320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hästi kiirelt palun!

    Parim klubivõileib Tallinnas. Kus?

    Kommentaar


      Kas ma täna suudan Chelsea detektiivi lõpuni ärkvel püsida? Eelmisel kahel nädalal on läinud nii ja naa, viimati kolmapäeval jäin meistrite liiga mängu 20. minuti paiku diivanil magama ja kobisin pool üksteist voodisse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Muidugi. Muhe seriaal ju.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kas kellegil on kogemusi peobussi rendiga või sellega korraldatud yritusega? Mõtteid? Palju sinna inimesi yldse umbes mahub, kiire googeldamine ei andnud inimeste mahutavust.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Sain hiljaaegu uue ID kaardi. noh, nii mõni nädal tagasi. Nüüd pidevalt turvaväravad kisavad poodides. Mingit normaalset lahendust on va see, et poodi minnes ID kaart teistest kaartidest eraldada?
            Hah
            Mitmed Ekspressi lugejad on täheldanud, et peale uue ID-kaardi saamist hakkavad poes turvaväravad piiksuma. „Tõenäoliselt tekitab sellist käitumist kontaktivaba kiip koosmõjus mõne teise kontaktivaba kaardiga. Piiksumise vastu võib aidata, kui kaartide asukohti rahakoti vahel veidi muuta,“ soovitab politsei- ja piirivalveameti identiteedi ja staatuste büroo arendusekspert Eliisa Sau.​
            tegelt on see sitaks tüütu. Ma olen neid kaarte nii ja naapidi lapanud. Ühes poes ei karju, teises jälle karjub. AInus töötav variant on mõelda väja minnes, kas ID kaarti võib vaja minna või mitte. Mis on nagu ka sitaks idiootne.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

              Hah


              tegelt on see sitaks tüütu. Ma olen neid kaarte nii ja naapidi lapanud. Ühes poes ei karju, teises jälle karjub. AInus töötav variant on mõelda väja minnes, kas ID kaarti võib vaja minna või mitte. Mis on nagu ka sitaks idiootne.
              kas RFID-kaitsega kaarditasku probleemi ei lahendaks?

              Kommentaar


                Miks neid R2 pomosid mõjukate listis ei olnud? Kuradi õhtune vöönd eksole. Septembris ma ei teadnud, et see olemas on, novembris nagu muud teemat ei olekski ühiskonnas.

                Kommentaar


                  Häberli on?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    kuhu on poelettidelt kadunud Kalevi küpsised?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      kuhu on poelettidelt kadunud Kalevi küpsised?
                      Kuhugi pole kadunud. Pakendit muudeti natukene.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust

                        Kuhugi pole kadunud. Pakendit muudeti natukene.
                        seda ka, aga isegi uues pakendis pole juba mõnda aega lettidel näha, e-poes samuti mitte. otsisin huvi pärast nii Rimi, Prisma kui ka Selveri lehelt - viimaselt üht sorti oli saada.

                        Kommentaar


                          Paar päeva tagasi Selveris oli kõiki sorte saada.
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Võib juba lume rohkuse üle virisema hakata või peaks ootama veel paar tundi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Võib juba lume rohkuse üle virisema hakata või peaks ootama veel paar tundi?
                              Hoolimata sellest, et täna oli vaja kell 08:30 kultuurikatlas olla, ma eile midagi ei planeerinud, sest uskusin, et vast hullu pole
                              Õnneks ärkasin kogemata enne äratust umbes veerand tundi varem, sõin kiirelt ära ja kui seisu õues vaatasin, siis tuli hoogtöö korras päästa, mis päästa andis. Ca 35m tänavani minna, aga õnneks polnud mingi lörtsine läbu, nagu esimesel sajul, seega sai õnneks tempot üleval hoitud ja hommikune liiklus Tallinnasse ka väga hull ja aeglane polnud
                              Ilmataat võiks nüüd siiski halastama hakata, sest päris iga päev ka ei viitsi
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Liiklus oli ja üle ootuste OK eile. Kesklinnas olid ka kõnniteed heas korras vähemalt sel trajektooril, kus ma liikusin. On oluliselt hullemaid ootamatuid talvesaabumisi olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X