt aega transpordiametis välismaalt toodud auto eelkontrolli vormistamine?

                    Kommentaar


                      Et mitu minutit? Kui ma eelmine aasta auto tuua lasin, siis poisid kirjutasid 11 paiku, et lähevad pärastlõunal sellega TA-sse ja 15 paiku saatsid mulle pildi passist.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Kas mingites kaltsukates normaalseid jalkasärke ka leidub? Noh, klubide omi ja enamvähem ok kvaliteediga?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas mingites kaltsukates normaalseid jalkasärke ka leidub? Noh, klubide omi ja enamvähem ok kvaliteediga?
                          viimane visiit paavli kaltsukasse jääb küll aastasse 2019, aga toona (ja kõik eelnevad visiidid) oli seal igavene persetäis erinevaid jalkasärke saadaval

                          Kommentaar


                            Mu mõne aasta vanusel Asus läpakal on juba mõnda aega järgnev probleem. Tühja koha pealt kaob wifi ühendus ära. Pärast seda ei tuvasta arvuti üldse ühtegi ühendust ning mõnda aega pärast seda pole mul isegi võimalik wifi ühendusi otsida. Selleks kõigeks peab restardi tegema. Mõnda aega siis jälle püsib ja kõik kordub taas a la 15 min pärast. Milles probleem võib olla?

                            Kommentaar


                              Driver ehk keberniitab? Võta vana maha, tee restart ja installi uuesti. Samas vaata ka seda, et millal praegune driver on insallitud - võib olla uus pole lihtsalt töökorras ning vaja vanem versioon installida.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Võid proovida, kas wifi adapteri disable ja enable on kiirem lahendus kui restart. Aga üldiselt jah, uued wifi adapteri draiverid võivad aidata (või emaplaadi omad).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X